Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
israel yahudilerine Amerika usagina sesleniyorum
[Resim: Allah-ve-Muhammed-yazili-arma-butonV5.png]

israel yahudilerine Amerika usagina sesleniyorum

mescidi aksayi rahat birak yoksa yakin zamanda aradigin belayi bulacaksin

senin aradigin süleyman A.S nin sirrini orada bulamazsin ben size senin aradigin sirdan bir parca söz edeyim Rabbimin büyüklügünü görmediysen simdi görde boy ölcüsme Süleyman A.S nin tahtina giden kapisinin otamatik acicisindaki diyodun bir tanesindeki aradaki schichtin kalinligi penisilindeki mikrobun disisinin kizlik zari kadar senin bunu yapman bütün paranla bütün imkanlarinla 40 sene calissan sadece bir tanesini yapabilirsin Rabbim öyle büyükki 14 günde sadece bir limonun icinde 14 milyon tanesini yapiyor rabbim dilerse onun milyonlarcasini salisedede yapmaya kadirdir senin bunun bir tanesini yapman rabbimi yenmez geri zekali akilsiz ahmak

sana tekrar sesleniyorum mescidi aksayi rahat birak yoksa bulacaksin aradigin belani

ahmaklara laf anlatmak zor jüpiteri alip gelsen gözünün icine soksan yine hayir der Rabbim yukaridaki 1. ayeti yani "o halde(ey insanlar ve cinler)rabbinin hangi nimetlerini yalan sayarsin" ayeti kerimesini 30 defa tekrar etmis yani laf anlatmak zor Rabbimin anlayis vermedigi ne yapsan anlamaz

gelelim yukardaki ikinci ve ücüncü ayete o delinin lafi safsata diyenleri duyar gibi oluyorum alin size kurandan ayet rabbimin gücü o kadar kücüklerini yapmaya kadir oldugu gibi deryalari bölen schicht ide halk etmis kücügüne kedinin erisemedigine mundar mundar dedigi gibi mundar dedin al sana büyügü bunun kalinligini sen ölc ölcebilirsen boyutunu ölc bundan 350000 tane var 350000 sene ugrassan kar etmez rabbimin büyüklügüyle boy ölcüsmeye kalkisma tatli suyla tuzlu suyu bölen set yani schicht yani senin üzerinde ugrasip durdugun sey.Burasi kaptan custonun yerini kesfetttigi yer

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi