Unbenanntes Dokument
 
Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
Ziya-Alfa-Beta-Gama

 

Güneş Çocuklari-ikizler Burcu- Ziya- Alfa Beta Gama Işıması

(Kar©glanin 28.10.2014 Vaazi)

28 Ekim 2014 Salı

هُوَ الَّذِي جَعَلَ الشَّمْسَ ضِيَاء وَالْقَمَرَ نُورًا وَقَدَّرَهُ مَنَازِلَ لِتَعْلَمُواْ عَدَدَ السِّنِينَ وَالْحِسَابَ مَا خَلَقَ اللّهُ ذَلِكَ إِلاَّ بِالْحَقِّ يُفَصِّلُ الآيَاتِ لِقَوْمٍ يَعْلَمُونَ

Yunus 5

OKUNUŞU

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Huvellezî cealeş şemse dıyâen vel kamere nûren ve kadderehu menâzile li ta'lemû adedes sinîne vel hisâb(hisâbe), mâ halakallâhu zâlike illâ bil hakk(hakkı), yufassılul âyâti li kavmin ya'lemûn(ya'lemûne).

MEALI

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Güneşi ışıklı ve ayı nurlu yapan; yılların sayısını ve hesabı bilmeniz için, aya konak yerleri düzenleyen O'dur. Allah bunları ancak gerçeğe göre yaratmıştır; bilen millete ayetleri uzun uzadıya açıklıyor.

Sadakallahul Aziym

Yunus 5

Allahümme salli ala delilul iman Muhammed Rasulallah

Ellezi "La ilahe illallah Muhammedün Rasulallah"

Yolculugumuza başliyoruz:

Ey insanlik görmezmisiniz
Güneşin feri yok, bu sene nerdeyse bizde yaz bile olmadi .
yani güneş işigina arapca Dziya

ضي

denilir.yani Ziya sizin anlaycaginiz ziyanin yani glow un yani güneş işiklarinin yansimasi azalmiş yeni vaazimizin konusu alfa beta gama işimasi yani radyoaktivite, kisacasi güneşimizin ziyasi tükenmiş malesef son ziyalar bitmek üzere yani ey insanlik kimse ikizler burcu cocuk yapmak istemiyor galiba cünkü ikizlerin kadini doyumsuz olabilir dedik diye kimse ikizler cocugu yapmaya yanaşmiyor ve böylce güneşimizin hic erkek ziya bebeleri, dişi ziya olmaz fakat ve ikizler burcu kalmamiş, ve kadin ikizler ve erkek ikizler cocugu kalmamişki güneşimizin ziyasi bitmek üzere, olanlarda göcer ise ziya kalmaz . aaa ben size ne diyen a lafi kicindan anlayan ahmaklar, Allah 12 ay koymuş 12 burc varsa 12 burcunda eşit şekilde dagilmasi lazimki bu güneş sistemimizde her şey rayinda yüzsün, birisi biraz azalsa da fazla olsada denge bozlur. mesala neptun bebeleri azalsa nuh bebeleri azalir ve su ve rahmet kesilmeye başlar,neptün bebelri cogalirsa bu sefeerde taskinlar olur seller olur,jüpiter azalsa keciler azalir yakub bebeleri azalir yine olmaz. herkes tohumu atarken öyle ayarlama tohum atmaasin, lütfen kadere kirkbeş deyip atsin tohumunu, ve özellikle ikizler bebesi yapin yani. ikizler babasi olcaklar şimdi tohum atcak olanlar, şimdi dikilen tohumlar mayisda haziranda filiz vercek, haydi gec kalmayin ziya isimli cocuklar , tohum atin lütfen, yoksa bu güneş yemin olsun sönerde karanlikda kaliriz.
hemde Ziyayi hapse atmişlar, yani ziya hapisdeki böyle feri yok, doguyar amma isitmiyor. hanim bu yazdan beri camaşir serdiginde diyorki güneşin feri yok kurutmuyor diyor, yani bir nakşi büyügü demişki bizim sizlere verdigimiz feyizi eger muhafaza edebilseniz bu size kiyamete kadar yeter demişler yani feyz veya füyüzat veya ziya alfa Işıması yani güneşimizden bizlere gelir ve Muhammed yazili kuran ise ve kuran kainatin yazilimi ise Muhammed kainat ve güneşimiz iki cihanin güneşi muhammed mustafa, ve bizler güneş bebeleriyiz yani muhammedin parcalariyiz. ve güneş sistemimizin icindeki her bir özellik o sistemin işlevi icin gerekli ve her cibilliyat bir peygamber grubunu temsil eder demişdik dah önce, ve keciler oglak buralari şuayb ve yakup cocuklari dedik, ve onlarin azalmasi yani jüpiter burcunda doganlarin azalmasi o cibilliyati taşiyan sebze, meyva, hayvan, insan ne varsa azaldi demekdir. ve cimento yoksa harc nasil olmazsa, yahut cimentosu az bir harc ile yapilan duvar, nasil saglam olmaz ise hepsinin dengeli olmasi lazimdir. ve amma herşeyin fazlasida zarar azida zarar. lütfen insanlar aralarinizda konuşun kaynaşin, ve ikizler bebesi yapin. muhammed ikizler burcudur yani MuhaMMed de üc tane mim vardir yani M harfi latince ikizi temsilm eder ve yine MeryeM de iki tne M var yani onda ikizler burcu vardir yani Yine HAVVA da iki tane V veya Hawa yazarsak oda teers ikiz demekdir. ve ziya güneşimizin parcacigidir yani partiküllerirdir. yani foton enerjisi.Radyoaktivite

Radyoaktivite (Radyoaktiflik / Işınetkinlik) , atom çekirdeğinin, tanecikler veya elektromanyetik ışımalar yayarak kendiliğinden parçalanmasıdır, bir enerji türüdür. Çekirdek tepkimesi sırasında ortaya çıkar. İnsan vücudunun da, birçok nesnenin de içinden geçebilir. Yalnızca toprağın, kayaların ve özellikle kurşunun içinden rahatça geçemez. Radyasyon yayan nesneler, radyoaktif olarak adlandırılır.

Çevremizde her zaman için bir miktar radyasyon bulunur, fakat radyasyonun fazlası insan sağlığını tehdit ettiği gibi, daha ileri safhalarda ölüme yol açabilir.

Radyoaktifliğin tipleri

Bu serilerde radyoaktifliğin çeşitli tipleri ile karşılaşılır:

α (Alfa) ışıması: İki Nötron ve iki protondan meydana gelen, +2 yüklü bir Helyum çekirdeği yaymaktır. Bu ışıma sonucunda, proton ve nötron sayıları 2'şer birim azalır. Bu tanecikler +2 yüklü oldukları için elektromanyetik çekime de yakalanırlar. Bu ışımaların durdurulması çok kolaydır. Örneğin bir kâğıt yaprak bile yeterli olur.

β (Beta) ışıması: Pozitron veya elektron yayımıdır. Pozitron, elektronun antimaddesidir ve elektron yayımlamanın tam tersi olarak gerçekleşir. Beta ışımaları alfa taneciklerine göre daha hızlıdır. Durdurulmaları daha zordur. Yüklü oldukları için manyetik alanda sapma gösterirler.

1 nötron; 1 protona dönüşürken 1 elektron ve 1 antielektron nütrinosu fırlatır. Buna Beta ışıması denir.Proton sayısı 1 artar. Nötron sayısı 1 azalır. Kütle numarası değişmez.

1 proton; 1 nötrona dönüşürken 1 pozitron ve 1 elektron nütrionusu fırlatır. Buna Pozitron ışıması denir. Proton sayısı 1 azalırken, nötron sayısı 1 artar. Kütle numarası değişmez.

γ (Gamma) ışıması: Bir çekirdeği uyarılmış bir halden, daha az uyarılmış veya kararlı hale getiren bir foton yayımıdır. Foton olduğu için ışık hızında ilerler. Kuvvetli nüfuz eder. Durdurulması çok güçtür. Yüksüz olduğu için manyetik alanda sapma göstermez. Foton olduğu için bir etkin kütlesi vardır ve bu kütle sayesinde kütle çekimine yakalanır.

>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<

Peygamberimizin ziyasini devam ettirmesi icin güneşimizin alfa işimasi yapmasi gerekir. ve alfa simgesi budur α ve bizler muhamedin eeli beyti olarak yani güneşimizin cocuklari olarak alfa işimasi yapmamiz lazim demekdir bu. ve alfa işimasi demek her yaptigi işinde alfa hareketi yapmakdir. bunun birkac örnegini gösteriyorum resimlerimde,

Bu bir alfa oturuşu yani mehdi oturuşu

 

Bu bir alfa oturuşu yani mehdi oturuşu

Bu bir alfa oturuşu yani mehdi oturuşu

eger ayak ayak üstüne atarsanz, bu alfa oturuşu demek olmaz yalnişdir o oturuş.

yani fircanizi tutarken serce parmagin arasindan gecirmek ile yine alfa yansimasi yaparsiniz, yine misvak öyle, bu peygamberin sünneti ile sabittir, onun yani Muhammed Mustafanin misvak tutuş sistemi bu şekildedir.yani muhammed hep alfa yansimasi yapmişdir.

 

yine el yazisisi ile yazi yazmak demek ve özellikle harflerine alfa işareti koymak demek, yine yazarken alfa işimasi yapmaniz demek,

 

yine sayilardan dört 4 yani Rabia veya erbea alfa işimasi yapan sayidir. yani oturdugumuz gibi. Bunu ve bunlari hayatinizin her anina alfalar katarak güneşimizin ziyasini yani foton ve füyüzatini coglatiriz ve bunu zmanimizda muhammed bebeleri, güneş bebeleri olarak bizler yapmaliyiz ve bunu yaparak insanlar erebaundan olma şerefine yükselirler. yani güneşimizin yükünü hafifletmiş oluruz. bizler bazen yapip bazen yapmayiz amma, muhammed tabiatli olanlar, iikizler burcu olanlar özellikle buna dikkat etsinler ,ve ikizler burcu cocuk yapin dedik, ve ikizler babasi annesi olcaklar bunu yapmaya devam etsinlerki, rabbim, suni degil gercek ikizler burcu ziyalar dünyaa getirsin, ikizler burcu evladi olup doganlarda ismini ziya koysun, yani arapca dad harfi ile ziya yani

ضي

ve bölyce güneşimizin ziyasi, füyüzati feri tükenip bitmesin, yeni ziyalar bu görevi devralsin, yeni erbaun cemaati dogsun dünyamiza. yine ingilizce The diye söylerken dili dişlerin arasinda kismak alfadir, yine arapca dad ض peltek se peltek ze böyledir.bilirmisiniz erbaun nedir KIRKLAR demekdir yani Allahin 40 tane evliya kulu KIRKLAR demekde bunlar KIRKAR kişi, KIRKAR kişi grubplar halidneki yildiz kümeleridir yani. yani bunun yapildigi 40 tane, muhammedin sünneti varmiş yani.

ve Ziya bebeler ziyalar yapin haticeler yapin hatceler yapin. hatce onun ziddi olanlardir yani mayisda hazirandada hatce tohumu dikin. yani helyum ve hidrojen ve bunlarin enerjisi radyoaktivite ve muhammedlik demek alfa demek, yine yatarken sag tarafa yatip dizlerini cekmek ve sag elini başi altina sol elinide iki dizi arasina koymak sünnettir, yani yatarkende alfa yapmak demekdir. araştirin ögrenin ve bunlar hep kirklardan olma şerefine ermek icindir. ve muhammedin ziyasi icin lazim olanlardir. sünnet derlerde, o sünnetin manasi nedir bilmeyen ahmaklara duyurulur, ilan edilir işde bu vaazimizla. ve bunu hayatinizin her anina yayin ve bunu ahlaki hasane, ve meleke haline getiren kimseler işde erebaun denen KIRKLARA karişir inşallah. daha önceki vaazimizin birisinde o ikizleri azarladigim vaazdan dolayi üzgünüm, her gün yeni bir varidat dün musaya innenden sonrada isaya incil indi, dünkü dünde kaldi, ve bugün ise yeni bir gün ve yeni varidat var. dünkü atom bilgisi bile bu gün yalan oldu yani, yerinde saymak zarardir o yüzden ilerlemek lazim." iki günü birbirine eşit olan zarardadir" dedi muhammed.artik neye ihtiyac var bakiyoruz fazla olani yerip az olani övüyoz anlayin artik.
Ziya bebler yapin yine jüpiter cocuklari başak cocuklari aslan ve balik cocuklar yapin amma hepsi orantili olsun.

ve β (Beta) ışımasıni biz tuvalleteyken yapariz yani ikinma ile yani kafirleri bedenden dişari atmak icin yaydigimiz enerjidir o yani kafir enerjisi. durdurulmamalidir vücüt icinde cikarilmalidir onlar yani.

γ (Gamma) ışıması: yine kafir enerjisidir ve durdurulmamalidir durdurulamayan enerjidir, yani biz onu ise vücüttan yine, kafirleri atarken,fakat bu sefer aldigimiz nefesi burundan verince ayni ipsilon cizer ve ikiye yarar atariz, yani karbon dioksit atarken yaydigimiz radyoaktivitedir.

ZIYA
GENDER: Masculine
USAGE: Arabic
OTHER SCRIPTS:

ضي

(Arabic)
Meaning & History
Derived from Arabic

ضي

(diya) meaning "splendour, light, glow". This was the name of a 14th-century Islamic Indian historian.
Related Names
See All Relations
Show Family Tree
VARIANTS: Diya, Zia

Rabbim dünyamizda alfa yapacak insanlar, muhamedin görevini, yükünü yüklenebilcek sofiler versin mehdiye askerlerinin ve sevenlerinin icinden,

Elfatiha maassalavat.


Vaazi mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec

http://vaazlar.forceturk.de/ziya-alfa-beta-gama.mp3


Kar©glan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 22.09.2014 Carşamba

Original Kar © glan

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar

7/24 Saat , Vaaz - Dini Sohbet - Tasavvuf Sohbetleri - Radyo Karoglanda

RADYO KAROGLAN

 

 

Footer
AYNELYAKIN ©2009-2014 Design Karoglan
Copyright

karoglandesign