Unbenanntes Dokument
 
Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
Rukiye Nedir? Kurandaki Rukiye Ayetleri

 

Rukiye Nedir? Kurandaki Rukiye Ayetleri

(Kar©glanin 30.08.2014 Vaazi)

30 Ağustos 2014 Cumartesi

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Allahümme salli ala Rukiye ve Zeynep

ve ebuhüma Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem.

Yolculugumuza başliyoruz

yukardaki ayette gecen LE kelimesini isim olarak cenabi mevla Çin ve Japonyaya nasip etmiş ve Le kelimesini (Cenabi mevlanin kelami olan Le kelimesinin) koruma ve muhafza etme görevi Çinlilerce ve Japonyalilarca yapilamakdadir.yani onlar bu ismi taşirlar ve gezen ve yürüyen lee ler onlardir yani BRUCE LEE gibi yani LEE ne demekmiş: yani kampf teknikleri demek yani savaş teknikleri demekmiş.

kurandaki manasi itibari ile ve her insan ismi ile yaşar kurali geregi Bruce Lee teakwando ve Kungfu tekniklerini ilk defa geliştiren kimsedir.

ve gecenki vaazimizdan devam edersek muzurun katli vacipdir ve işde muzurun katli icin kampf teknikleri geliştirmek gerekir. ve hücre bazinda vücudu savunan askerlerin vücudu savuamak icin yeni model geliştirmeleri, işde bu ayet sayesinde ve le ile olur.ve le raeytehüdeki le kelimesi yani onu görüp ona bakip ondan ders alip kendini geliştirmek demekdir. bu yani işde burda mutasyon devreye girer, ve bir hücre bir defa bölünür sonra iki hücre dört defa bölünür ondan sonra bunlara birleşir 16 defa bölünürler yine birleşir 24 defa bölünürler,... yani LE roma rakmi ile L demek 50 demek ve E demek 6 demek ve elliden alti eksik demek 44 demek ve ve birde tabancanin agzina sürülen mermi yani 45 demek olur ve 45 lik tabanca demekdir bu. yani 45 kalibre ve 45 iki tane 22 li birde hemen hazirda tabancanin namlusundaki mermi demek yani o zaman ondan bir küücük 23 lü olur peki bu 24 ne demek ozman, yani irregular form yine istisna, özel model, özel tasarim demekdir bu. ve Bruce Lee ilk defa 5 yaşinda bu dövüş sanatini geliştirmeye başlamiş ve oda 1945 de akil balig olmuş ve 5 yaşinda kemale eren kimsedir. ve yani LE demek işde LEE demekdir ve LEE 45 demekdir.yani 1945.

ve arapca le yazmak icin eger lamin önüne elif koysan la olur olmaz, ye koysan bu sefer li olur yine olmaz peki nasil LEE yazcagiz işde irreguler bir kelimedir şayet med koysak ozamanda od, dört elif eder ve o zaman leeee gibi falan birşey olur. hatta laaaa olur yine olmaz. peki nasil LEE yazcagiz, işde bir lam sonra ye harfi fekat demek nasil fakat demek olmaz ise yani Lee yazmak icin lam ye ve he yazilir ve müennes te yani ve deger olarak işde lam in ebced degeri 30 ve ye niniki 10 ve sonra he ninkide 5 ettimi size 45.

ve 45 insandaki kromozom sayisidir. yani gecenki vaaza devam ediyoruz, ve ilk mitoz bölünmenin yapildigi hücre, 45 kalibre imiş, yani insandaki en büyük zeker orani, 45li tabancadir. ve hz ademde mevcut veya adem zamaninda mevcut idi. ve bu mutasyona ugraya ugraya. kala kala. şimdi taa birliye kadar düşecek. ve nezaman birli dogdu o zaman isa ortaya cikacak. ve isa efendimizin dogumu 1.1.1 dir yani 101 de mehdinin ebced degeridir ve yine isa mehdiden, mehdide isadandir.ve 101 insandaki tükrük hücresi ve LEE yani Bruce lee gibi oda yani en iyi savaşci demekdir. deccal ve şeytan hizbine karşi, en iyi savunma teknigi geliştiren kimse demekdir: El Mehdiy.

ve japonlarin ve Çinlilerin en büyük özelligi bakarak ve görerek yani leraeytehü olarak, yeni teknik geliştiren canlilardir.

ve Rukiye ayetleri 9 dur bunlar işde le gibi hu gibi ayetlerdir. ve 45 li tabancanin sahibi olan ilk adem Hz. adem zamaninda LEE isimli zatdir. ve cinli ve japonlar onun soyundandir.ondan sonrada JEE gelir

onun kücük kardeşi.

geri zekali bilim adamlari diyorki insan icin 46 kromozom diyor hayir 46 degildir ADEM arapca yaz elif dal mim

ve elif ebced degeri 1 dal 4 ve mim 40 ettimi 45 nerde hani 46 trottel bilim adamlari.

46 kalibre olmaz o agzindaki mermiyi işaret eder sedece, yani kalibre 45 birde agzinda hazir mermi ettimi 46.olmadi etmez 46 cünkü Adem 45 li agzina cift mermi almaz tabanca, tüfek cift patronelidir.

ve son kalan 45 liklerden balina cibilliyatinda olanlar gercek 45lik tabanca sahibidirler.

ben bir köpek baligi cibilliyatinda birini taniyon amma hic balina tanimadim bilmiyorum köpek baliklari genellikle kapici olurlar insan dünyasinda yani son büyük kalibre tabnacalilar. amma sonradan gergadan boynuzu yiyenler degil, orjinal bio 45 lik ve onun alt dereceleri olan tabancalilar.

Tabi birde timsahlar var yani ashabdan Hz vahşi gibi büyük kalibreler.

Arab dansi yapan kadinin kulagndaki küpenin icinden mizrak gecirebilen avci yay burcunda birisi.

Amma klaibre farki eger atta 45 lik olsa afedesiniz siz anladiniz amma birde ugur böceginde 45 li olursa siz yine anladiniz. hz vahşi micro chip sahibi yani küpenin icinden gecen mizrak diyoz anlayin yani. yay burcu işde.

ugur böceginde 45 li ile AT denen hayvandaki 45 kalibreden anlatmak istedigimiz At amma insan olma bir insanin cibilliyati olma derecesini yükselmiş terakki etmiş at demek. yine ugur böcegi amma bir insan haline gelmiş ugur böcegi demek yani 45 li ugur böcegi demek olur, yani insanda ahlak ile o seviye elde edilir. amma eger bir insanda insanlikdan cikip tilki gibi HIRSIZ olduysa yahut eşşek gibi nefsinin peşinden gider olduysa bu sefer insan amma eşşek kromozmlu olur yine insan amma tilki kromozomlu olur.

Fakat her kapici balina degil her balinada kapici degildir, demek olur buda yani.

Ve Tabanca kelimesi ilk defa revolveden türemişdir ve insanoglunun yaptigi ilk tabanca bir tane 45lik Revoltdur ve yani 45lik tabanca demek. bu da demek olurki insanoglunun icad ettigi ilk tabancasi 45 likmiş yani ilk insan Hz Ademinde tabancasi 45 lik demekdir. ve koromozom sayisida 45 dir.ve bize sapik gözünden bakanlar bunuda anlamadiysaniz artik anlamayan geri zekalillara ahmak dememde beis yokdur.

ve işde Rukiye demek tabanca ve kromozom ceşidi demekdir ve 9 temel tabanca ceşidi ve kromozom modeli vardir, digerleri sonradan icad olan yan modellerdir.

Ve Rukye ayetleride o modellerin ana yapisini gösterir ve kuranda gectigi kelimeler ve cümleler ile yan modellerini belli eder. G22 demek işde sonradan uzatmali tabanca sahibi ahmaklar demekdir.

tabancasini 22 ye uzatmiş olanlar demek yani. ve artik G22 yede gerek kalmadi gergedan boynuzu yiyen coluk cocuga varinca 22li tabanca sahibi olabiliyor. ulen ahmaklar bu işin sonunun kiyamete varcagini hesap edemedinizmi, neden muhammed, eşşekler gibi alenen ciftleşen ahmaklarin üstüne kiyamet kopcak dedi demek yokmu? herkes gergedan boynuzu yiyip eşşek ve gergedan yara..li olursa, ortadaki insanlar eşşek cibilliyatindan demek olur. ve onlar cima eder dururkende üstlerine kiyamet kopcak demekdir. ve bu gergedan boynuzunun keşfi ile, araplara varinca tabanca uzatmak icin cayina dahi katan eşşekler sürüsünün vakti şimdi, ve bu demektirki kiyamet cok yakin, az daha eşşek cogalsin kopcakdir zaten .bunlarin ardina dogurmayan ve dogurtamayan kisir katirlar gelcek, yani bu uzatmalilarin cocugu olmaycak o ilacin yan tesiri olarak, ananizin abdest canagini görceniz sonunda . dün bio karpuz bio fasülye arayan insanoglu yakinda kizini evlendirirken DAMAD ADAYINA, GIT TABANCANIN UZATMA DEGIL, BIO VE ORJINAL OLDUGUNU BELGELEYEN SAGLIK RAPORU GETiRDE, ÖYLE VEREN DIYECEKLER YANI. insaninda biosu arancak hale geldik artik çakma G22 liler zamani.cük daşşakla denk olmadikdan sonra uzatsan neye yaraycak a ahmaklar sürüsü. ardindan mermiyi iticek piston yoksa neye yarar, yani KISIR katirlar, mermi namluda patlayan ahmaklar zamani demek olur bu dahi.

Bir daha g22 zirvesi yapcanizmi, yapin yapin birdahakinde kiyamet başiniza kopar inşallah.

VE BURUCE LEE TABANCASI ILE DEGIL ELI KOLU AYAGIYLA SAVAŞAN KOMUTAN

YANI EY INSANOGLU ARTIK ZAMANIN MIKROPU DECCALA KARŞI BIR RUKYE KULLANMAZSANIZ ,O YAKIN ZAMANDA ANANIZI.......yani Rukyeden kastimiz, savaş teknigi geliştiremezseniz demek istedik.

Ve işde en büyük sözlerden birsi Muhammed dediki ahir zamanda bir gün gelcekki o gün elinde silahi olan silahini biraksin dedi. peki silah birakirsan bu deccal ordusuyla nasil savaşcaz işde orda Adem zamanindaki o Hz. LEE yöntemi ile yani el kol ve ayaklarla ile yani kansiz savaş.

ve dediki cihad artik silahla tankla topla degil söz ile olcakdir manasinda bir söz söyledi.

ve yine dediki bir gün gelcekki o gün, ayakdaki otursun, koşan yürüyek gitsin, attaki insin yürüsün , şeklinde rivayet etdiler.

işde o günler bu gündür.

ve yine o gün gelince evlerinden cikmasalar yeridir dedi. aleyhisselatü vesselam efendimiz.

Rabbim, bu ahirzaman insanligini, kuran ve sünnete , ve bütün peygamber ahlaklarini arayip bulan, ve onlarin mirasinin hepsini devre alan, muhammede ve onun tellali mehdiye uyanlardan eylesin.

Amiyn

Elfatiha maassalavat.
Vaazi mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec

http://vaazlar.forceturk.de/rukye-nedir-rukye-ayetleri.mp3


Kar©glan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems,30.08.2014 Cumartesi

Original Kar © glan


 

 

Footer
AYNELYAKIN ©2009-2014 Design Karoglan
Copyright

karoglandesign