Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2D Saldiri
2D SALDIRI

Euzubillahiminesseytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim

leysel birra en tüvellu vücuheküm gibelel meschrigi vel magribi velakinnel birra men eamene billahi vel yevmil ahiri vel melaiketi vel kitabi ven nebiyyine ve eetel male ala hubbihi zevil gurbe vel yeteme vel miskine vebnesebili vesseiline firrigabi ve egames salate ve eetez zekate vel müfune bi ahdihim ize ahedü ves sabirine fil be seei vedzarrai vehiyne be si ülaikellezine sadagu ve üleike hümül müttegun

sadakallahul aziym bakara 177

iyilik yüzünüzü( yani yönünüzü) doguya veya batiya cevirmeniz degildir( iyilik gündüzde veya gecede degildir doguda veya batida degildir) lakin iyilik kim Allaha ve ahiret gününe iman ederse meleklere ve kitaplara iman ederse ve nebilere iman ederse ve sahip oldugu sevdigi seylerden yakininda olanlara yetimlere ve miskinlere yolda kalmis yolculara ve ihtiyacini kendi göremecek durumda olup ihtiyacindan isteyenlere ve hizmetinde bulunanlara verirse ve namazini dosdogru kilarsa ve malin zekatini verirse( bugünümüzde vergi kaciranlara isaretdir) eger bir sözlesme yaptiysa sözlesmesine sadik kalanlar saglikdada hastalikdada sabredenler ve yeniden saglik verdigimizde sabredenler iste onlar sözüne sadik olanlardir( hangi söz iste o galu bela sözü) iste biz onlara müttakiler deriz( bu sadece aciklamadir:herkesin cibilliyatina göre sevgisi farklidir mesela sincap icin en degerli hazine findik kestanedir peki senin icin ne kendine bir bak)( mütteki nedir iste takvali olan demek yani üstünlük takvadadir demek budur yani bu özelikleri tasiyan kisiler takvali kisilerdir)

Allahümme salli ala sahibil gadzibi

Allahümme salli ala rakibin necibi

Allahümme salli ala rakibil buraki

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala elihi ve sahbihi veselem

Yolculugumuza basliyoruz

konumuz islam giris cümlesi kelimei schehadet ile olacak

kelimei scheadette ne deriz

ben schehadet ederimki Allahtan baska ilah yoktur.yani ben schahidim demek schahid demek bir olayi ya görmüsdür ya duymustur ya yasiyordur ki schahid olsun iste islama giris kendinin schahid oldugunu anladigi zaman gördügünü bildigini hatirladigi zaman nedir o bize dogdugumuzda hazir miras ile gelen müslümanligi galu bela sirrini hatirladigi aklin algiladigi zaman akil algilar ama insan aklin algilamasina ragmen dili yanlis söyleyebilir fakat kalp yanlis söylemez cünkü vesevese veren hannes seytan dile müdahele edebilir yani vesvesesi ile dile kalbin disindaki sözü söyletebilir amma onun oyunu kalbi yaniltmaz iste dil yalan söylerde kalp bundan sizlarsa vicdan budur iste vicdan da V harfi hikmeti ile Veliler müdahele edebilirler yani hannes yanlis söyletir fakat Veli yani peygamber veya evliya vicdani uyandirir iste bir kimsenin vicdani uyandiysa artik kalbinin sözünü dinler olmustur

iste peygamberimizin peygamberimizden uzakta duran bir sahabinin bana islamdan bir sey söyleki artik ondan baskasina sorma ihtiyaci olmayayim demis ve peygamberimizde ona bir sey yapacagin zaman kalbine bak demistir yani velilerin basi peygamberimiz o sahabinin vicdanini uyandirmis ve memlektine evine göndermis tir

iste utanmiyorsan ne istersen yap demeside bunun devamidir yani

vicdanin islemiyorsa sana ne gerekki istedigin yap o zaman.

konumuz buraya gelmemisdi ama cenabi mevla carki biraz daha cevirince bizde böyle bir durum oldu nedir o durum

10 tane kadar site actim internette ziyeretci ceksin diye toplistlere page ranklara kaydetdim amma sitelerime boardalrima müzik mp 3 program filim hersey ekliyorum Allah ömrünü verirse bir oglumuz var oda boardalara konu ekliyor henüz isin ehemmiyetini bilmediginden sadece ziyaretci gelmesi icin calisiyor haaa bu kadar siteden bir kazancimiz yok daha iki tane board actik kendimizden para ödüyoruz

misirdaki seyhimizin bize ögrettigi sistem yani ikram etmek cem yilmazin dedigi gibi degil biz yeyicigiz abi diyorduya biz milletin parasini pulunu yeyici degiliz benim elimde bilgisayar var eger ben bundan hayiri cikartamiyorsam benim ne isime yarar kasdimiz nedir evet illegal programlar indirdik illegal müzikler ekledik amma gecen yazilarimizda yazdik pire denen mahluk kanserin caresi dedik amma kemik iligi kanserinin caresi pire nedir bir asalak baskasinin sirtindan gecinen bir sey haaa pireden bahsedince pireninde seytani vardir iste insanlara pirenin seytani bizi baskalarinin sirtindan gecinen asalak olarak tanitmaya calisiyor oysaki biz ne kimsenin mp3 ündeyiz ne kimsenin programindayiz ey pirenin seytani senin insanlara verdigin veseves iste o seytan hannes seytanidir kuranda adi gecen seytanlardan olan hannes vardir vesvese seytani yani asalak seytan hem sirtina biner insanin hemde kasindirir nasil kasindirir iste bir vesvese verir aklin kasinir durur akil kasinirmi evet kasinir iste hannes beyninizi isirirsa beyniniz kasinir akliniz kasinir

adamin bvirisi bizi cekemdiginden müyapa sikayet etmis neymis efendim biz milletin hakkini cigniyozmus bre geri zekali kimin parasini yiyon sen kimin parasi senin kazancin halkin parasi halkin parasi demek hakkin parasidir hakkin parasini yiyorsunuz hemde adam gibi yeseniz canim yanmayacak iki kaset cikardimi kendinizi bir sey sanip halkin parasiyla diskotek bar gezip icki sicki icin siz hakkin hakkini cignemiyorsunuzda biz hakkin tuglasini hakki schaedette kullaniyorsak biz mi hak yiyoruz ulan benim senin mp 3 ünden kazancim ne serefsiz bana faydasi mi var evliya enbiya cürüklerden sakatlardan adam cikarmaya calismistir siz gibi sakatlarin yaptigini hakkin katinda degerli kilacak sofrada sunuyorsak bumudur bizim sucumuz ulen hepiniz agustos böcegisiniz kisin gelcegini bilmezlersiniz iki türkü sarki ile dünyanizi gün etmeye calisansiniz eger biz sizi uyaramiyorsak kis gelince isa aleyhisselam gelince karincalarin basi isa aleyhiselamin annesi meryemin kapisini calmayin kis lokmasi diye eger hala davulda dombakta iseniz selam olsun size biz sizle birlikte degiliz o sitelerde allahin izniyle ayakta duracak hemde bizim makssadimizin yoluna ashabi kiram canlar vermis, siz gibi geri zekalilar bizi durduramaz allahin izniyle. eger seytan aldigi sözü yerine getirmek icin her seyi maksadina amac kullaniyorsa bizde ilahi kelimetullahin yeryüzüne hakim olmasi icin rabbimin yaratigi herseyi helalida rabbimin mülkünde haramida yasagida yasak olmayinda her seyi kullanmaya and ictik

seytaninda suyunu cikarmaya and ictik

bizim seyhimiz seyh muhtarin askeri bize dediki biz miknatis misaliyiz sen altinlari cekecen diye ugrasma davetini yap biz demirleri cekecegiz yani tenekeleri. tenekeleri adam edecegiz seytana karismislari demiri fazla olanlari cekecegiz adam edecegiz,

seytanda bizimle savasda güttüklerini bize saliyor seytan neden müdahale edbiliyor cünkü beyin sistemi 2D sistemi üzerinedir yani sifirlar ve birlerden olusmusdur göz 3D sistemi ile calismaktadir, burun 2d sistemi ile calisir kulak 4d sistemi ile calisir peki bizim konumuz neydi schehadet yani namazda schehadet iki secdenin ardina gelir ettehiyyatüde peki o zaman namaz nedir islamin ruhu

ruh iste hangi sistemle calisir iki el iki diz iki ayak ve bütün parmaklar burun alin yani 7D sistemi ile yani secdede yani

yönünüzü ne yana dönseniz rabbinizi bulursunuz doguya batiya dönmek degil kibleye dönmek misalidir esas olan kalbin kibleye dönmesi eger kibleyi bilmiyorsan kalbine gelen yöne dönersin bir vasita ile giderken vasitanin yönü kibledir yani basta yazdigimiz ayeti kerime yani iyilik doguya batiya dönmek degil iyilik takvadadir takvaya peygamberimiz ne demis

ettakva he hüna

yani takva ondadir yani o nedir kalpdedir kalp ise ne sistemi ile calisir 6d9 sistemi ile calisir yani iste en kolay sistem 2 d sistemi iste hannes seytani müdahele ediyor beyne seytan nediyordu senin yoluna durcan onlarin önlerinden arkalarindan saglarindan sollarindan yaklasacagim yani nedir sistem sag sol ön arka yani normal kagittaki sistem kagitttaki bir resim 2D sistemi iledir yani sag sol yukari asagi ön arka vardir yani 2D

iste bu gün cuma yazimiza dün basladik bugün tamamliyoz bu gün is tam ikide bitti ikiyi ceyrek gece namaz, eve geldim abdest alip camiye gitdim ha cumayi kildinmi derseniz kilamadim neden namaza durduk

farzina hoca fatihayi okudu zammi sure okuyorduki hannes müdahale etdi sonunda kuranin disindan kendi küfrünü söyletdi daha küfür ayetine basladi sag ayagimi kaldirdim ve namazdan ciktim yani namazi bilerek bozdum niye küfüre dahil olayimki amma hoca farkinda amma farkinda degil iste beynine hannes tarafindan müdahele oldu ve milletin önünde kuran disi kelam okudu

bir fikra vardir imaminan müezzine bir kaz gelmis kazi kazana vurmuslar namaz vakti gelmis namaza durmuslar müeezin kamet edecek kaz kazanda kabarmis müezin kamete baslamis kad kametissalaha gelince kazkabrellezi kazkaberellezi demis hocada orda al kepceyi bastirellezi demis yani cemaat koyunya bizim milletimiz kuran ögrendim der sadece okumasini ögrenir onuda on sureyi ögrenir gerisi yok cemaat onlarin arapca söyledigini zannetcek iste avrupadaki cemaat kim hocanin ne okudugunu anliyorki hepsi namazda seytana uydular yani hoca arapca okuyor diyorlar kim biliyorki hangi sureyi okuyor elhamdüyü biliyor gerisi yok hoc a seytanla birlikte küfür ediyor icerden kadinlar bölümünden namazdan sonra ses geliyor biz onun akliylami yürücez diyor hayir hayir bizim agzimizla yürümen siz hannese tabi olun onun agzina bakin biz iste bu sebeble namazda hocayi uyarmadik kimi uyarcan ne diyorlar onun agzinami bakcaz diyor seytan kadinin birinin agzindan yani 2D müdahale edilmis agiz yani buradan ögretecgimiz nedir sag ayagin bas parmagi yerden bilerek kesilirse yani kaldirilirsa namazdan cikilmis olunur nerde kullanilir iste bizim durumumuz cematin icindesin selam versen olmaz namazi biraksan olmaz cünkü beden zayi olur en kolay yol ayak bas parmagi yerden kesmek yani namaz aynen bir beden gibidir yani namaz kilan bir ruhaniyet kazanir iste o namaz tam olursa tam bir beden eksik olursa azalari noksan olur iste burdaki sistem ve yöntem ayagi kaldirmak ayakdan parmakdan noksan birbeden yoksa baska sekilde daha fazla hasar görür.iste seytan aleyhillane herkesle savasir bilhassa bizimle

bize cumayi kildirmamak kasdi ama biz tekbiri aldikya oda yeter hatta hatta cumaya gitmeye niyet etdik ya yöneldik ya takva zaten yönelmekdeydi elhamdülillah yöneldik sen beyne müdahale edebilirsin amma kalbe müdahele edemezsin iste bu 2D müdahelesi sebebi ile cenabi Allah peygamberimiz muhammed aleyhisselama yardim etmis ve ne buyuruyor peygamberimiz

her kisinin elbette bir seytani vardir, hatta benimde seytanim vardi.Lakin Yüce Allah bana yardimci oldu onu bana maglup ettirdi.Simdi hic bir sekilde fesad cikarmaya gücü kalmamistir . buyurdu

yani iste kuran ve hadislerin muhaza olmasi icin peygamberimize müdahele edememistir

sebebi ise peygamberimizin beyin sistemi 2D sisteminde degildir nasildir peki.........

o en korunmus sistemde amma ne oldugunu yazmiyoz cünkü kafirlerde artik 2D sitemi ile bir yaziya resme müdahele edebiliyorlar nereden? beyne müdahele ile yanlis görme algilama yapma yaptirabiliyorlar nasil ögrendik gecen sene avusturya pergde calisiyorum dua okuyorum duanin yaklasik hepsi ezberimde amma yaziya bakarak okuyorum duayi okudum bir yere geldik yazi degisdi küfür ayeti ile degisti ilk defasinda okumadim hafizamdan devam etdim ayni saldiri tekrar tekrar yapildi ve beynimdeki yazili yer hasar gördü artik orasi beyinden cikmaz gelmez oldu ve onlarin oynadigi haliyle okudum iste bu nedir decall yasiyor ve seytanla ortaklasa calisiyor .bizim beynimize müdahale edebilen ilk kiside o biz herseyden haberdariz hic kimse kalbimize müdahele edemez sadece kalblere tabibi kulubüne muhammed aleyhisselam müdahelede bulunabilir tabi Allah celle celalühü her an müdahele edebilir.

yani bu günkü bombamiz budur iste artik dinleme izleme disinda birde beyne müdahele sistemini kesfettiler yani hannes seytanin sistemi ile yani bir kisiye müdahle ederk o kisinin baskasina zarar vermsini yahut yanlis seyler yapmasini saglayabiliyorlar iste nedir bu kukla gibi oynatiyorlar iste obama nedir bir kukla deccalin simdiki oyuncagi

iste seytan gelip bütün hilelerini peygamberimize bizat nakletmisdir rabbimizin emri ile orada ne demisdir cocuklar bizim oyuncagimizdir demis onlarla istedigimiz gibi oynariz yani müdahale iste istedigini yaptirabiliyor iste bu gün seytanla isbirlikci deccal de ayni seytana satilmis seytanin yaptigini yapiyor bazilarini kukla gibi oynatiyor

yemek kabindan yemegi tamemen siyirmak sünnetdir, hem sudan tasaruf edilir hem yemegin bereketi kaybolmaz hemde iste tabagini siyirana seytan müdahele edemez yemegi üc parmakla yemek ve bitince tabagini parmaklari ile siyirmak ve ve parmaklarinida yalamak sünnetdir. evimize bir kücük aslan aldik yani kedi yavrusu aldik kediye biz ögretiyoz insallah kedide bize aslan adetini ögretirde yemekte üc parmak yer ve tabagi siyirip parmaklari yalamayi adet ediniriz sünneti rasulullahi tatbik ederiz.Artik isigimizi insanliga sunma vakitne geldik yani aslanlik güneslik yildizlik dönemine dünyanin ömründeki gecenin karanligi cökmüstür rabbim bu gecede isa aleyhiselami ve mehdi aleyhisselami muhammed aleyhiselama hakkiyle tabi eyle ikisini bu gecenin karanligini yaracak iki yildiz eyle, yildiz eyleki bu karanlikda insanlik yol bulsun yarabbi amiyne velhamdülillahi rabbil alemiyn

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi