Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haydari Kerrar Hazreti Ali

Haydari Kerrar Hazreti Ali

Euzubillahiminesseytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim

Ta Sin Mim

Sadakallahülazim

Allahümme salli alel mustafa ve salli alel isa ve salli alel musa ve salli ala Adem

Yolculugumuza kaldigimiz yerden devam ediyoruz

dedikki dört yazilim var saidlerinki şakilerinki ve ikitanede sonradan dönenlerinki

bunlarin disinda dört tane daha yazilim vardirki bunlara cenabi haktan gayrisinin ulasmasi mümkün degildir bunlar birinci Adem Atamizin yazilimiki elif dal ve mimden olusur

ikinci musa Aleyhisselamin yazilimiki buda Ta sin mim den olusur birde isa aleyhisselamin yazilimi dört simgeden olusur ayn ye sin ye yani iki ye li yani yukari kaldirilan yani iki hayatli (iki yaşamli) hepsinin üstünde birde peygamberimiz Muhammed Mustafaki onunkide Ha mim ve daldir ki

bu dünyada yazilimi bozulan bilgisayarlara format atilir yani yenilenir insanlarda ise format ancak Muhammedin mimi ile olur yani tevhid ile yani Lailahe illalah Muhammedün Rasulullah ile

size simdi kisa bir nükte anlatacagim

evliya izamdan birisinin bir müridi vardir uzun süre evliyanin sohbetinde meclisinde bulunur cehdi gayret göseriri ve bir gün basirasi acilir ve kitabi mübinde seyhinin isminin

şakiler listesinde oldugunu görür yani cehennemlikler listesinde levhi mahfuzdan yani kitabi mübinden gözünü cekince hocasina karsi muhabbeti sogur ve kendiside şaşirir bunun bu haline gören hocasi durumu farkeder ve müridine sorar evladim bu ne hal ne oldu sana der mürid söyleyemez hocasi israr edince durumu anlatir . Hocasi talebesine derki evladim biz o kitaba kirk senedir bakiyoruz ve onu görüyoruz ama Allahtan ümidi kesmedik ne yapalim Allaha Kulluk etmeyelimmi der bunu duyan mürid mahcup olur ayni günün gecesi tekrar levhi mahfuz gösterilir ve görürki şeyhinin ismi saidlerin listesine gecmis cok sevinir ve hocasina bildirir

yani ey Adem oglu eyer önceki yazimizdaki yazdiklarimiz kesfedilirse ve kendinde şaki sembolü bulursan eger iman etmissen hakikaten Allahtan ümidini kesme Cenabi Hak yazilimina format atar ve yeni yazilim yüklerse sende saidlerden kurtulacaklardan olursun

Allahtan ümidini hicbir zaman kesme.

Simdi Bu haftaki yeni gelismemizi aciyorum

Peygamberimiz buyurduki Benim Ashabim Beni israilin Peygamberleri gibidir(Benim Ümmetimin Alimleri beni Israilin peygamberleri gibidir) Peygamberimiz ne söylediyse haktan bildigi ile söylemistir ve dogrudur öyleyse bizim inancimiza göre isa A.S yasiyor göge kaldirildi öyleyse Ashabtan kim isa A.S yerine olan oda Tabiki Aliyyül mürteza Öyleyse oda ölmemistir yasiyordur onun yazilimida ayn lam ve cift ye dir yani iki yaşamli yani Aliyyün oda yere indirilmistir Isa Aleyhisselamin gelmesiyle oda gelecektir

yazimiza ek yapiyoruz

hakiki alimler peygamberlerin varisleridir öyleyse peygamberimizle peygamberlik son buldu ama alimlerle evliyalarla bu sünnetullah devam etmektedir yani yeryüzünde Allahin irsad edicileri halen yasamakta ve peygamberlerin varisi olarak görevlerini yapmaktalar kimisi gizli kimisi aciktan bu görevlerini ifa etmekteler her devirdede isa A.S min ve Hizir A.S min mirasini alanlarda vardir. peygamberlerin sayisi rivayete göre 124000 dir

dünyayi olusturan elementlerin 96 ile 100 tanesi bilinir bunlar 124000 adet tir ve zamanimizda124 tanesi yeryüzündedir.peygamberimizden sonra yeryüzünde her devirde mirasi alanlar 350 saadettir bu ikisinin arasindaki farkida sizler biraz tefekkür edin bakalim

Ey Yüce Rabbim Ne olursun insanlarin üzerine seytanin yanlis gösteren penceresini kapat artik Hakkin ve Muhammedin Penceresinden bakma idraki ver aminn

Velhamdülillahi Rabbil Alemin Elfatiha Maasalavat

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi