Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
Ensar-ve-muhacirler
 

karoglandesign

 

Mehdiye (Muhacire) Kimler Ensar(Yardimci) lik yapacakdir

(Kar©glanin 14 .03.2014 Vaazi)

14 Mart 2014 Cuma

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Ya eyyuhelleziyne amenu kunu ensarallahi kema kale iysebnu meryeme lilhavariyyiyne men ensari ilallahi kalelhavariyyune nahnu ensarullahi...

Sadakallahul aziym Saf Suresi 14

Elfatiha maassalavat

Allahümme salli ala Muhammed Mustafa ve ala eeli muhammed mustafa

Allahümme salli ala isa ve ala eeli isa

Ve sallu ala ashabi rakiym

ve sallu ala ashabi Kehf ve sallu ala 12 Havariyyun.

Yolculugumuza başliyoruz

Gecen Hafta Mustafa islamogu sohbetinde dediki tevratta yer alan ibrahimin üc yalani yanlişdir hic ibrahim gibi peygamberin yalani olurmu gibi birşeyler dedi.biz de cevaben şu tweetleri attik:

ibrahimin 3 yalani var demek herkesin yilani vardir senin yilanin yokmu adam yalan demek yilan demekdir.

Yilan yani dildeki catal demekdir.dildeki catal yalan söyliyen herkesin yilanida vardir yalanida vardir.

ve herkesin kücük yilanlari ve yalanlari vardir.

ibrahimin yilani yokda yalani yokda ismindeki ye harfi ne o zaman hoca.

Bu neye benziyor sence hoca ى

arapca alfabede lamelif den sonra ye son harfdir . ye yani yilan en son gelcek olan mehdininde bir yilani olcak en sonda ne varmis bir tane yilancik.

bundan kasdim yilan besleyecek demek degil, ahmak olmayin, yani onun yalanlari ve yilanlari olcak demekdir.yani düşmanlari da olcakdir.düşmanlarini galebe calmak icin yalanlarida olcakdir.

Mehdi dünyaya gelmeden önce,

mehdiyi hem yusuf taşidi, hem yakub, hem (iysay) isa aleyhisselam taşidi dünyaya gelesiye kadar hemde muhammed hamiyd ismi ile taşidi.

yani o isminde ye harfi taşiyan peygamberlerin hepsi bugüne kadar alinlarinda taşidilar.

Aliyyun Hz. Ali efendimiz iki tane mehdi taşidi birisine bişey olursa digeri görev yapsin diye yedekli Mehdi taşidi isa yine isminde iki tane ye harfi var ve yedekli mehdi klonlu mehdi taşidi.

yani Cérà adli keşfedilen en son gezegen uydusu sonda gelcek olan Mehdiyi temsil ediyor ve Kar©glan

lakabimizin göze alinmasi dileklerimle uzay bilimcilerine sunarim ve cao veya Cé karoglanin simgesidir.

ve en son gezegen olarak atfedilmesine ragmen ondanda sonra gelcek olan birisi vardir. 99 esmaül hüsna Raşid isminden den sonra Essabur esmasi ile hitam bulur ve daha önce yazdigimiz cingene bahsi yani kuruşlar dönemi işde onlari temsil eder ve bucuk insanlar dönemi cingeneler dönemi gelcek ondan sonra. yani sabir vakti petrol az yiyecek az giyecek az iman az namaz az abdest az su az ve hep bucuk vakti zor dönem. işde her hayvan bir cibilliyat ve ahlaki temsil eder ve arapcada 29 harf vardir birde irandan gecen p ve ç harfleri vardir toplam 31 harf ve 31 ana ciblliyat ve ve ahlak tarzi vardir her bir cibilliyat bir hayvan grubunu temsil eder ve ve bilim adamlari son gezgene yilan gezegeni demişler ve işde arapca alfabede de sonda bir adet ye vardir ondan sonrada p ve ç gelir ve mehdiden sonra halifelik irana gecer pe pars veya panter veya kedidir yani mehdiden sonra mehdinin ardini takip eden kedi cibillyatli olan halife olcak ve o zaman mehdiyi takip edenler zamani mehdinin tabiini oda Cérà danda daha ilerde olan gezegen ve ondanda sonra bir tane daha vardir oda mehdiyi takip edeni takip edenler vakti tebauttabiiyn yani p ve ç yani iki tane daha büyük cingene kalir iki tane elli kuruşluk, amma iki elli kuruş birbirinden farklidir yani bucuk ümmet vakti.

ve mehdi yani yilancik alfabenin sonudaki Ye harfi. yani işde cennetin kapisini Ridvan isimili görevli beklerdi işde ,kapisi olmayan cennete, şeytanin kandirmasi, sonucu cennete şeytani dahil etmesi yüzünden yilan suretine carpildi ve mevla tarfindan ,kiyamate kadar sürün diye beddua edildi. ve yilan sürüngen cinsinin başi oldu ve böylece RIDVAN yilan haline döndü ve oda yeryüzüne sürgün gönderildi. ve böylece cennetin anahtarina sahip cikamayan birisi olarak yeryüzünde sözünü tutamayan birisi olarak söz veripde cayan birisi bazende yalan söyliyen birisi olarak yaşayanlarin ahlaki ve cibilliyati olarak hayat sürmekde. ve cennet analarin ayaginin altindaysa öyleyse yani cennet kadinlarin ayaginin altindaymiş yani ve cocuk dogmadan o cennetden gecer gelir ve RIDVANIN o anahtara sahip cikamamasi ne demek siz anlayin artik.

Mehdinin cocugu olmaycak hikayesi isaviler tarafindan uydurulan hadisdir. cünkü isanin cocugu yokdur ve yeniden gelcek olan isa, mehdidir demek olcagindan böyle bir yalan uydurmuşlar fakat. mehdinin cocuklari, işde isa mehdiye tabi olcagina göre, o cocuklarina isavi yöntemle baba olcakdir, yani Mehdi ruhi baba yani o ruh yöntemi ile baba olan birisi olarak mucize göstermişdir. yani p ve ç arap alfabesinde olmayipda irandan alfabeye dahil olan yani ayni selmani farisinin babasi muhammed mustafa olmasi ve ona selman ehli beytten demesi gibidir. yani selmanin ruhi babasi muhammeddir yani muhammed onun anesi ile fiziki cima etmeden, ruh yönetmi ila babasi olmuş ve selman bizdendir demişse, işde cingenlerde bizdendir. ve cingenleri yani bucuk milleti islama katan muhammede, ve onlarin ahir zaman cobani mehdiye, ve onlarin ilki olan isaya, ve ikincisi 12 havariye, ve ücünsüsü selmani farisiye selam ve muhabbetler olsun.

ve isa sorunca kim Allahin yardimcilari olur diye 12 havari dediler biz Allahin yardimcilari oluruz dediler. bu söz şeytanin kulagina gitdi ve insanlari fistekledi: isa kendini Allah zannediyor, benim yardimcilarim kim demedi de Allahin yardimcilari kim dedi, öldürün onuda görsün gününü ded.i ve yahudiler dindar kesilip isayi carmiha germek istediler.

ve isanin bu sözünü onlara götüren iki yüzlü yalanci münafik bir tane zehirli yilan olan havarisi vardi 13. havari ve o onun bu sözünü böyle isayi öldürtmek icin insanlara fistekeldi. halbuki onu şeytan giymiş ve şeytanin askeri olmuşduki,şeytaninn görevini üslendi ve insanlar, isayi carmiha gerdiler ve ayni muhhammedin benzeri olan dihye oldugu gibi Allah isayada yedek vermişdi ve isanin yedegi olan o 13. havari gammaz yahudilerce carmiha gerilip öldürüldü ve isa Allah katina vardi. ve Allah sordu senmi dedin bunlara Allah oldugunu, ve ve isa dedi: rabbim sen beni biliyorsun benim kasdim neydi maksadim neydi men ensari ilallah derken ben beni degil, seni kastetmişdim dedi ve böylece cetin bir sorgudan gecen isanin yedegi, dünya ya dönmedi o hak katina alindi, diger yedek ise yahudilerce carmihda öldürüldü ve afedesiniz zekeride kesildi ve ordan işde bucuk millet dogdu ve onlar bakteriler halindeler 12 taneler ve yogurt bakterisi pensilin baktersi gibi yararli bakteriler halindeler ve azotda onlardan biridir.

ve yine gecen haftaki twetlerimizde şunlarda vardi:

güle afedesiniz bok bulaşirmi evet bulaşir nasil bulaşir eger gül agacinin dibine sen ters dökersen o gül beslenir daha güzel acar amma boka bulaşmiş olur.

muahmmed terslik gülüne itibar etmeyin demekle muhammede bok bulaştirmayin demiş. amma biz o isek biz o zaman diyozki:

ya muhammed dünyayi azotsuzmu birakmak istersin sen az önce bizim tuvaletimizde güle bok bulaşdi bile.

asil kan varmi öyle birşey varmi diyor hocanin birisi, allah aşkina gül eger orjinal ise işde asill kan taşiyor sen güle yasemin aşiladiysan

o asil kan bozulmuşdur. at mi asil, yoksa katirmi, attan katir dogurtanada, soysuz demiyelimde ne diyelim hoca.

kürtlermi üstündür türklerimi meselesinede ayni örnek, atmi daha üstün, yoksa inekmi, yoksa eşşekmi, yoksa kertenkelemi?

kertenkeleninde bir hüneri vardir amma, elbet insan icin inek: eti, sütü, derisi, badi bagirsagi, hata tersi bile faydali iken,

üstün inek dana olmazda kertenkellemi üstün diycez. peygmeberlerin biribirinden ayrisi gayrisi olmaz amma herbiri farkli adam.

habibullah kelimullah yani hüner farki, elbet üstünlük farki, verim farki var, o hadisi siz anlamamişsiniz malesef sofrada bile

sen et seversin beriki peynir beriki bal, sana güzel gelen bana cirkin tatsiz gelebilir degilmi. fark varmi var, yani zevkler renkler farkli.

bizim gecenki vaazimizdaki

o vazimizdaki osman efendimizin ekledigi vav ve şedde: Peygamberin sadece bilemezseniz hangi harf ye okuyun dedigi gibi bir vasiyet ve cebrailin ögretisi ile olan meseledir. ve Hamiyd ismi Muhammedin ismilerinden biridir ve ve gercek hile ve gerekeli yalan kallanan mahammed demekdir bu. yani mehdiyi taşima görevi verilmiş olanlardandir yani ye harfi taşimak. yusuf aleyhisleama hileyi allah ögretmedide benmi ögredim. cuvalin icine tasi kendi atipda sonrada tas senin cuvalinda cikdi diye bünyamini yaninda tutan yusafa bu hileyi yalani kim ögetdi, yani dogru hile, zorunlu hile ,gerekli olan hile, ve esteuzubillah vemekaru vemekarallahu vallahu hayrul mekiriyn budur.

gecenki vaazimiza ilave olarakda

birisi az önce dediki kainatta ilk bir sey yokmus kücücük bir atomcuk varmiş diyor.şimdi aciklayalim:

diyorlarki bilim adamlari kainat yavaşliyacagi yere hizlanarak büyüyor diyorlar. tebarekedeki esteuzubillah ma tera ayetini okuyun. yani adem atemizdaki

o kücücük bir insan tohumu cima ile havvaya gecdi ve ve ilk cocuklar ikiz ikiz dogdu onlar büyüdü onlarda tohum atti ,onlarda, onlarda, derken,

Nuh ve ibrahim zamani oldu ve şimdi milyonlar zamanina geldik. yani bir tane insan tohumu acila acila kopyelene kopyelene bu kadar cogalmişken,

ey sanatci halki, sen dahi annenin babanin kopyesi, korsan sürümüyken, kopyeyken, nasil olurda senin şarkinin, kopyesi korsani var diye sitem edersin.

sen bu kadar mi idrakden yoksunsun. Allah ademin kopyesini bu kadar cok cikarmişken havvanin kopyesinide bir okdar cikarmişken,

sen kimsinde benim şarkimin albümümün, kopyesi korsani satilmasin diyon haaa, baken bir sen. işde kainatta böyle bugün bir acilim daha yapinca.

bir günde 1milyon cocuk doguyor ise, o zaman 1milyonda yildiz doguyor demekdir yani işde.

öyle parcacik carpişmasina falan gerek yok, ahmaklar bunu anlamak bu kadar basitken, bilim adamlarinin kicina illa jüpiter sokucanda anlaycaklar.

ve bu kainatin aciliminin bitmesi demekde durmasi demekde isde o GDO lu tohumsuz yiycekler yüzünden kisir kalan

insanligin cocugu dogmayinca, yada insanlik, dogacak birkac cocuga kalinca, artik acilim bitmiş olcak, ve kapanma dürülme zamani geldi demekir.

amma dilerse Allah daha öncede bitiverir.

işde bu olay bu kadar ve basitken, hani temelin güneşe gitme hikayesi gibi bilim adamlari güneşe gitme projeleri sunuyorlarmiş,

sira temele gelmiş, temele sormuşlar ,oda demişki Güneşe ben gece olunca gidelim derim

demiş ( : )) olay bu kadar basit yani.

Zülkarneyn kissasindaki STR kelimesi o ayetteki sütredir yani sahrada namaz kilarken önünden gecenler namazina zarar vermesin diye önüne konulan engel demek .

hal böyle olunca Zülkarneyn güneşin battigi yere gitti demek yani plutonun oraya gitti ve yani o son gezegenlerin oraya gitdi sistemimizin en son gezegeni battigi yer yani balcikdan

dogdugu yer demek olur yani sondaki gezegen balcikdanmiş.

Güneşimizin dogdugu yer demek ise kendisi merkezi demek. yani merküre gitmiş ve merkürde önünde sütre yok dünyanin önünde sütre merkür ve venüs var amma merkürün önünde sütresi yok

ve orda yani merkürde yaşayanlarin üsrtünde elbise yokdu diyor. hic 250 derece olan yerde elbise giylirmi zaten.

merkür canlilarinin üstünde elbise yok ve güneşinen aralarindada sütre yok artik ondan sonra güneş var demekdir.

250 dercede kim yaşar, tabiki ateşden yaratilan cinler . merkürdede yaşayanlar var cinler ve

yani plutodada yaşayanlar var demekdir bu

balcik camur canlilari, yani camiz gibi varliklar.

Yecüc mecüc meselesine gelince

Zülkarneyn onlarin üstüne bakir dökmüş yani onlari öldürmüşler ve üstüne bakir ve kurşun dökmüş ve onlar toprak olmuşlar yeniden canli olcaklar demekdir.

Diyarbakira neden diyarbakir deniyor acaba, bu bakir hangi bakirdir bilen varmi, tepeden saldiranlar kim o zaman.

bilemedinizmi, teröristler işde, ecid mecid insanlar kim o zaman? yecüc mecücmü? ecid mecid mi.

işde her bilenin üstünde bir bilen vardir.

Allahu tealanin kuranda yasinde gecen (ol dedi, oldu (Kün feyekün) ) hükmü icin mesela

Allah bir cocuk veya hayvan yavrusunun dogmasi icin, bir yasa koymuş. insan icin en az dokuz ,sekiz, yedi ay anne karninda büyüycek, halbuki ol deyince oluveren allah icin niye o zaman cocuk icin dokuz ay gerekiyor. yani o ol dedi oluverdi meselesi,inbrahim ateşe atilca, ibrahim yardimida kabul etmiyor cebrail varmiş onuda kovmuş, ben allahdan yardim beklerim demiş. bunun üstüne Allah direk müdahele edip, artik zaman yok, ateşe serin ol ibrahime buyurmuş ve kendi yasalarini kurallarini cignemiş ve yakan ateşe yakma emri vermiş. yine mesela başbakana süikast düzenlense, ve onun korumalari suikastciyi görseler, ve ve bagirsalar, başbakanim hemen yat deseler, orda başbakanin neden nicin demeden o korumalarin sözüne itaat etmesi gerekir yoksa ölür. yani işde anlik müdahelelerde, neden nicin kurallari geceleri olamaz yani kün feyekün olur. amma Allah dogaya yasa koymuş dünya güneşin etrafinda 365 gün alti saatte döner diyorlar yani orda bile bir zaman ve o altik saat fazlasida bucuk millet olcaginin delil ve ispati vardir. yani cingenler.ve sondaki p ve ç ve dört senede bir şalt yar denir ve şubat 29 ceker öyleyse arkada dört tane daha gezegen var demekdir ve toplam 13 gezegen ve 9 tam ve 4 tane bucuk millet yani dört tane 25 kuruşluk ve iki tane elli kuruşluk ve euro geldi ve bir kuruşa kadar düşen gaz yiginlari var.

Bu insanoglu yagmur yaginca ,yagmura söver ,her yeri sel basti diye. kar yaginca, kaza yapanlari görür kara söver, bu kişda mahvetdi diye. güneş acar cok sicak oldu bunaldim diye sitem eder. ne olmasini bilmeyen insan, ne olsun istersin, ne nankörsün, ne şiş yansin ne kebab istiyorsun. işde birileri yagmur yagsin derken birleri dinsin diyorken, ayni biri gelip lambayi yakar biride gider lambayi söndürür şorda sandelyede oturup gazete okuyanla masada ders calişan bagirir söndür lambayi diye,şurda yatakdakide söndür lambayi uyucan diye. biz hangisine uyalimda lambayi söndürelimmi yoksa yakalimmi. ebenin cok oldugu yerde, işde böyle cocuk tersden gelirde, yagmur sele döner, kar felakate döner. dogru olan herkese saygili olmakdan gecer, yatana yatmasina müsade, ders calişana lamba gerekir.ve insanlar bu kadar cokken isteklerde bir o kadar cok ve Allah hepsine yetişir amma insanlar istiyorlarki, Allah kanunlarini kurallarini terketsin de, bize mucize göstersin de inanalim bizler . yani ateş yakmasin, su söndürmesin, bicak kesmesin, bre adam sen dünyada kirmizida gecilmeycegini bilmeycek kadar ahmaksan o zaman, Allahdan mucize bekle, ateş yakmasin diye. niye şartlari zorluyorsunuz sizler.mehdinin sözü degilde, bilim adamlarinin sözü dogru ciksin diye, deccal HARB denen ,kurum ile hayavi oynar, o der yaz gelsin, HARB der kiş, o der yagmur yagsin, HARB der güneş acsin. yani fitneci fucurcu insanlar vaktindeyiz, yani ecid mecid, yücüc mecüc ve deccal ve avenesi vaktindeyiz.

Bunun sebebi:

esteuzubilah

Zalike bi ennehümüstehabbül hayated dünya alel ahiratü ve ennellahe la yehdil kavmel kafirın .

sadakallahul aziym Nahl suresi 107

esteuzubilah

Bunun sebebi, Dünya hayatini ahiretden üstün tutup sevmeleridir.

sadakallahul aziym Nahl suresi 107

işde Mehdi hicret ehlidir ve Muhacirdir ve Ensarda isavilerden olan isa sorunca men ENSARi ilallah deyince cevap veren 12 havariyyun yani 12 hiristiyan devlet Mehdiye ensarlik ve yardimcilik görevini üstlenmişlerdir. Ensara ve Muhacirlere selam olsun.

 

Rabbim inanan kullarini dünya ve icindekilere tapmakdan muhafaza buyursun.

elfatiha maassalavat

Kar©glan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 14.02.2013 Cuma

Original Kar © glan

Vaazi mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec

http://vaazlar.forceturk.de/Ensar-ve-muhacirler.mp3

 

 

 

karoglandesign

 
Copyright

karoglandesign