Unbenanntes Dokument
 
Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
G-Poenkt-Geri-Donduren-Goek

Geri Döndüren Gök - G Punkt - Dünyanin Kasasi Bankacilik Hasib ve Muhasebe

(Kar©glanin 26.11.2014 Vaazi)

26 Ekim 2014 Çarşamba

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَعِينُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ

Sadakallahul Aziym Bakara 153

OKUNUŞU

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Yâ eyyuhâllezîne âmenustainû bis sabri ves salâh, innallâhe meas sâbirîn.

MEALI

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Ey iman Edenler Toplulugu Namaza Sabirla Devam edin ki,
ona (Namaza Sabredenlerin, (Devam edenlerin önünde(n Allah gider
[Allah onlarin önlerinde hazir nazir vaziyette bekler korur.]))

Sadakallahul Aziym

Bakara Suresi153


Peygamber Efendimiz sallallâhü aleyhi ve sellem buyurdular:

"Sabır, cennet hazinelerinden bir hazinedir."

(Hadîs-i Şerîf, îhyaû Ulûmiddîn)

 

Allahümme salli ala delilul iman Muhammed Rasulallah

Ellezi "La ilahe illallah Muhammedün Rasulallah"

Ve Salatun ve selamun ala cemi il Enbiyai vel Mürseliyn , ve salaten selamen cemi il Melaiketül mukarrebun.

Yolculugumuza başliyoruz:

G Punkt yani G Noktasi: Kadinlarin Anüsünün ayni büyük G harfindeki gibi hemen iceri dogru giren bir işaret parmagi kadar olan kismindadir. ne işe yarar denilince kadinin orgazm merkezidir.

ve vajinusmus denilen hastalik bir kadinin veya kizin bir zamanlar başina gelen bir talihsiz olay karşisinda, Allahin kadinlara koydugu alarm sistemi ile, vajinayi kitleyip kimseye acmamasi, yani büyük bankalardaki ayni alarm sisteminin calinca, bütün kasalarin otamatik olarak kitlenmesi, ve kasanin acilmasi icin, o bankanin dünyanin dört biryerine gönderip saklayacagi üc adet kimsedek,i üc anahtarin, ve üc adamin gelip kasayi acmasina kadar, bir daha acilmamasi gibi bir güvenlik sisteminin aktif hale gelmesi demekdir.yani o kizin bekeretinin bozulmasina tecavüz edilmesine rabbimizin katiyyen müsade etmemesi demekdir. ve daha önce yazdik yay burclari genellikle kelebek olurlar dedik, ve kelebegin birisi, rabbimizin güvencesi altinda olan kelebekdir, ve ona yapailcak bir saldiri halinde dahi ona tecavüz edemez, en sapik dahi olsa. cünkü vajina yani kassa kitlenir, ve birdaha kimseye acilmaz, büyük güvenlik sistemi yani vajiunusmus budur yani.

ve geldik matrix filimdeki anahtarci bölümüne yani vajinanin anahtari sadece üc anahtarcida sakli olmalidir. yani vajina dünyanin kasasi, yani dünya bankasinin kasasi, yani mehdi kasasi, mehdi bilgilerinin oldugu kassa, sadece dünyanin dört bir yanindaki üc anaharcinin bir araya geldiginde acabilcegi bir güvenlik sistemi ile korunmalidir. deyip vaaza devam ediyoruz. yani mehdinin gen haritasi konulcak o kasaya ahmak olmayin . yani ayrica mehdiye ait bilinen bütün bilgiler orda toplancak. ve vajina yani mehdin in yeniden dogmasini saglaycak bilgiyi acacak olan onu dogurcak olan vajina yani kassa gezer durumda olmaldir bu gün burda yarin orda olmaldir sabit olmaycak. ve muhammedin bütün bilgileri ve bütün peygamberlerin bütün bilgileri şimdi mehdiye devrolmuşdur. ve yürüyen kainat odur , ve onun en son asker olmasi yani, MHD olmasi demek, son kullanma tarihi demek, ve kalkarkende yaniden dirilmede, o gen haritasinin yeniden vajinada döl olup cocuk halinde dünyaya gelmesine baglidir. büyük vajina ve icindeki kadin yumurtasi, yani güneşimiz ve onun icine dölün dahil olmasi, yani MHD nin dahil olmasi ile olcak olanlar. yani haşir yeniden dirilme hadisesi.

Yay burcunun gezegeni öyle jüpiter falan degildir Neptündür, yani mavi gezegen, su gezegeni ve nuh gezegeni, yani Neptün geri döndüren gök katindan gelmiş bir gezegendir, yani rahmandan ve rahimden gelen bir gezegen, rahmet yani su dünyamizin su deposu. ve su demek neptün demek, neptun demek nuh aleyhisselam demek, nuh demek, yay burcunun babasi olan bir horuz demek, ve o kalkmadan kainat kalkamaz, yani beka billah odur. Allaha varmadan önceki yollarin birleştigi yer. ve semanin katlari yedi kat gecilince, yedi ha mim kalir, yani yedi derya, su deryasi, yani yedi muhammed ve yedi deryanin icindeki yedi tane dünya var demekdir. ha ve mim ve her 7 ha dan birinin icin de bir mim varmiş, yani her yedi kadindan birisinde Muhammed Mehdiyi diriltcek yumurta var demekdir bu. fakat o yumurta mehdisiz rahime inmez, mehdi ona gircegi belli olunca, o yumurta o kadinin rahimine iner ve döllenme olur yani.

dikkat dünyanin dört bir yani fakat üc anahtarci iyi dikkat edin ne dedik bunun formülünüde siz cözceksiniz. 3/4 fonksiyonu ile

ve vajinusmus işde, Rabbimizin, Mehdi dagurabilcek, döllenebilcek yumurta taşiyan bir kadina koydugu güvenlik sistemi ile, o kadina saldiri olunca, güvenlik sisteminin aktif hale gelip, onun tecavüzüne müsade etmeyip, vajinayi kitlemesinden başka şey degildir.

Her ne kadar her devlet kendince mehdi bulup, mehdi hesaplari yapsada, yukarda her hesap edenin üstündeki muhasebeci olan haaasib olan Allah vardir. ve onun hesabi, en şaşmaz hesapdir.

Neden Rabbim Portakal ve mandalin yeme mevsimini sona saklamiş, senenin sonuna ve rengi mehdi rengi yeme usulu mehdi usulu yani ali parmagini bala daldirdi ve dedi bal ya rasulallah dedi , bal canagina parmak daldirmayan mehdiyi kinar gecer, ahmak köpekler. ve herkes G punktu hareketi yapar mandalin portakal yerken. mehdiye 1 puan verdik diyen ahmaklara duyurulur, onun sizin puaniniza ihtiyaci yok zaten, ahmak köpekler. Rabbim ona vercegi puanini vermişken siz kimsiniz ahmak köpekler. ve işde portakal ve mandalin yerken mandalina ve portakala parmak atilir yani G punkt uyarilmalidir ki ... ne olsun siz anladiniz herhalde sözün kisasi makbul deyip vaazi bitiriyorz.

ve fakat her defasinda yapmayin cünkü kadinin önce gelmesi kiz cocuk dogmasina sebeb olur ve böylece herkesin kizi olursa, onlari dölleycek oglanlar nerden dogacak o zaman . ve erkegin önce boşalmasi erkek cocuk , kadinin önce boşalmasi ilede kiz cocuk olur. beş dene erkek evladim var diye kort kort atanlar kadinini boşaltamamiş ahmaklardir. ve kadinin üstünde biraz eglenip onunda gelmesine müsade edin diyen muhammedi anlamayan, kendi zevkine bakan eşşekler demekdir onlar.

en güzeli bir oglan bir kiz modeli yani ....(:))

kainat doktoruna ayip olmaz, öyleyse edebsiz şeyler deyip, vaazi dinlemeyenler, nasispsiz kimselerdir.

Rabim Mehdi Cemaatini, Rabbimizin bizlere koydugu, binbir ceşit nimetlerden nasipdar eyledigi, kullarindan eylesin.

PS: Vaazlari önce yazip sonra seslendiriyoruz fakat bu vaazi ben seslendirmeyecegim. ve sesi güzel birkac mehdi askeri, sanatci kardeşimiz, bu vaazi seslendirip yayinlasinlar.


Elfatiha maassalavat.


Vaazi mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec

http://vaazlar.forceturk.de/G-Punkt.mp3


Kar©glan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 26.11.2014 Çarşamba

Original Kar © glan

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar

7/24 Saat , Vaaz - Dini Sohbet - Tasavvuf Sohbetleri - Radyo Karoglanda

RADYO KAROGLAN

Footer
AYNELYAKIN ©2009-2014 Design Karoglan
Copyright

karoglandesign