Unbenanntes Dokument
 
Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
25. Kare ve insanin Kör Noktasi ve Decal

 

25. Kare ve insanin Kör Noktasi ve Decal,

Deccal ve Askerlerinin, insanlara, Müminlere ve Mehdi ve Askerlerine Müdahalesi

(Kar©glanin 20.05.2015 Vaazi)

6 Şaban 2015 Çarşamba

لِتُنذِرَ قَوْمًا مَّا أُنذِرَ آبَاؤُهُمْ فَهُمْ غَافِلُونَ

لَقَدْ حَقَّ الْقَوْلُ عَلَى أَكْثَرِهِمْ فَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ

إِنَّا جَعَلْنَا فِي أَعْنَاقِهِمْ أَغْلاَلاً فَهِيَ إِلَى الأَذْقَانِ فَهُم مُّقْمَحُونَ

وَجَعَلْنَا مِن بَيْنِ أَيْدِيهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَيْنَاهُمْ فَهُمْ لاَ يُبْصِرُونَ

Sadakallahul Aziym Yasin Suresi 6 - 7 - 8 - 9

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Li tunzire kavmen mâ unzire âbâuhum fe hum gâfilûn.

Lekad hakkal kavlu alâ ekserihim fe hum lâ yu’minûn.

İnnâ cealnâ fî a’nâkıhim aglâlen fe hiye ilel ezkâni fe hum mukmehûn.

Ve cealnâ min beyni eydîhim sedden ve min halfihim sedden fe agşeynâhum fe hum lâ yubsırûn

Meali:

Babalarida Kendileride, bakipda görmeyen gafil kavimlerin, nazarini celbetmen icin.

Allah onlara son sözünü söylemiştir, onlar asla iman edemeyeceklerdir.

Biz onlarin gözlerine öyle bir açı koydukki bakarda görmezler, ve yine akillarinada ayni anlayişi koyduk, duyarda muhakeme edip anlamazlar.

Ve onların önlerine ve arkalarına set kılarak (çekerek) böylece onları perdeledik. ve onlar, set cektigimiz o kör noktaya (25.kare) ye, şaşi bakişi ile bakarlarda görmezler.

Sadakallahul Aziym Yasin Suresi 6 - 7 - 8 - 9

---oOo---

 

Allahümme salli ala Muhammedin ve ala elihi vesahbihi ve selleme, nebiyyen ve rasulen ve imamen ve emiren lil müminine,

Allahümme Salli ala Mehdi ve ala elihi ve sahbihi ve selleme, vehüve imamen lil müminine, emiren lil müminine, hücceten lil müminine, vehüve sahibulzaman.

Yolculuğumuza Başlıyoruz.

25.Kare hakkinda internetten buldugum kisa bilgi:

Araştırdığım kaynaklardan doğruluk payına emin oldum . Evet bilim 1900 lü yıllardan buyana insan beyni üzerinde derin araştırmalarına her geçen gün daha da hiz vermekte yeni yeni buluşlara imza atmaktadır.İnsan bilinç altına –şuuruna etki eden bir tekniğin kullanıldığı bunada “ subliminal Teknoloji yada 25.kare “ adı verdikleri bilinmektedir. Gördüğümüz bir ânlık görüntü : 655 satır ve frame/çerçeve denilen 24 küçücük kareden oluşur. Sinema şeridinde, saat, dakika, sâniye olarak bir diziliş vardır. Her sâniyeden sonra bir yabancı kare gelir ve bir sâniye 24 karedir. Her 24 kare ise bir ekran büyüklüğündeki kareyi oluşturur. Her 327.5 satırda bir de "control-track" denilen aralık vardır. İşte bu aralıktaki görüntüler kesilip, aralarına başka görüntüler atılarak 25inci kare oluşturulur ve bu son kare olan 25inci kare ânlıktır. Yani görüntü sâniyede 1/24 olacakken, bu 1/25'e çıkar. Kareler 25 olunca bir anda bir görüntü gelir ve ânında kaybolur. Genellikle göz ve beyne görünmez, daha doğrusu görülür ama şuuraltında kalır. 25. karenin temel mantığı da mesajı şuur-altına göndermek olduğu için, artık dünya sinema sanâyii’nde bu tekniği kullanmayan yok gibidir. Yani sizler evlerinizde rahat koltuklarınıza oturup herhangi bir televizyon kanalındaki herhangi bir dizi/ film ya da bir belgeseli seyrederken aynı zamanda 25 karelerle şuur-altınıza gönderilen mesajlara/ telkinlere/ saldırılara ma’ruz kalabiliyorsunuz. Göz bunları görmüyor ama sâniyenin 3 binde biri gibi bir zaman aralığında bu görüntü şuuraltına ulaşıyor, orada depolanıyor. Bu gizli mesajlar sâyesinde, o reklâmı, diziyi, filmi ya da herhangi bir resmi hazırlayan kişi/ yapımcı/ yönetmen kendi hedefine, niyetine ve ideolojisine göre vermek istediği mesajı “25inci Kare”lerle şuuraltına göndermiş oluyor. İşte 25. karenin ve subliminal reklamların temel mantığı budur! Hedefteki kitlenin şuurlu tercih hakkını gaspederek, onları gizlice zehirlemek! . Psikolog ve psikanilistlerin insanla ilgili uyguladıkları, gözlemledikleri ve deneylerle ortaya koydukları bilgi ve bulgulardan yola çıkarak “İnsanı nasıl etkileyebiliriz” sorusuna cevap aradılar. İlk başta ticarî hedefler ve büyük şirketlerin mallarını halka pazarlamanın bir yolu olarak gördüler bu şuur-altı telkinleri. Daha sonra ise bu taktiği öğrenen her kişi ve her yapımcı kendi niyet, inanç ve ideolojisine göre vermek istediği mesajları bu yolla insanlara zerk etmeye başladılar. İşte o gün bugündür uygulanan 25inci kareler sâdece bir insanı ya da bir topluluğu değil ; bütün insanlığı tehdit edegelmektedir.

Dikkat interneten indirdigimiz veya dinledigimiz videolarin ve şarkilarinda bir noktasinda bir kesilme ve duraklama var, sonra devam ediyor, o duraklama icinde, neyi bize empoze ediyor bu illuminatlar acaba.

Ve kafir deccal ve şeytan aleyhillane, yapacagini yapti, ve bütün dünyaya müdahele edebiliyor, ve o hemde kör noktadan, ve kuranda gecen bu yasin suresindeki ayeti, ve peygamberin mekkeden medineye hicretinden önce, onu öldürmek icin toplananlarin arasindan, onlarin üzerine toprak sacip gecdigi hadisinin vacibi mutlaki olan "Yasin 9 " ayeti mehdi bir zamanlar cokca okudugu icin, burdaki SIRRI ilahiyi cözen kafir Deccal , ve o 25. kareye artik, böyle subliminal mesaj yerine, kendi askerlerini, transportasyon yöntemi ile gönderip gizliyor. ve bilinki her mehdi askeriyin diyen, müminin diyenin evinde yaninda yöresinde, bir deccal askeri şeytan uşagi vardir. yani şeytanin var olmasina ragmen, bizim onu göremedigimiz nokta, yani 25. karede durup bizim namazimiza yedigimize, ictigimize, sözümüze, fikrimize dahi müdahale edebilen şeytan gibi, deccal ve askerleride müdahele edip, dünyayi kargaşaya, kavgaya sokmakdadir. istedigine kavga ettirmekde istediklerinide dost etmekdedir.

Tayyibin bu sahte oylarla nasil kazandigida, yine bu 25. kare SIRRI ile calinan oylar, sahte oylar ile kazaniyor. halbuki onunda bu kadar secmeni falan yok yani. bu illumnati hirsiz köpeginin SIRRIDA yine 25 . kare ve görülmeyen yerde duran, deccal askerleri, illuminat askerleri.

Meseleyi biraz daha anlamak için o anın tanığı Ebu Bekr Sıddık(ra)’a bir kez daha kulak kesilelim:

“Biz mağarada iken başlarımızın üstünde (bizi aramaya gelen) müşriklerin ayaklarına baktım: ‘Ey Allah’ın Resulü! Bunlardan biri eğilip de iki ayağı hizasından baksa bizi muhakkak ayak hizasının altında görecektir’ dedim. Allah Resulü (sav): ‘Ey Ebu Bekr! Üçüncüsü Allah olan iki kişiyi ne zannediyorsun?’ buyurdu.”

Yani Allahu Tealayida biz göremiyoruz, halbuki o bize şah damarimizdan daha yakin oldugunu söylüyor, Kuran ayetlerinde Allah genellikle üçüncü şahıs olarak anılır ve yani ikilinin Üçüncüsü Allah dir. O Heryerdedir.

ve yine şeytan aleyhillane sonunda bu hikmetide Deccala ve askerlerine fisildadiki bunuda keşfedip cözdüler herhalde.

ve ben bizatihi yaşiyorum: biraz önce suya yani abdeste veya su icmeye niyet ettimse, su moleküllerine müdahele eden deccal, suyu bozuyor, ve su molekülleri sanki mikrowelle ile öldürülmüş vaziyette elime akiyor veya icioyorum ve faidesi yok yani, ölü moleküller, yahut da müdahele edilmiş, iyi ve yararli olacagina zehir olmuş vaziyette, o yüzden şu siralar abdestten cok teyemmüm ile zikir fikir eder oldum.

ve bu siralar şu duaya başlamişdim onuda birakir oldum.

"Allhümme inni es elüke hayri ma fi hezel (buraya her ne yiyceksek iceceksek giyeceksek veya yapacaksak onun ismi gelcek) ve hayri ma hüve lehü, ve euzubike min şerri mafi hezel (buraya her ne yiyceksek iceceksek giyeceksek veya yapacaksak onun ismi gelcek) ve şerri ma hüve lehü."

bunu yapiyordum artik bu duamda calindi, bunada müdahele edebiliyor. yani bu duanin manasi "Allahim bu "giyecegim veya yiyecegim elma armut gömlek veya yapacagim iş her ne ise" onun hayrini senden isterim şerrindende sana siginirim demekdir. kendimin zamana münhasiran geliştirip ürettigim bir dua idi. bu durumlarda olan mehdi askerleri, bir müddet kullanabilirler bu duayi.

---oOo---

Gecen Gün Tuvaletteyim ve iki defa tiksirdim ve ardina tuvalette tefekkür ediyorum ardina elhamdülillah diyenmi demiyenmi diye ve kiyas ettim ve namazda secde ayeti okuyanin secdeyi geciktirip, namazin secdesi ile secde etmesini el aldim, ve dişari cikinca zaten tuvalet duasinin ikinci kismi olan elhamdüyü okuyacan, o zaman okurun dedim, ve hacetemi gördüm elhamdü demeden tuvaletten cikacakdim, sag ayagi dişari atdim ve tuvaletin eşigine topugu carptim, topuk aciyinca anladim, duuur elhamdü demeden cikma deniyor, döndüm adimimi geri iceri aldim, elhamdülilah dedim ve sonra cikdim. o gün hic aklima gelmiyor "aksirmak melekden, esnemek şeytandan" demiş Muhammed. böyle olunca ben tuvallette aksirdim tiksirdim ise melek girmiş ve beni tiksirtmiş olmazmiydi, hani bunu az önce yeniden tuvalete gidince tefekkür edebildim ancak, gec kalan cevap biraz.

ve o cübbeli cabbalilarin dedigi gibi tuvalate melekler girmezde kokusundan bilir olsa, Allah oraya hic ugramiyor olsa, bu kafir şeytan ve deccal bütün tuzaklarini tuvalatte otak kurupda orda yapardida, o zaman o tuzaklardan, ne müminler, ne melekler, nede Allah haberdar olmazdi , halbuki Allah bize bu hadise ile diyorki, Allah heryerdedir melekleride onun oldugu heryere girebilirler yani, öyle tuvalete melekler girmez safsatasi yalan dolan yani.

---oOo---

Rabbimizin bize mucizeleri devam ediyor, ve recebi gördüm erken geldi hidrellez erken geldi isra mirac erken geldide şaban ne oldu derseniz vaazin başinda yazdigmiz gibi bugün şabanin 6 si, ve o sizin mirac gecesi dediginiz gün şabanin biriydi o gün 27 receb falan degildi yani. neden derseniz benim başka tandigim şaban yok, ve o gün uzun süredir görmedigim Kemal Sunali gördüm, ve yani şabani ve böylece şabaninda o gece başladigini bilmiş olduk, ve şaban dahi canli gezer görünür insanlara. Sirada Berat ve Ramazan kaldi ondan sonrada Kadir veya Kadiriye.

Kadiriyede yola cikmiş dünden gördük bile yani artik, kadiri extra görmege gerek yok yani belkide, kadiriyeyi gördük, ve kadiri görürüz O nun gecesindede.

---oOo---

Yine islamdaki yanliş bir ictihadda süt annelik konusunda ve denmişki bir damla süt yutmuş olmasi yeterli o cocugun süt annesi olur demişler . iyi pekiiiii

evli olupda yeni cocuk dogurmuş hanimi olan, herkes hanimi ile cima ederken memeleri agzina alip öpüp emmişdir, ve emince ona süt gelmezmi, ve o sütü tükürcekmi, yahut yuttuysa ne olcak peki, ve o kadin onun süt annesi olur o zaman, ve süt anne ile nikah haram deniyor, ve o adamin karisi nikahdan düşdümü, onu emince harammi oldu o kadin artik ona haaa , islami böyle idiyotlar dini yapan ahmaklar nerde? bir cevap versinler baken bir, hadis uyduran pislikler nerde? gösterin bana baken bir , o halde kadinin bir yudum degil üc yudum sütünü icmeyen yokdur, o kadin harammi oldu artik onlara, cevap bekliyon burda hadi cevap veriniz.

---oOo---

Erken Kalk ki Evde Senin Borun Ötsün

Ey evde borusu ötmiyen kilibik horuzlar veya ördekler, yeniden dogdugunuzdada kilibik olmak istemiyorsaniz, hayata erken başlayin, ve ezanla birlikte kalkip namazinizi eda edin, ve eger evde kiliyrsaniz, ezan okuyup kamet getirinki, erkenci horuz olun. Evde sizin borunuz ötsün. Horuz olupda, birde ciftliginde eger, horuz degilde tavuklar ötüyorsa, onlardan horuz falan olmaz, ancak kilibik ördekler olur.

---oOo---

Bazi Sünnetler Yanliş Yorumlaniyor

Yemekden önce ve sonra Tuz ymek hadisini el alip her yemekden önce ve sonra tuz yemege kalkanlar var. yine Hz Alinin hergün 21 tane kuru üzüm yiyen hasta olmaz dedigini duyup hergün hergün üzüm yiyenler var.

Yani ilac niyetine alinan hic birşey devamli alinmaz. sadece hasta oldukca alinmalidir. cünkü bugün üzüm yarin kabak derken hergün biraz karpuz biraz hiyar biraz avucado biraz findik biraz ceviz neremize aldircaz bütün bunlari dokturlar diyor, her gün bir avuc ceviz,biride diyor hergün bir avuc badem, biride diyor hergün biraz cörek otu neremize aldircaz bu dünyayi dolduran bütün yemekleri yiyecekleri. Allah o kadar ceşitli yiyecekler halketmişki saymakla bitmezken hangi birini midemize sigdiralim. o yüzden hadisler , yani sünnetler ilac gibidir, bazisi: bazi iyi olmayan hastalara verilen ilaclar gibi devamli alinir, amma bazilarida, sadece hasta olunca alinan ilaclar gibidir, alinir ve birakilir , yani öyle hergün hergün olmaz, bütün hadisler ve sünnetler icin gecerlidir bu kural.

---oOo---

Biz diyoruzki "la ilahe illallah" diyen cennete gider, bazi ahmak hocalarda diyorki "muhammedun rasulullah" demiyen cennete gidemez.

nasil olur bu Cennetin tapuisu muhammedin elindemiki başkalarini cennete sokmasin. muhammedden önce isa vardi, ve isa ümmeti ve 12 havari muhammedun rasulullahmi diycekde cennete gitcek, hayir onlar la ilahe illah dediler ve isayi peygamber kabul ettikleri icin cennete gidecekler. yine ibrahim ümmeti ismail ümmeti, hepsi O ndan önce, ve onlarin da ehli iman ümmetleri vardir elbet, onlar ne zaman muhammedun rasulullah diyecekler. oysaki hz ibrahim muahedun rasulallahmi dedi de cennete yol aldi, yeniden bir ibrahim olarak, bir anneden dogdu. hayir onlar "La ilahe illallah ibrahim halilulah" dedi ve cenneti buldu. ve onun imanli ümmetide böyle oldu, ve fakat hepimiz kiym ettik dedik. ve yine bugün mümin olanlara din sadece islam deniyor, ve öyle olsa hiristiyan cocuk dogmazdi, dünde bugünde bir hiristiyan veya bir yahudi cocuk doguyorsa, o cocugun menisini oluşturan yani tohumunu oluşturan maddeler işde "muhammedun rasulullah" degilde "isa ruhullah" veya "musa kelimullah" diyenler, ve böylece musa ümmeti veya isa ümmeti olrak dogdular ve cennet gibi anne buldular ve yine baba buldular yani.

---oOo---

Kenan paşa vefat edince, B.E. demişki: "O bana zulmetti" manasinda bir laf etmiş ve "sonunda bütün rütbesi elinden gitdi." demiş.

Götveren, götü kaptiran ipnelere pirim veren kimdi: illuminati .

ipneleri ve Lutileri cezalandiran ve yasaklayan kimdi? Muhammed ve Allah. sen o dilinden düşürmedigin Allahami karşisin, yoksa muhammedemi, yoksa onlarin sözünü söyleyen ve uygulayan Kenan paşayami , Ahmetler Ahmetdendir kurali geregi "Ahmet (Muhammed) Kenan" paşayami itiraz ediyon. "Köpeklerin duasi gecseydi gökten kemik yagardi" demiş atalar. ipnelerin Lutilerin duasi makbul olsaydi, dünya hepten ipne ve Luti olurdu zaten.

Ve Allah kainattaki yaklaşik bütün atomlara koydugu kural ile yine bu dünyada üc tür insan halketmiş. birisi arti sayilar olan : 1,2,3,4,.. gibi ileri dogru cikintili zekeri tiki olan erkekler, ve sonra yine eksi sayilar gibi: eksi1, eksi2, eksi3,... gibi ice ve dibe dogru rahimi olan kadinlar, ve birde atomun nötrü gibi sifir etkisiz eleman olan, ne tikebilen nede tikilebilen göt insanlar nötr ve nonoşlar yaratmiş, ve sen nötrlügünü bilde öyle konuş, eger göt oldunsa götü kaptirmamaya bak, yoksa bir daha dogunca cehennem ehlinden olursun ve ölüncede cehenneme dogru yol alirsin, yani götten cikan bok yoluna gider helaya gidersin yani. senin Kenan paşaya konuşabilcek ne hakkin, nede hukukun var, sen konuşcak en son kişi olabilirsin ancak. Eger sen Lut askeriysen haline şükreder, Lut lugun kiymetini bilirsin. yok götü kaptiripda birde ona buna cemkirirsen o zaman yasakli Ipne Luti yani homolardan olursun.

ve senin baban veya deden işde Muhammedin hadisi olan vusta yol hadisini veya ayetini yanliş yorumlamiş ve sen işde öyle bir meyvasinki, ne tikebilen nede tikilebilen, halbuki vusta yol öyle degildir. ya erkek olcan rahman tabiatli yada kadin gibi rahim tabiatli olcan. yani orta yol öyle hic günah işlememek degil, gecenki vaazdda dedigimiz gibi yani. yani bazen günah bazen sevap ve nefsinde üzerimizde hakki oldugnu unutmayacan, ve kadinla evlenmek ve cima etmek sünnetdir, ve erkekligin geregidir, kadinlikda merhamet ve verici ve verimli toprak olmakdir Anne olmakdir, bunun ortasini arayan sen gibi evlat bulur işde.

---oOo---

Rabbim Mehdi ve Askerlerine dogruyu bulup dogruya ittiba etmeyi nasip eylesin.

Amiyn

Elfatiha maassalavat.

--OoO--

Sübhâneke Allahümme ve bihamdik, eşhedü en lâ ilâhe illâ ent, estağfirullahe ve etûbu ileyk.

 Vaazi mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec

http://vaazlar.forceturk.de/25-inci-kare.mp3


Kar©glan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 20 Mayıs 2015 Çarşamba

Original Kar © glan

Sessiz Zehirin - ve internetin Sesi ve Onun Şifası Olan - Radyo Karoglan

Ocak - Şubat - Mart - Nisan - Mayıs - Haziran

Temmuz - Ağustos - Eylül - Ekim - Kasım - Aralık

1 Senede/12 Ay

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar

1 Yılda/365 Gün

7 Günde/24 Saat

Vaaz - Dini Sohbet - Tasavvuf Sohbetleri - Radyo Karoglanda

RADYO KAROGLAN

Sessiz Zehirin - ve internetin Sesi ve Onun Şifası Olan - Radyo Karoglan

 

Footer
AYNELYAKIN ©2009-2014 Design Karoglan
Copyright

karoglandesign