Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
i SIRRI
[Resim: Allah-ve-Muhammed-yazili-arma-yesil.png]

i SIRRI

euzubillahiminesseytanirracim
bismillahirrahmenirrahim

Allahümme salli a la seyidina muhammedin seyidina ademe seyidina nuh seyidina ibrahime seyidina ismaile seyidina ishaka ve yakuba seyidina davuda ve süleymana seyidina musa ve isa ve selamün a la cemiil enbiyai vel mürselin allahümme salli a la seyidina cebraile seyidina mikaile seyidina israfile seyidina azraile ve melaiketü hamelei ars ve seyidina münker nekir veselamün a la cemiil melaiketül mukarrebin

bismillahirrahmenirrahim
üc kulhu bir fatiha maassalavat
bügün basimdan ne gecti
arabamin trafige cikabilmesi icin senelik kontrolünü yaptirmaya gittim nereye ? = öamtc diye bir araba yardim kulubu var senelik üyeligini yatiriyorsun bazi zor durumlarda yardim ediyorlar………. hemen sikilip okumayi kesmeyin cenabi hak her cesit meyve yaratmis ama kabuksuzunu yaratmamis bu dünyamizda kabuksuz olsa meyvalar yenmez yetismez bozulur hayat idame olmaz her seyin kabugu oldugu gibi bizim yazimizinda bir kabugu var elbet vel hasil kelam konuyu nereye getirecegimi sikilmadan okursaniz anlarsiniz haydi bismillah::: arabam saglam bir sorunu yok elhamdülilah sadece pickerl alacagim : rabbim bizi bu gün i sirrina erdricekmis bize bir imtihan oldu adam daha teste baslamadan silcekler silmiyor dedi bende dedim evde var ozaman pickkel alamazsin dedi halbuki arabanin bagajinda yeni bir paket silecegim var ne zamandir tasiyorum silceklerin silmemesinin sebebi avusturyaya iki gündür kar yagdi silcekler buz tutmus kagit bir mendille sileceklerin lastigini silsem düzelecek imtihan bu ya pickerl alamazsin deyince bagajdaki silecekleri cikardim aldi birisin takti ciftin birisi kaldi yani i sirrinin baslangici yani i harfi gibi bütün ikiye bölündü allahin hikmeti bu ya benim arabanin silecekleri i harfi gibi biri uzun biri kisa yani anlayin iste iki cizgi biri uzun biri kisa simdi burada bir gönderme yapacagim sayin basbakanim bu yaziyi lütfen oku senin adin tayyip degil arapcasi tayyib sen daha isminin icindeki i harfi sirrina erememissin i den sonra b sirina geleceksin sen simdiden b b b diyor sun hemmde b sirrinin ziddi b okuyorsun birlikde birlik hangi birlik= avrupa birligi sen bilmezmisin bizim birligimiz allahin birligidir sen siir seven adamsin
mehmet akif ne demis medeniyet dedigin tek disi kalmis canavar yani yine vardik o i sirina agizda dis tek olursa nasil olur ayni i gibi aslinda o senin i sandigin e sirrinin küfründen baska bir sey degil yani senin iclerine girmek istediklerin senin o birlik dediginbirlik degil bozuk bir ümmet allah celle celalühü neyapmis yani üc cizginin önüne tek cizgiyi cekmis yani ismaili koymus yani kafasi bedenin den bölünmeyen ismaili e harfinin sagdaki üc cizgisi gibi alaha bunlar ana baba ogul diye teslis yapip allahin birligini bozanlar yani üclük cikaranlar senin o birlik dedigin birlik degil bizim birligimiz nerede baslar babada yani hepimizin babasi bir adem atamiz yani a siri anin bacaklari ikidir ama basi birdir yani yaratilandan yaratana dogru yükselmedir birlik bizde daha sonra i ile devam eder yani islam bize simdiye kadar nakil yoluyla gelmis ama hic bölünme olmamis elhamdülilah i sirina devam ediyoruz insanin seklide bir i dir beden bir cizgi kafasi noktasi simdi bir misal de büyüklerden vereyim yani tek uydulu tek gezegen dünya ve ay ay dünyadan kopmus ama ayrilip gitmemis yani isa sirri dünyadan koptu ama dünyadan ayrilmis degil henüz
o senin birlik dedigin yan i sfirlar birlesiyor avruopa birligi adinda cenabi hak ise bizimle onlar arasina ezelde koymus o noktayi yani 0000000.i sifirlar ne kadar cogalirsa cogalsin cenabi hak o isanin hakki ile bizimle onlar arsina noktayi koyuyorda sifirlar deger kazaniyor0000000000000000000000000000.1 oluyorbilesinki ahir zamandayiz sifirlar birlesiyor isa aleyhisselamin gelmesi yaklasti ne yazikki isa aleyhisselamda gelince bir müddet dünyada kalacak ve ve gidecek iste ozaman . nokta kalkacak dünya karanliklara bürünecek rivayet olunurki dünyanin etrrafini kara bulut kaplayacak günes ay kaybolacak yani küfür kaplayacak ve yine yani
000000000000000000000….. olacak
allah onlarla bizim aramiza peygamberimizin fethini
Istanbul sirrin koymus ve yine I yani noktayi koymus sen bu vatani milleti zor durumlara sürükleme sen o birlige bizi sokarsan nokta kalkarda o millet 0000000000 grubuna girer yani cenabi hak mehdi aleyhisselamin sirrini meydana cikarir yani inanalar kafir olur inanmayan lar müslüman

olur.
allahin selami selameti islam aleminin üzerine olsun
basimdan gecen olaya kaldigim yerden devam ediyorum
sonra testlerini yapmaya basladi orasini burasin kurculadi tornavida dürttü arabanin altina cürük varmi diye sonra radyatörün suyunu ölctü dedi -17 derece gösteriyor bu az araba donabilir dedi degistireyimmi frostschutz katayimmi dedi sen yaparmisin yaparim ne alirsin sadece froastschutz parasi dedi sonra tamma m dedim oda radyatordan cikip motorun altina giren boruyu söktü ve suyu bosaltti sonra geldi suyun dolduruldugu yerde yaziyor g11 mi ne öyle bir sey: bir nükte daha cenabi hakkin kuranda buyur dugu imamin mübin sirri yani kisinin fikriyatti ve ameliyesi neyse bir cesit dilinden dökülür tabi bu bu dünyadaki sirri
dedi frost schutz u bu g11 den katacagiz yoksa motor contasini yakar yani diyorki senin motorun contasini yakmaya karar verdim nealakasi vear g11 mecbur kuymaga istersen suda kuyarsin motora sicak memlektlerde sadece su koyuyuyorlar neye contasinsi yakmiyor tama dedim boruyu yerine takti aldi geldi 1,5 litre frostt schutz katti artik motor suyu almiyor kalorifer sistemei gibi havasinialmazsan tabiki su dolmaz sonra arabayi calistirdi kapagi kapadi tamam motoru calistirdida kapagi neye kapadi bende bekliyorum herhaklde böyle bir yöntem var, motorun isisi susuz ates oluncaya kadar calistirdi kapgi kapamasa su devir daim ederken su kabindakini cekecek üstünü dolduracaksin kapak kapali ne su var ne hava cikiyor sonra geldi senin motorun kopf dichtungu gitmis dedi yani contasi hemen ayiktim dedigi laf aklima geldi yani demek istedigi laf senin motorun contasini yakacagim hemen gittim motoru kapadim dedim bu motorun contasi yanarsa sen suclusun sen ödersin parasini yüzü al mor oldu hemen iceri gitti sefine acmis telefon getirdi sef senlen konuscak aldim suc bizim iscimizde degil biz ödemeyiz senin araban önceden bozukmus dedi kimi kime nei kime ispat edecen
dedim suyu tekrar bosalt yeniden kuy ben yapamam vaktim yok demeye basladi ameliyat ortada konurda kacilirmi ey basbakanim bunlarin icine vücudun sihhatli girsen hasta kolun kanadin kesik ayrilirsin ne diye birlik der durur sun birlik demek
lailahe illallah dir yani nefsi ispattir nefsi ispat dedimde aklima geldi almanyada mübarek bir zat var yarbay mehmed Ildirar dediki bizler bu avrupada birer mayayiz islami iyi yasarsak süt yogurda döner dedi yarbayim biz maya olup onlari yogurt edemedik daha amma onlar mayayida bozacagiz diye ugrasiyorlar
Almanyaya soru? Yarbayim herkesten her yerden illallah diyorum la ilahe illallahdan sonra muhammedün resulullah diyemeyecekmiyiz nekadar daha illallah diyecegiz?
Salat ve selam resulullaha ehline ve eshabina ve ehlullaha olsun
Euzubillahiminesseytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim
Velasr innel insane lefi husr illelezine emenü ve amilüssalihati veteva savbil hakki veteva savbissabr

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi