Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEMMAM NEMMAMLIK VE CARELERi
NEMMAM NEMMAMLIK VE CARELERi

Euzubillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmenirrahim

Allahümme salli ala muhammedin ve ala eli seyyidina muhammedin

ya rabbi hayre halgihi ve bi hörmeti esmailleti bihe seyyidina isa aleyhisselam

ve bi hayre halgihil ecmaiyne ve bi hürmeti esmailleti bihe seyyidina muhammed aleyhisselam ve eshabihi ve akrabaihi ve ehli beytihi ve ehlihi ve zürriyetihi ve eelihi muhammed aleyhisselam.

yolculugumuza basliyoruz bu gün sarp ve dik bir yokus cikacagiz insallahu rahman

konumuz nemmam nedir zararlari nelerdir ve careleri nelerdir inceleyip irdeleyecegiz ve insallahu rahman bu hastaliga bu manevi hastaliga care arayacagiz.

nemime yani söz tasima velayet mertebesine cikmislarin ayagini kayadirmak icin ugrasan seytan nemun nun ahlakidir ki birinin ayagini kaydirmak icin ayaginin altina sabun koyarlar oysaki bu seytan sabundanda tehlikeli tükrük koyar simdi gelelim bu haftaki bombamiza: hemen dünyada var olan bütün kaydirici maddeleri toplasaniz tükrügün yaptigi görevi asla yapamaz yani tahriş etmeden kaydirma yani yağlama görevi yapan madde tükrüktür buharlasmaz sadece agizin nemli olmasini ve dilin kaymasini saglamayip ayrica yemek borusunun ve mideninde ic zarinin kayganligini saglar

peki tükrük nedir

1- dünyayi yerinden oynatabilecek 19 siddetinde depremlere sebeb olabilecek siddetde bir atom bombasi gücündedir allahi bilenler bunun gücünü bilir bu madde gücünü ebu bekrden alir yani

BK bombasi hani ebu bekr radiyallahu anh ne demisdi allahim benim vücudumu öyle büyütki cehennemi doldursun oraya baska kimse giremesin simdi tip ilmine geciyoruz

BK demek tipta kalbin sol ve sag odasi demektir iste sol adasi cehennemi temsil eder sag odasi cenneti yani cenabi mevla ikisinide dolurur doldurur bosaltir ne demektir bu cehennem ne icin yaratilmistir insanlarin safliga temizlige tekrar ulasmalari temizlenip arinmalari icin yani günah isleyen cehenem düser orada temizlendikten sonra oradan cikip cennete gecer yani cehennem doldurulup bosaltilan bir yer demek iste kalbin sol odasi cehennemi temsil eder ve orada kirli kan temizlenir ve tekrar sag odaya gecer ve oradan vücuda pompalanir peki cennet niye bosaltilip dolduruluyor yani kalbin sag odasi cenneti temsil eder peki cennetden terhis nereyedir

iste bunun aciklamasi ayeti kerime şudurki

esteuzubillah

ircii ile rabbike raziyeten marziyyeh

fedhuli fi ibadi vedhuli cenneti.

yani rabbine nasil dön deniliyor razi olarak nasil yani kalbin sol adasina dön emri ve oradan marziye olarak allahin razi oldugu olarak yani temizlenmis saf olarak sag marziye odasina yani sag odaciga dön oradan nereye fedhuli fi ibadi yani kullarimin arasina gir yani icine gir iste dedikki biz gemiyiz sizler bizim icimizdesiniz neden bu gemiye herkesi almaya calisiyoruz iste o ayet dünyada raam olsun diye nedir o fedhuli fi ibadi kullarimin icine gir ayeti ve oradan nereye

vedhuli cenneti cennetime dahil ol ayeti yani yani bu gemi ile eyer herkes islah olmus ve emre itaat eder halde ve gemide isyan cikarmadan yolculugumuzu bitirirsek menzile ulasiriz yani bu gemide bir baska gemiye ulastirir bizi aynen sogan seklindedir sistem yani yedi kat bizim gemide bir baska kalbin sol odasina yol almakta biz bizimle birlikte olanlari o kalbe götürmekle mükellefiz o kalpte bizi bir üst kalbe ve oradan taa yedinci semada rasulullah yani soganin cücük verdigi yere yani neresidir orasi yesil bir yerdir iste yani rasulullahin nuruna o da bizi sidretil müntehadan gecen tek zati muhterem olarak cenabi mevlaya vasil eder insallah

iste sizin cözemediginiz bilim adamlarinin cözemedigi nokta soganin cücügün oldugu yerden ilerisi neresi yani maddenin bittigi maneviyatin basladigi nokta iste iste bu haftaki ikinci bombamizda varligi ve insanligi essek gibi calisip aksam yat sabah is ye ic ic tuvelete gitmekten ve calismaktan ibaret oldugunu sananlara ikaz olcak bulus burasidir yani ey bilim adamlari bu haftaki ödeviniz sogani bir cameken canaga dikip oradan zarar vermeden nasil cücüklemege basladigini incelemek yani yaratilis muhammed aleyhiselamin nuru ile baslamistir ve hala onun nuru ile ilerlemekde ve yeni yaratilislar onun nuru ile olmakta iste size düsen bunu incelerken sogana o yesil nurun gelisini keşfetmek yani maddiyatin önünde ve sonunda maneviyatin var oldugunu kesfetmek bunu görüpte daha darwinlik yapanlara cennetde cehennemde haram olsun ki cehenneme gitmekde cennete gitmenin ilk basamagi demektir.

iste o gelen yesil nurun makamina cikan kimseler artik manevi yoldan cehenneme ugramdan direk cennete girerler yani kalbin sag odasina girerler iste biz önceki yazimizda yazmisdik yani zulum girince rahmet cikar gider diye eger kalbin sag odasina zulum girerse rahmet orayi terkeder.

konumuza dönersek

bir kadin arkadasim var is arkadasim cok akilli yasli amma cok akilli bir kadin fakat

cok acaleci bir kadin biz kendimizi aceleci diyoruzda o bizdende aceleci bizi yavas buluyor oysaki gezegenlerin icinde en hizli döneni merkürdür siz bakmayin o disardaki eksendeki marsa falan onun hizi merkürünkine ulasamaz cünkü mars isigini günesden alti ayda alir yani ona laf anlatmak icin yani bir adim attirmak icin alti ay ugrasman alzim yani alti ay sadece bir adim icin oysaki merkür bir yilda günesin etrafinda 33000 defa dönüyor yani 33000 adim atiyor mars iki adim atasiya iste mehdi aleyhiselamin genc kalma iksiride bundandir yani nefsi yetmis yasinda olmasina ragmen yani herkesden daha cabuk yasi ilerlemesine ragmen vücudu yaslanacagi yere genclesmekte. yine konumuza dönersek bizim gezegenimiz merkür kadinin babasi 15 lik zeker sahibi yani gezegeni dünya en aceleci nasildi sistem merkür 13 küsür venüs 14 küsür ve dünya 15. iste merkürün sisteminin bir misali olarak polis tabancasi sitem vardir saniyede 33 mermi atar yani sitem ve sistem. iste kadin o yüzden aceleci adida havva yani iste cennetde nimetlerin icinde ölümsüzlük elde etmek icin acele etmis ve cennetden kovulmus iste gecen cuma günü isde ben soguk hava deposundaki paletleri düzeltmeye gidince ben gelesiye kartonlari kaktiran makinaiy kirip bozmuslar tamirci gelip tamir edesiye 11 palet mal etiketsiz cikti ve yaklasik 10 wagel mal kartonlanmadan cikti isimiz yokk gibi basimiza is cikti kadin aceleci o yüzden her isime laf ediyor firsat buldumu bagiriyor gelince makinayi bozuk görünce yaz iscisi oglan var o yapmis olabilir bilmediginden diye dedim a kadin arkadas bana bagirip duruyon bu oglanada bagirdinmi simdi oglana sesi cikmiyor nede olsa kendi soyundan daha onun hatasini bastircan diye ugrasiyor amma bilmiyon kendi hata yapti bozdu eger hata bende olsa isitmedik ne laf kalir ne sikayet nede yardim edip toplarlar biz onlarin hatasini düzeltmek icin kösülesiye calisdik cuma eve geldim yorgunluktan atilmis gitmisim haftalik sohbetini yaz emri geldi amma yorgunluktan hafta sonuda yazamadim.eskiden taş ocaginda calisiyorduk günde 10 ton hatta makina krulunca yirmi ton tas elimizden geciyordu yoruldugumuz bilmiyorduk simdi yorulduk

buda bu haftaki ücüncü bombamiz insan calismakla degil esas gönül yorgunlugu ile yorulur.

pazar gecesi tekrar ise gitdik güzelce calisdik ve sabah vardiyasina isi teslim etcez oglum yaz iscisi olarak calisiyor biz mutfaga gidince daha gelmedigini gördüm uyuyami kadi diye telefon acayim dedim o sirada maister geldi dedim cuma ariza oldu mahvolduk dedi ariza neydi tarif ettim kim yapti dedi ben disardaydim havva ile yaz iscisi icerdeydi dedim adam koca firmayi isletiyor kara köpegin bel kemigi degilki cimbizla ceker gibi isin aslini ögrendi gecti

bize düsende nemmamlik oldu. hayir asla allah muhafaza buyursun biz nemmam degiliz amma adam maister kumandayi calistirdimi agizindaki baklayi döktürüyor benim kasdim onlari suclamak falan degildi amma su akti yolagini buldu esas onlarin niyeti bizi suclamkmiski cenabi mevla bizi bu hal ile o tuzaktan kurtardi gelelim nemamlik meslesine iste nemun seytani insana tükrük bezinden girer önce esnetir esneyince agzini acinca iceri girer ve tükrük bezine girer bir an tükrük bezin sisrer ve yutkunamzsin artik o girmisdir ve sana nemmamlik kurduna birakir ve cikar sonra diger tükrük bezien girer orayada birakir cikar. iste pazertesi iste dah maister gelmeden calisirken nemun seytani geldi ve vücuduma girdi ve nemmamlik kurduna atdi cikti buna bize gönderen ise allah onlara su recep ayi hörmetine cennetide cehennemide haram etsin gidecek yatacak yer bulamasinlar karsi komsu ve onun kardesi türkiyeye gitdiler ve türkiyede bir cinci hoca varki onun cini nemun seytanidir iste ne zamandir bizimle ugrasip deviremediler türkiyeden destek almaya gitdiler oysaki bizim rabbimiz bize yetecektir

feseykfikehümullahu ve hüvesemiul alim.

biz o cinci hocanizin seytaninin tuzaginida icinide disinida biliriz.

iste nemun seytani icime nemmam kurdu atinca bu olay oldu maister ise cenabi allahin güdümünde bunu essek kafali komsular anlamyorlar baş başa bağlı baş

Allaha bağlıdır işte bizim masiterde bir başa bağli ve o da allah bagli bunu anlamyan ahmaklar. cenabi mevla masiterden isin aslini aldi ve kurulan tuzagi ve beslenen emelleri bosa cikardi amma bizde kalan etkisi ile o nemmamlik kurdu tesirini gösterdi ,iceri stempele gectik stempeli bastik eve gitcez maister dedi bir kelime ile benim dogru söyleyip söylemdigimi deniyor bende sesimi kisdim ve dedim lazim olmayan is cikardilar basimiza yani sessizce diyorum hani nemmam kurdu varya bize nammamlik yaptiracak laf tasitacak sessiz diyorum kadin duymasin diye dedimya nemun seytani agzima girdi ve tükrük bezime kurdu atdi cikti elimden birsey gelmiyor gayri iradi öyle harektde bulundum amma rabbim herseyden haberdarki bizi bu halden cekip kurtardi.

kasdimiz ne, bunu yazmakla, ahir zamanda seytanin yollarini tikamak kasdimiz iste nemun seytanini tespit etmek istiyorsaniz buda bu haftaki dördüncü bombamiz laf tasdigini bildiginiz kisilerin etrafinda gezer o nemun seytani o kisilere asparagas bir haber verin bakin kime tuzak kuracak arastirin dedigimiz olay oluyormu olmuyormu yani önce esneme sonra tükrük bezinde sisme sonra tekrar esneme tekrar diger tükrük bezinde sisme artik bu seytanida insanlar tespit ederse bir yolu daha kapamis oluruz amma tabiki kafir deccal ve ordusu bos durmayacak nemunla anlasma imzalacaklar bunu biz daha evvelden biliyoruz bizim sözümüz ittika edenlere hayri secenlere kafirlere zaten söz gecmez.

isten geldim daha yatmadim gece sabaha kadar calisdik saat simdi 9:21 oldu biraz yatip dinleneyim sonra devam ederiz insallah yazimiza rabbim müsade verirse simdilik el fatiha maaasalavat

27Temmuz 2009 saat 22:45

yolculugumuza devam ediyoruz

rasulullah söyle buyurmustur:

la yestakimu imanul abdi hatta yestakimu kalbuhu vela yestakimu kalbuhu hatta yestakime lisanuhu vela yedhulul cennete raculun la ye menu caaruhu bevaaikahu.

bu hadis bize neyi isaret eder

1- cennete giris kurallarini yasalarini kanunlarini

2-imana ermenin hidayete ermenin yollari ve mertebelerini

la yestakimu ne demektir yani biz ne diyoz her sohbetimizde yolculugumuza basliyoruz diyoruz yani yol almaya basliyoruz diyoruz iste la yestakimu demek yani iman yol bulmaz veyahut yol almaz demektir simdi hadisi serife dönelim bir kulun imani yol bulmaz yol almaz taaaki kalp yol almayinca kalp de yol alamaz taaki dil yol almayinca ve adam cennete giremez dersek bu hadisin meailin dogrumu tercüme olur dogrumu tefsir olur hayir burda neden insan cennete girmez dememis peygamberimiz . ve raculun kelimesini kullanmis yani adam kelimesini kullanmis yani bu kadinlar icin gecerli degilmidir. islamda sag üstünlüklüdür sola göre yani sag komutan sol askerdir öyleyse kadin neden halkolmus dedik sol kaburga kemiginden yani sol taraf bilindigi gibi kadindan imam olmaz kadin peygamber yoktur neden yani adem aleyhisselam ASIL idi ASILDAN BIR PARCADIR KADIN yani örnek erik dali olsa ve daldaki erikler daldan bir parcadir ve erigin icindeki cekirdekde yeni bir dal gizlidir amma dalin ASLI degildir dalda 100 lerce erik vardir hangisi dalin ASLIDIR yani binlercede olsa dalin asli degildir sadece daldan bir parcadir yani kadin üremek icin yumurta ve rahim sahibidir yani cekirdek tasir amma erkek ASILDIR yani spermdir ASIL olan yumurta VE RAHIM

türk toplumunun dilinde topraktir yani ekilecek arazi toprak kendisi bir sey üretmez topraga bir sey ekmeden toprakdan bir sey alamazsin yani ne oldu simdi yani kadinda degerli degersiz degil birbirinin icinde birbirinin disinda nedir yani simdi biraz daha derin gidelim

ya ha mim meded

hicbir döllenmemis yumurta yeni evlat vermez hicbir döllenmemis cekirdek agac ve meyva vermez simdi bir bomba daha patlatiyoruz firdevs bütün tohumlarin aslinin bulundugu cennetdir yani gecenlerde kuzey kutbuna ambar yaptilar ve her cesit tahildan tohumdan sakladilar bunu insanlar akil etdide bu neyin misalidir biz kuzey kutbunu nasil tarif etdik gecenki yazilarimizda potenz dedik yani potenz kimin isidir zekerin isidir tohum nerde saklanir husye torbasinda yani dogru yere tohum sakladiniz amma oynamadik tohum birkamadinizki siz sakladiklariniz ASIL mi sanirsiniz artik ASIL tohum kalmadiki

su an su saat ve su dakika itibari ile son evliya yani ASIL tohum dünyaya gelmistir artik ASIL tohum sona ermistir yani geriye kalanlar ivir zivir akrep yilan ciyan börtü böcek essek at yani insan tohumunun sonuncusu dünyaya gelmisdir artik.

insanlari oyanaya yiycekleri oynaya daha fazla üretmek icin daha fazla kazanmak hirsiniz yüzünden dünyayi ve düzenini bozdunuz kala kala corbanin suyunun suyu kaldi artik bol bol icin ne yerseniz yiyin tohumsuz seyler kemali olmayan seyler bu sene aldigim karpuzlarin karpuz denecek bir yeri kalmamis yani suyunun suyu dometis aliyon dometis degil biber biber degil yumurta yumurta degil et et degil iki haftadir su bile bozulmus su bile su degil artik

Rabbim bu doymayan nefislere artik cenneti ve cehennemi yaklastir dünyada insan olanlara yasayacak ne yer kaldi ne de ev nede yicek bir sey ne su ne yaz ne kis kaldi ne bahar dan zevk alir olduk nede güzden

Rabbim artik bizi bu akli bozuk dili bozuk kalbi bozuk insanlarin arasindan her sey asikare gözükür olmasina ragmen imana gelmeyen insanlarin arasindan gemimiz kurtar bizi salihlerin arasina kat yarabbi bizi onlarin yani salihlerin katariyla yol aldir bu zalimlere birakma amiyn

Allahümmahschurune fi zümretissalihiyn

dönelim yine hadisi serife yani peygamberimiz ne diyor elinden dilinden amelinden emin olunamayan adam cennete giremez diyor cennete ilk nereden giriliyormus emanet kapisindan eminlik kapisindan yani salihlerin kapisindan yani islah olmuslarin kapisindan yani caaruhu nedir iste misali günes etrafina toplamis gezegenleri yani emin kischi emin oldugu kisinin etrafindan belli olur oysaki bu garip etrafina bakar komsumuzdan emin olamiyoz etrafimiz kurtlarla dolu ashabin korktugu scheyden korkarim bizde bir münafiklik alemetimi var yoksa allah muhafaza rabbim muhafaza buyursun kalu bela sözümüzden bir ruku mu vaki bulmus yoksa hani önce egilip dogrulup sonra secdeye varanlardanmiyiz yoksa namaz öyledir önce egilirsin sonra dogrulursun sonra secdeye kapanirsin yani önce günaha girersin sonra pisman olursun tövbe edersin oysaki melekut tilavet secdesine mazhar olanlardir biz o zümreye karisamadikmi direk secdeye kapananlar zümresine salihler zümresine tabiki biz Raschidiz yani R yani r ne demektir bu kuranda nasil geciyor

Elif lam mim ra yani secdedende sonrasi yani mim: secde: muhammed aleyhisselamdi ondan sonrasi ne olaki diyeceksiniz iste arapca r ve latince r veya R hepsinde ayni bir tane yarim daire var yani ay sekli yani merkür gezegen degil günesin ayidir günesin ayimi olur demeyin yani uydusu evet olur ondan bir parca kopan fakat ayrilip gitmeyen bütün gezegenler aheste aheste dönerken neden merkür 33000 defa dönüyor sanirsiniz

bunuda biraz siz tefekkür edin

peygamberimiz yine buyurmuslarki

ademoglunun hatalarinin cogu dilindendir.

yani konmuz neydi nemmamlik laf götürüp getirme nedir bu dilin afeti hastaligi

daha önce hanzala hadisini yazmisdim yani münafiklik alemetini münafiklar kimlerdir yahudiler dünyadaki tohumlari bozan kimlerdir israilliler yani yahudiler ne ile bozmuslar para sevdasi ile daha fazla kazanmak sevdasi ile iste onlara cumartesi verilmis ve onlar su an dünyada bütün gelismis ülkerlerde yahudi alameti ve münafiklik alameti mevcut bizde dahil icindeyiz herkes yahudi tatili ile hiristiyan tatili birlesmis ve cumartesi pazar tatil yapilmis pazar hiristiyanlarin günü cumartesi yahudilerin günü iste görün sizler yahudiligin ve hiristiyanligin degerini bilmediniz amma cenabi Allah bir seye deger verirse böyle yükseltir iste hiristiyani yahudisi mecusisi müslümani cumartesi pazar tatil yapar calismaz oysaki müslüman daha bir cumasina sahip olamiyor adamlar iki günü tatil ilan etmis bizimkiler cuma kilinasiya kadar is tutulmayacagini cumadan sonra ise dünya isleriyle özellikle mesgul olunmasi gereketigini anlayamayan zavalli müslümanlar yani cuma bizde tam gün tatil degil yarim gün tatil olmasi gereken bir gün yani önce musa sonra isa ve sonra muhammed aleyhiselam ve cuma yani bucuk olusturulacak yani muhammed aleyhiselamin ibrahim aleyhisselamin sünnet bogumu amma kim anliyorki bunlardan

iste pluton gezegeni yahudilerin gezegeni

afedesiniz cücelerin zekeri neden büyük olur cünkü günesden o kadar uzaktadirda ondan cark dönmesi icin o kadar uzun lazim yani cüceler pluto iste dünyada fesat cikaracak cücelerin zamanina geri sayim basladi yani yecüc mecüc icin geri sayim baslatildi bilesinizki dairenin icine dogru yaklastimi dönüs mesafesi daha kisa olur biz merkürüz herkes bizi izleyerek bize yaklasdi bize yaklasan günese yaklasdi günese yaklasinca zaman daha hizli akiyor apacik günesi göre göre inkar ederseniz basiniza yecüc mecüc geliverir iste önce yecüc mecüc ve sonra isa aleyhisselamin gelisi

hasr suresinde rabbimiz ey akil ve fikir sahipleri ibret aliniz buyuruluyor en iyi ibret yasanarak alinir yani hz alinin yöntemi yani tadarak anlamak iste biz neyiz dedik ilk üc yazimizda mandalinayiz yani portakla asil biz onun benzeri bir parcasiyiz biz asil degiliz o yüzden bize bakip isyankar olmayin biz asil degiliz bizde alinin yöntemi ile yol alan bir gemiyiz yani bes vakit namaz kiliyoruz yani

önce egilip sonra dogrulup sonra secdeye gidiyoruz yani bizde günah islyioruz yani ne derler hocanin dedigini tut amma yaptigini yapma yani sizler asla tabi olun bize tabi olun demiyoz asli unutup bize tabi olan kaybeder aynen isaaleyhiselam, allahu tealanin peygmaberi iken asli cenabi allahi unuttan hiristiyanlar isayi allahlastirmislar isanin basina bu hallerin gelmesine sebeb olmuslar allah ortak kabul etmez onun esi ve benzeri yokur

Rabbim bizi Asla tabi olanlardan eyle bizimle birtlikte bizi sevenleride ya rabbi.

Rabbim inananlari bize bakipta ASLI inkar edenlerden eyleme kamil insan muhammed aleyhiselamdir biz onun yolunun mürebbileriyiz bize bakip onu unutan onun yoluna bakip cenabi mevlayi unutanlardan eyleme ümmeti muhammedi yarabbi

el fatiha maassalavat

Signing of RasitTunca Original
By Kar©glan

Başağaçlı Raşit Tunca
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi