Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DURDURULAMAYAN BÖLÜNME VE BiRLiK
#1

DURDURULAMAYAN BÖLÜNME VE BiRLiK

Bismillahirrahmenirrahim
Nahnu gasemna beynehüm maisetehüm fil hayatiddünya.
Ve gale rasulullah

Neuzubillahi min ilmi la yenfau.

Ey ahmaklar Europa daki devletler bile üclü inanca sahipken yani teslis yani E harfinin sagindaki üc cizgi gibi üclü teslis yaparken sagindaki birlige dogru dönüsüm basladi ve Europa birligini kurdular yani birlige dogru yol almaya basladilar ne zamanki Europa degilde Avrupa oldular ozaman bir kurtulus kapisina vardilar demektir Europa ile Avrupa arasindaki fark E ile A arasindaki farktirki E de üclü teslis varken bu fark Ada ikiye düser de yani Habilin ameliyle Kabilin ameli ve fikriyatina döner yani üc ikiye reduzieren olur yani ikiden de sonrasi birliktir bir Allah inancina varmaktir simdi dillerinde sordumu sizde bir Allaha inaniyorsunuz bizde derler ama amellerinde sirk yatar bu nasil birliktir . simdi basdaki konumuza dönüyorum ey iraktaki ve türkiyedeki Amerikanin (yahudi zihniyetin ) ve Europnanin küfür zihniyetinin doldurmasi ile Anavatan türkiyeye saldiran terörist ler sizin yaptiginizi ne türk yapar nede kürt yapar siz ne kürt sünüz nede türksünüz ve size ne oluyorda vatan bölmeye kalkiyorsunuz neyi neye bölüyorsunuz geri zekali ahmak kafirin istegi islami bölmek ama rabbim öyle bir yaratilisla yaratmiski biri yani tek cizgiyi böldügünüzde yine bir cikar baska birsey cikmaz iman öyle bir nurdurki bölünmekle küfür olamaz yine birdir yine birlik inancidir yine bir Allahtir neyi neye bölüyorsun geri zekali kafir eger sen bu bölmeyi bir baslatirsan bir tane bir daha cogalacak ve bir diyenler kaplayacak her yeri ve sonu ikiligin katli ile son bulacak bunda ne demek istedigimide analayan anladi yani aynen iki insandan gelen iki ayri kromozomun birlesipte o bölünme basladiginda durdurulamadigi gibi sende bu akini baslatirsan o önüne gecilemeyen akini baslatmis olacaksin o bölünmelerin sonunda kromozomlar birlige ulasirda bir bas bir beden vücuda gelir yani ikilik biter birlik dogar . Allahin izniyle durduramazsin sende bu islami akini . islami bölecegim tefrika cikaracagim emelleriyle bir yere varamazsiniz ey kafirler ey sizde Amerikan Eurupa usagi teröristler sizin sonunuzda yakindir.

Simdi gelelim basbakan (:::) Erdogana Ey E RDOGAN sen bilmezmisinki Ecevit bile Eden B yi kazandi Ecevitken Bülent Ecevit oldu yani Bülent yani B yani birlik yani Ebu B EKR sidkiyeti yani rabbimizin o sevrde onlara buyurdugu (ikilinin ücüncüsü Rabbinizdir korkmayin Allah size yeter ).yani o üc zihniyetini öyle büktükü bire döndürdü sende E den T yi (:::) in T sni kazanamayacakmisin yani basi bir sonu bir yani bir Allaha inanmak yani Tek. Tek Allah. Dinimizde baban kafir olsa babana danisilmaz anan kafir olsa anana danisilmaz sen nasil bir müslümansinda gidip Bush gibi ikili oynayan birisine danisacaksin ismi Bush B ile basliyor ama oda sen gibi daha B yi kazanmamis yani Birligi kazanmamis sen daha B yi kazanmayacakmisin danisacaksan Bir Allaha danis Bir Allah i Bilenlere danis daha kime danismaya gidersin.

Halbuki cenabi hak ,Talak suresinde buyuruyorki
(vemen yetevekkel ala Allahi fehüve hasbühü)
Allaha yönelenlere Allah yeter .
Allaha tevekkül sadece kalp ile olmaz amel ilede yönelmek lazim
Senin devletinin bir Allaha inanan komsularida var iran suriye gibi onlari ve diger inananlari topla bir istisare et alimlerle istisare et biri bilen bire tapanlarla istisare et elbet Allah, Allaha tevekkül edenleri bosa cikarmaz.
Kafirlerin kurduklari tuzaklari elbette rabbimiz inanlara göstercektir.

Rabbim bastaki ayeti kerimede buyuruyorki( biz onlarin dünyadaki maisetlerini yani gecimlerini taksim ettik.) Yani herkesin gecimi tayin edilmis Amerika gibi koca bir devlet vermis gelip Türkiyeye Avrupaya Araplara gözünü dikiyor bush denen adam. Halbuki Allahin taksimini sen bozamazsin halbuki rabbimiz.( ve in sekertüm leezidenneküm .. ) buyuruyor yani sükrederseniz nimetlerimi artiririm öyleyse bu hased nedir bu kiskanclik nedir sükredersen nimetlerin artacak ama küfredersen sen düsün sonunu.

Halbuki cenabi hak (11.Hud.6) da buyuruyorki
( vema min….)
(bütün yaratiklarin rizki Allah üzerindedir)

Cenabi Allah Devleti Türkiyemizi ve icindeki inananlari teröristlerin serrinden ve kafirlerin kurdugu tuzaklarindan ve küfür zulmetinden muhafaza eylesin. AminElfatiha maassalavat

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi