Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iRAN VE IRAKA SESLENIYORUM
[Resim: Allah-ve-Muhammed-yazili-arma-mavi.png]

iRAN VE IRAKA SESLENIYORUM

Euzubillahiminesseytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Ya Rabbi ,Ya Rabbi,Ya Rabbi , inanan kullarinin üzerine sekinetini indir

Eyyühel mü"minin Ey iman edenler size sesleniyorum iki gündür bedeni aslinin acisini hissediyorum ey maveraünnehir neferleri ey aksam vaktinin neferleri sizler aksam vaktinin öncülerisiniz sizler beden de bacaklar gibisiniz ey iran sakin olaki irak gibi vatanini teslim etmeyesiniz Osmanli döneminde yaptiginiz hatayi simdi bedeni asli cekiyor yaptiginiz hatadan simdi pisman olmak bir seyi geri getirmiyor simdi zaman sizin zamaniniz zamaninizi er gibi yasayin kanciklar dönekler münafiklar ve kafirler gibi olmayin ey bize önceden bildirilmis olan siyah bayraklilar zaman aksam vaktine girmek üzere tedbirinizi alin ve isteyenlere aksami yasatin hain köpek ayaklardan isirmaya basladi bedeni cökertecek kasti bu beden de degil daha ilerisi bizler burada birer neferiz elleri ve ayaklari kesilen sehid sahabeyi düsünün ve korkmayin vatani milleti dini yolunda ölenler sehiddir, zaten arkada kalan sonu gelmis kah pe dünya onumu tercih edeceksiniz birakin kah pe dünyayi isterse kiyamet kopsun yolunuzdan dönmeyin dininizden dönmeyin varsin kiyamet sizden kopsun isterse simdi isterse yarin kopsun siz neyin neferi oldugunuzu bilinde ona göre hareket edin bu bedeni yikarlarsa onun arkasina gececekler

Ey siyah bayraklilar Allahu Teala yar ve yardimciniz olsun Allahin sekineti üzerinize olsun

Allah yolunda ölenler ölü degillerdir bu serbeti icenler Allahim bizi geri gönderde binkere daha ölelim derler. dünyadaki zalimlere fesad cikaranlara boyun egmeyin

ey zalimler güruhu ey küfürde birlesenler Size karsi Allah bize ne güzel vekildir

Ey hain planlarla calisan Airbus, yaptigin ucakta iki inis iki kalkis hatasi var belki sözümü duyunca akillanirsin diye yaziyorum belki yaptigin ve cizdigini hayir yolda kullanirsin diye yaziyorum hatalari düzeltmek icin Sting in I"am English man sarkisinin notalari ile karsilastir hatayi bulup cözeceksin.

Euzubillahiminesseytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

innallahe maassabirin

sadakallahül azim

elfatiha maasalavat

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi