Unbenanntes Dokument
 
Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
Lem-Yelid-Velem-Yuled

 

Lem Yelid Velem Yüled? Doğmamişdir Doğrulmamişdir.

(Kar©glanin 24.08.2015 Vaazi)

27 Zilkade 2015 Pazartesi

اِنَّ شَرَّ الدَّوَٓابِّ عِنْدَ اللّٰهِ الَّذ۪ينَ كَفَرُوا فَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَۚ

اَلَّذ۪ينَ عَاهَدْتَ مِنْهُمْ ثُمَّ يَنْقُضُونَ عَهْدَهُمْ ف۪ي كُلِّ مَرَّةٍ وَهُمْ لَا يَتَّقُونَ

 

Sadakallahul Aziym Enfal Suresi 55 - 56

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

İnne şerred devâbbi indallâhillezîne keferû fe hum lâ yu'minûn. Ellezîne âhedte minhum summe yenkudûne ahdehum fî kulli merratin ve hum lâ yettekûn

Sadakallahul Aziym Enfal Suresi 55 - 56

Meali:

Şüphesiz Allah katında, yeryüzünde yürüyen canlıların en kötüsü, inkar edenlerdir. Artık onlar iman etmezler.

Onlar, kendileriyle antlaşma yaptığın, sonra da her defasında antlaşmalarını hiç çekinmeden bozan kimselerdir.

Sadakallahul Aziym Enfal Suresi 55 - 56

---oOo---

Peygamber Efendimiz Sallallâhü Aleyhi ve Sellem Buyurdular:

"Eğer siz günah işlemeseydiniz, Allah sizi helak eder ve yerinize, günah işleyip, peşinden tövbe eden kullar yaratırdı."

(Müslim, Tevbe, 9)

 

Allahümme Salli ala Muhammedül Vaadül Emin,

Allahümme salli ala Yunuse Vadehu bil Avdeti

Allahüme salli Ala Mehdi Zamanül Emin vezzamanul Avdeh.

Yolculugumuza başliyoruz :

Haciligligini tutmayacagini bilen, gelince billah bozacagini bildiginden, haccca gitme işini erteleyip taaa coluk cocugu everip, koca kari ve ihtiyar adam olunca ve, kariya kiza bakamaycak işi bitimiş vaziyete gelinceye kadar ertelyen bir milletin evlatlari, bizi yukardaki ayette yazan antlaşmadan cayan devvabbulardan ilan etmesi cok normal degilmi kardeşlerim, hacca gitmek ve arafatta vakfedip bekleyen sonra müzdelifeye inen, müzdelifeden indigidine anadan dogmuş gibi tertemiz olur demiş muhammed.

Peygamber Efendimiz Sallallâhü Aleyhi ve Sellem Buyurdular:

“Kim Allah için hacceder de kötü söz ve davranışlardan sakınır ve günahlara sapmazsa müzdelifeden indigidine annesinin onu doğurduğu günkü gibi günahlardan arınmış olarak döner”

(Buhari, Hac, 4)

Türk milleti Hacci niye erteler, coluk ocuk falan filan diye, cünkü gelince bozcak hacci ve tövbeyi, sözünden caycak, peki ben ise gecen vaazda bu mana ile alakasi bile olmayan bir manada bazende sözünden avdet etmek lazim dedim diye, beni kafirlerle birmi tutarsiniz ey ahmak sofu takimi.

biz adamin birisini biliyoz yemin olsun hacdan geldigi hafta gitdi ev sahibinin tuglalarini sakli sakli caldi aşirdida, birde Allah görmüyor gibi, etrafina bakiyor calarken gören varmi diye , a ahmak, Allah görüp durur, sen hacca niye gitdin geldin, haci desinler diyemide, daha haftasina haciligi satip gecdin. haciligi bu kadar ucuz alinca, vermesi satmasida böyle kolay degilmi. böyle müslüman gecinen, dindar sofu gecinenlerin bize laf söylemesi cok abes coooook.

lafi kicindan cimbizliyan ahmaklarla söz yariştirmak zor. Muhammed vakti böyleleri muhammedi anlamadi, ibrahim vakti, ibrahimi, nuh vakti nuhu anlamadilar. şimdi Raşit yani Karoglan hoca deyincemi anlayivercekler. onlarin gayesi, vaazi okuyup anlamak degil, anlamasina domuz gibi anlayipda, fakat anlamazliga vurup, eksik arayip fitne cikarmak gayeleri. insanoglu tam tekmil eksiksiz, noksansiz olsaydi, niye cennetten kovulcakdi, noksan akli yüzünden cennetten kovulmadi mi, gaza geldi, şeytan aleyhillanenin gazina geldi, cenneten kovuldu. aynen bir zmanlar bize oynanan oyun gibi, bizi gaza getirip işden cikartmak cennetten kovdurmak hikayeleri, eskidi be bunlar, şeytan aliyhalenin hikayeleride eskidi, ayni nasrettin masallarini ezberleyenin, artik başklarina, bilmeynlere anlatmasi gibi, şeytanin bazi oyunlarida, o erzberlenen oyunlar gibi ezberlendi artik. ahmete tuzagi kuruyor, mehmetede ayni tuzagi kuruyor, yine iki sen önce kuruyor, iki sen sonra bir daha ayni tuzagi kuruyor, yani eskidi bunlar artik eskidi.

ve insan oglu noksan yaratildi, yoksa firavun gibi tanrilik iddia ederdide önünede gecilmezdi, tam ve noksansiz olsa . işdi bu yüzden peygamber dedi :

"Eğer siz günah işlemeseydiniz, Allah sizi helak eder ve yerinize, günah işleyip, peşinden tövbe eden kullar yaratırdı."

tövbenin şartlari vardir kabulu icin

1- yaptigindan pişman olmak

2 - bir daha yapmamaya niyet edip söz vermek.

eger bir insan tövbe ettikden sonra tekrar günah işliyorsa, bilsinki sözünden caydi demekdir. hic mü min sözünden cayarmi, evet bütün o sözünden cayip cayip günah işleyip tövbe edenlerle dolu müslümaniz diyenler toplulugu. adam cumadan cikinca kahveye gidip kongen oynuyor, birde bize sözünden cayan kaypak hain sifati yüklüyor.camiye niye gitdin, niye cuma kildin, niye gelip kumar oynadin, namaz bu kadarmi ucuz? ucuz tabiki ucuz . işde müslümünlarin hali bu vaaah vaah. sonrada dindar sofu kesilip onun bunun eksigini arar dururlar. işde bizede gecenki vaazda dedigimiz sözünden avdet etmemenin eksigini arayip, telepati ile bize bu ayeti gönderip, birde bizi nerdeyse ahdini bozan kafir ilan etcekler. halbuki onlar hergün sözlerini bozarlar. Halbuki galu belada hepimiz söz verdiydik Allaha, ne olduda unuttuk. hele o alimiz diyenler derki : Allah basirdir der, yani "Allah gizlide olanlarida görür, acikda olanlarida" derde sanki onlar günah işlerken, Allah gözünü yumup görmüyor gibi muamele ederler, hani Allah basirdi, seni görmedimi peki. bu ne demek galu bela sözünü bozmak demek, Allahin onu gördügünü, şöyle yanindan baktigini göre göre günah işleyebilcek bir cessur yigit varmi? varmiş maalesef, Allah hepsini görmesine ragmen BASIR olmasina ragmen, çalan çaliyor, çirpan çirpiyor, zina eden ediyor, yalanci yalan söylüyor, neden çünkü Allaha imani az onun, her an gördügüne basir oluşuna imani yok. tuglalari caliyorda Allah görür demiyorda, etrafina bakip, insanlardan gören varmi diye bakiyor, Allahin hikmeti bu ya ben de gördüm o adam calarken. ordaki kurt, kuş, agac, yaprak, dal, hava, su, gök, yer gördü degilmi. siz onlarin dili yok konuşmazmi sanirsiniz? halbuki onlarda bilir görürde, amma şimdi onlarin bizimle konuşmasina sadece müsade yok, yarin mahşerde yani, hesap gününde dile gelip söyleyip şahitlik edecekler.

---oOo---

Allahu Teala insani kendi suretinde halketti, ve ve sifatlarinida insanlar üzerinde tecelli ettirir demişdik,

"Lem Yelid Velem Yüled? Doğmamişdir Doğrulmamişdir." Ayetinin tezhürü varmidir dersek

Hz Adem atamiz Ne bir anadan dogdu, nede dogruldu, yani bu ayettinde bir adet tezahür ettigi insan var, oda Adem atamiz sadece.

---oOo---

Esteuzubillah

Nun velkalemi ve ma yesturune.

Sadakallahul Aziym Kalem Suresi 1

Esteuzubillah

Ve Kalem satirlara ihtiyaci olmadan yazar

Sadakallahul Aziym Kalem Suresi 1

Yani DNA zincirinde satir yokdur.

---oOo---

Kurt işde o Kalemin DNA ya yazdiklari ile bilgilerini, yani kurtlugu yeni kurt bebelerine aktarir, yine tilki calmasinin onlara mübah oldugunu ve calma hünerlerini evlatlarina aktarir yine, mümin de müminligi, kafirde kafirligi evlatlarina DNA ile aktarir, ve DNA satirsizdir insanin hic bir yerinde öyle paragraf başi bir satir boşluk varmi, yok elbet. öyleyse DNA satirsizdir yani insanoglunda öyle boşluk yokdur.yani kolunun bir yerinde boşluk birakip hava boşlugu , sonra devam et yokdur yani. yani yine ahmaklar lafi cimbizlayacaklardir burda, karin boşlugu var diye amma, ne yapalim anlamayan ahmaklarin işi bu.

---oOo---

Düne kadar acilim sacilim uzlaşma silah kes diye her halti geven lerin yedigi bu bu resimdekileri ve o günler geride kaldi diye unutan ahmaklara bir hatirlatalim.

Şivan Perwer Şarki söylerken Agalayan Emine ile bülent arinc efendilerdi burda . unutuldu degilmi, bu Türk milleti haaala bu taayibin ardindan gitmekde diretiyorya, ne kuş beyinli cokmuş bu ülkede, kuş olsa bunlarin yedigi haltlari unutmaz , vallahide unutmaz billahide unutmaz, bunlarin kuş kadardami akli yokda, haala tayyip saltanatina göz yumuyorlar, dün şehit oldu dedikleri yüzbaşinin cenazesinde biraderi olan yarbay, "bunlarin suclusu kim, düne kadar bariş diyenler, bugün ne olduda sonun kadar savaş diyor" diye haykirdi diye PKK li ve hain ilan edilmiş. vaaaah vaah türk milletide bunlara seyirci kaliyor sadece. lan bu kadarmi dizi manyagi oldunuzda gercek ile diziyi ayirt edemiyorsunuz, uyanin artik lan, dizi bitti bunlar dizi film degil, gercek gercek, adamlar askerler pisi pisine, niyazi niyazi öldürüyorlar, kimin ugruna tayyibin saltanati icin. vallahi ödürende yine bunlar, kaldiranda bu akp köpekleri.

Bu tayyip , köpek osurdukca yalan söylüyor, yalan makinesi gibi, yalan üretiyor, bir sözü bir sözünü tutmuyor, bakin dün ne demiş, bu gün ne diyor ne haltlar geviyor.

2.VIDEO

Tiklada videoyu izle

Geri vites videosu

yine erken secim bu millete agir gelir demiş, bu gün ise hic agir gelmiyor, herhalde bütce o kadar cok kine, 45 günde ikinci secime gidebiliriz artik. cünkü mesele ortada, koltuk davasi var, yargilanma meselesi var. bu kadarmi kuş beyinlisinizde haaala Tayyip şakşakciligi yapiyorsunuz.

---oOo--

Kimse evinde tilki beslemezken, bu hirsizilari kocaman Türk devleti, bey gibi bakip besliyor. kesin bu adamin tevellüdü kayip, ve bu adam aslan burcu, kafa ve dudak tipi onu gösteriyor, ve bir aslani ancak ya avcilar öldürür, yada başka bir aslan gelip devirmedikce kimse yenemez, öyleyse ya bir avci bunu .... yada diger partiler başkan degiştirin, aslan burclu birini başiniza gecirin, ve öyle bir aslan olsunki gercek aslan burclu ve bunu devirebilcek bir aslan, yoksa daha bu adam cook "bu ormanlar daglar tepeler benim" diye haykirir durur. amma o gecen aslanda Türkiyenin başina bela olcaksa yerinde dursun daha iyi.

Peygamber Efendimiz sallallâhü aleyhi ve sellem buyurdular:

"Allâhü Teâlâ'nın halkı görüp gözetmek üzere vali (idâreci) kıldığı kul, güzel nasihat ve idaresi ile halkı muhâfaza etmez (onlara zulüm eder)se elbette cennet kokusu koklayamayacaktır."

(Hadîs-i Şerîf, Müttefekun aleyh)

---oOo--

خَيْرُ النَّاسِ مَنْ يَنْفَعُ النَّاسَ فَكُنْ ناَفِعاً لَهُمْ

Peygamber Efendimiz sallallâhü aleyhi ve sellem buyurdular:

“insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. O zaman insanlara faydalı ol.”

(Hadîs-i Şerîf)

---oOo---

(Bir intenet sayfasindan ALINTIDIR)

Canlılar fayda yarattıkları sürece yaşarlar. Meyve vermeyen ağaç, kurur. Üreyemeyen hayvan, yok olur. Üretmeyen insan da mutsuz olur, sağlıksız olur. “İnsanların hayırlısı, insanlara faydalı olandır.” Bu nedenle, ürettiği fayda kendi yaşam süresini aşanlar, ölümsüzleşirler. Örneğin, Mevlana, Yunus Emre, Mimar Sinan, Atatürk, Leonardo da Vinci, Galileo, Newton, Einstein eserleriyle hâla yaşamıyor mu? “İnsanların sevapları, yaşam sürelerini üç şekilde aşar: diktiği ağaç ile, yetiştirdiği çocuklar ile ve yarattığı eserlerle.” Bu nedenle, çalışmak, üretmek, faydalı olmak yaşamak demektir.

(Bir intenet sayfasindan ALINTIDIR)

Peygamber Efendimiz sallallâhü aleyhi ve sellem buyurdular:

"İnsan ölünce amel defteri kapanır. Ancak şu üçü bundan müstesnadır: Sadaka-i cariye, faydalı ilim ve kendisine dua eden salih evlat bırakan."

[Buhari]

Burada bildirilen üç amel:

Sadaka-i cariye, devam eden hayır hasenat demektir. Cami, vakıf, çeşme, yol yapmak, ağaç dikmek, okul, su kanalları yapmak gibi, insanlara faydası olan her şey.

Faydalı eser bırakmak, dinimize dünyamıza faydalı olan her eser buna dahildir. Mushaf, fıkıh kitabı, tefsir kitabı, ilmihal kitabı, tıp kitabı, fizik, kimya kitabı faydalı kitaplardandır. Kasetler, CD’ler, filmler faydalı olmak şartı ile hepsi sadaka-i cariye hükmündedir. Faydalı bir radyo, faydalı televizyon, faydalı gazete, faydalı dergi, faydalı bir internet sitesi gibi her çeşit yayın, sadaka-i cariyeye dahildir.

Salih çocukların duası ve istiğfarları, birer sadaka-i cariyedir. Yani ana babanın defterine hep sevap yazılmasına sebep olurlar. Çocuklar, ölmüş ana babaları için, kurban keserse, Fatiha okursa, sadaka verirse, yemek yedirirse, yahut dua ederse ana babasının günahları affolur, amel defterlerine sevap yazılır.

Mesela İbrahim aleyhisselam

(Ey Rabbimiz, [Kıyamette] hesaba çekildiği gün, beni, ana-babamı ve bütün müminleri mağfiret et) diye dua etmiştir.

(İbrahim 41)

Bir hadis-i şerif meali:

(Şu yedi şeyi yapan, öldükten sonra da devamlı sevap kazanır:

1- [Dine uygun] ilmi bir eser yazan,

2- Bir çeşme yapan,

3- Bir su kuyusu açan,

4- Bir meyveli ağaç diken,

5- Bir cami yapan,

6- Bir Mushaf yazan,

7- Geriye salih bir evlat bırakan.)

[Ebu Davud]

Ölen bir müslümanın hiçbir sadaka-i cariyesi olmasa bile, onun için diğer müslümanlar dua ederse, o kabirde sevapları çoğalır. Kabrinde günahsız hale gelebilir. Bir hadis-i şerif meali:

Peygamber Efendimiz sallallâhü aleyhi ve sellem buyurdular:

(Dirilerin de ölülere hediyesi, onlar için dua ve istiğfar etmektir.)

[Deylemi]

 

مِنْهُ ماَ رُوِىَ عَنِ النَّبِيِّ صَلَّ اللّهُ عَلَيْه وَسَلَّم أنَّهُ قَالَ خَصْلَتاَنِ لاشَيْءَ أفْضَلُ مِنْهاَ: اَلإماَنُ باِللّهِ وَالنَّفْعُ لِلْمُسْلُمِينَ وَخَصْلَتاَنِ لاشَيْءَ أخْبَثُ مِنْهاَ : الشِّرْكُ باِللّهِ وَالضَّرُّ باِلْمُسلُمِينَ

Peygamber Efendimiz sallallâhü aleyhi ve sellem buyurdular:

“iki meziyet vardır ki, onlardan daha üstün hiçbir şey yoktur, birincisi; Allah’a iman etmek, diğeri Müslümanlara faydalı olmaktır. İki meziyette vardır ki, onlardan daha kötü hiçbir şey yoktur. Birincisi Allah’a (c.c) şirk koşmak diğeri Müslümanlara zarar vermektir.”

(Hadîs-i Şerîf)

Koltuk ve iktidar sevdasi icin, kendi Devletinin milletine zarar vermekden cekinmeyen bu adam (Tayyip ve AKP) bu hadisin hangi kismina giriyor bilen varmi.

ve Aslanin ormanindaki veya bölgesindeki herkes onun ihtiyacalrini karşilarken, aslan, erkek aslan kendi teb asinin dişinda kimsenin ihtiyacini karşilamaz. yani Tayyip, bilo ve diger cocuklarlarinin durumu gibi, Hepsi bana hepsi banaaaa hikayesi yani.


Peygamber Efendimiz sallallâhü aleyhi ve sellem buyurdular:

"Allâhü Teâlâ'nın, insanların ihtiyaçları için yarattığı kulları vardır. İnsanların ihtiyaçlarını onlar vâsıtasıyla karşılar. Bunlar kıyâmet gününün dehşetinden emîndirler."

(Hadîs-i Şerîf, Kenzü 'l- Ummâl)

Düne kadar hainleri meclisde aylikla besleyen, bu günde türk askerini öldürten bunlarin zihniyati iken, haala herkes tayyip diyor cünkü adam aslan burcu istedigini öldürüyür kesip parcalyip yiyor, istedigini sürgün ediyor, yahut kendisine mahkum esir ediyor. yokmu? Türkiyenin başina bela olan bu aslani devircek birisi, ya bir avci, yahut ondan daha güclü ve kurnaz bir aslan. yahut alip gidip kafese dikcak bir hakim, yani hapse aticak bir hakim.

Yemin olsun yürüyen ariza bu adam, gecen Çine gitdi geldi ardindan Çindede büyük patlama oldu. bunun eli her ormana uzanir oldu artik, bütün dünyanin buna dur demesi lazim, IŞID da bunlarin ve grubunun beslemesi yine.

Türkiyedeki hayvanat bahcelerindeki aslanlari bulsunlar yemin olsun bu aslan onlardan birisi alip gidip hapsetsinler, ödürmeyin amma layigi ile muamele edin biraz, ona yapilan yakinda zahirdeki halinde tayyipdede tezahür gösterecekdir. amma onlarin ömrü ile insan ömrü kiyas edilsin, bu ne zamanin tevafuk edecekdir bilinir böylecede, öyle hemen kün feyekün olmaz hesap işi yani zaman meselesi yani bir sürec. Bu kükreyen aslani kediye cevirin biraz da görsün gününü. amma kedilerde refah icinde, artik hangi eve kedi olur, bende bilemem gayri ondan sonra.

Rabbim insanliga ve mehdi ve cemaatine Bu zorluklarin ardinan bir kolayik ihsan eylesin

Amiyn.

Elfatiha maassalavat.

---oOo---

Sübhâneke Allahümme ve bihamdik, eşhedü en lâ ilâhe illâ ent, estağfirullahe ve etûbu ileyk.

--OoO--Vaazi mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec

http://vaazlar.forceturk.de/Lem-Yelid-Velem-Yuled.mp3


Kar©glan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 24 Ağustos 2015 Pazartesi

Original Kar © glan

Sessiz Zehirin - ve internetin Sesi ve Onun Şifası Olan - Radyo Karoglan

Ocak - Şubat - Mart - Nisan - Mayıs - Haziran

Temmuz - Ağustos - Eylül - Ekim - Kasım - Aralık

1 Senede/12 Ay

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar

1 Yılda/365 Gün

7 Günde/24 Saat

Vaaz - Dini Sohbet - Tasavvuf Sohbetleri - Radyo Karoglanda

RADYO KAROGLAN

Sessiz Zehirin - ve internetin Sesi ve Onun Şifası Olan - Radyo Karoglan

 

Footer
AYNELYAKIN ©2009-2014 Design Karoglan
Copyright

karoglandesign