Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
mazlumlarin-duasi
 

karoglandesign

Mazlumlarin Duasi Budur

(Elhamdü lillahillezi neccana minel kavmiz zalimiyn)

(Karoglanin 01.10.2013 Sali Vaazi)

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Fe izesteveyte ente ve men meake alel fülki fe gulil hamdü lillahillezi neccana minel kavmiz zalimiyn.

sadakallahul aziym. Mü minun suresi 28

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Sen ve yanindakiler ile gemiyi doldurdugunuzda ve felaket ortaligi tuttugunda deyinki:

Zalimler Toplulugundan bizleri kurtardigi icin Allaha Hamdolsun.

sadakallahul aziym. Mü minun suresi 28

Allahümme salli alla Muhammed ve Ala elihi ve ashabihi ecmaiyn.

beadehu tabi iyne ecmaiyn beadehu tebauttabi iyne ecmaiyn beadehu etbauttabi iyne ecmayin. ve beadehu...

Yolculugumuza başliyoruz. islama Göre ve kurandada zikredildigi üzere insanlarin en hayirlilari birince derecede Peygamberimizden sonra ashabi kiram sonra onlari takip edenler bu takipm den kasit sadece onlardan sonra gelnler manasina degil onlarin adimlarini yolunu takip edenler ve ondan sonra tabiyini yani onlari takip ednleri takip edenler ve daha sonrada onlari takip edenlerin takibini takip edenler.

bunun misali navigation sisteminde saklidir. sen Almanyanin Münich şehrinin falan semtindeki falanci sokagindaki falanci numarali eve gideceksen.eger navigasyonun yoksa istikmet olarak önce gümrük ve cikis kapisini hedef alirsin amma hangi kapi almanya ve avurpaya acilan cikiş kapisini ve gümrükte hangi ilde var ise o il hedefdir. fakat sen mesela bizim başagac kasabasindan yola cikarsan haritada yahut levhalarda gümrük kapisinin oldugu Edirne yazmaz sen önce istanbula gidecek istikametteki yol üstündeki ikinci şehiri hedef alirsin ve ondan sonra yine ondan sonra gelen şehiri sonra ondan sonra gelen şehiri taa ne zaman istanbul sinirlarina geldin o zman belki Edirne yolu butarafa diye yazar yoksa başagacda yazmaz ve hele almanya münich hic hic yazmaz.

hal bölye iken ey ahmak insanoglu Adem atamiz birinci insan ve en büyük yildiz sistemi, bizler babamiz ademe gitmek icin, benim dedem ademmi diye bakilmaz, hepimizin dedesi elbet adem amma ademden sonra yol gösteren yildizlar peygamberler gelmiş, ve ahir zaman peygamberi Muhammed Mustafa gelmiş, ve oda gitmiş Ashabi kalmiş, onlarda gitmiş tabiiiyn kalmiş, onlarda gitmiş tebauttabiiyin kalmiş, onlarda gitmiş etbeuttabiiyin kalmiş, ve onlardan sonra evliya i azamlar bu yolu devam ettirmişler. öyleyse ey ahmak insan sen ademe gitmeden Allaha varamazsin, Ademede Muhammede gitmeden varmazsin, muhamedede ashabina varmadan varmazsin, ve ondan ötesi ondan ötesi ve en son Mehd, ve eger sen zamanin sahibi Mehdiyi bulmazsan ,en yakindaki şehirin yolunu takip etmiyon demekdir, ve böyle daha onu bilip bulmadan birde ben cennete gitcen Allaha gitcen demek ne kadar ahmaklikdir.

Allah Tavukdan yumurtayi yumurtadan tavugu cikarandir.

yumurta yoksa tavuk yokdur tavuk yoksa yumurta yokdur. öyleyse Mehdisiz bu yol nasil gidilir ey insanlik. Muhammed Mustafa , Mehdiyi müjdelemedimi. siz bu haberi daha duymadinizmi?

 

Bu gün kardeş kardeşin başini vuruyor siz daha mehdinin sözünü tutmayacanizmi.

Cihad demek sadece savaş demek kafir katletmek demek degildir. cihad demek Allah yolunda calişip cabalayip gayret göstermekdir. eger cihad sadece savaş olsaydi, o zaman Nuh neden savaş yapmadi bin seneye yakin kaviminin icinde durduda neden savaş yapmadi .o Allaha itaate cagirdi kabul etmediler ve Rabbim beni bu zalimlerden kurtar diye dua etdi. Peygamberimiz Buyurmuşlar Dua Mü minin silahidir.

Ey Ahmak insanoglu Daha Allaha itimadiniz yok ve hemen kilica tabancaya tanka topa tüfege füzeye sariliyorsunuz. ve birbirinizin boynunu vurmayi insanlik ve din zannediyonuz ve gecen pakistanda hiristiynlar katledildi. ulen ahmak Allah yaratirken müsade etmişde sen gibi ahmagami kalmiş onlarin sececegi dine müdahele etmek. senin nasil bir cüzi iraden varsa onlarinda var sen nasil insan olarak haklara sahipsen onlarda sahip, senin iki gözün var onunda var, ayagin var onunda var, sen muhammede inaniyon, oda isaya inaniyor. işde Ahmak tayyip ve Akp de ayni, oturdular 350 kişi 80 milyonu ilgilendiren hususda yasa cikariyor ,kime danişdin ulen, o halka sordunmu ahmak köpek. Allahin dogasina bak her yer demir olsaydi ekmek yapacak bugday bitmezdi bu düynada, her yer altin olsaydi yine olmazdi, her yer su olsaydi yine olamazdi olduya bir kere nuh hatrina ne oldu hayat bitti. tamamen bitmesin diye rabbim tedbir aldirip gemiye yükletti bütün tabiati. öylese sen kim oluyonda, o cografyada türk de var laz da var kürt de var, sen kimsinde sadece orasi kürtlerinmiş gibi kanun yasa cikariyon, sen kim oluyunda, isa ve ümmetide Allahin kullariyken, isa ümmetine zarar vermeye kalkiyon, yahut musa ve ümmetide Allahin kullariyken musa ve ümmetine savaş aciyon. şimdi isa gelse deseki: ey muhammed ümmeti siz nasil müslümansiniz! bunlarda benim ümmetimdi, niye onlara zarar verdiniz derse ne cevap verceksiniz.Türkün demek sanki muhammed ümetiyiz yahut isa ümmetiyiz demek gibi isa ümmetinde lazlar olmaycak diye bir kuralmi var yahut türkler olmaycak diye bir kuralmi var, yine muhammed ümetinde kürtler olmaycak yahut alamanlar olmaycak diye bir kuralmi var . bizler türkiye cografyasini vatan bilen türkü kürdü cerkesi hepimiz türküz ve türkiyeliyiz diyen topluluguz. Zirtlayasica ananin nersine dokunduda ilkokulda okutulan andimizi kaldirdin ahmak köpek. senin cikardigin yasa kanun oluyorda, senden öncekilerinki niye yasa kanun olmuyor. muhammed yokken isa vardi, isa yokken musa vardi, muhmmed geldi diye musa ümmeti hepsi silindimi onlar hicemi sayilcak onlar insan degilmiydi onlara inan kanunlar kurallar kural degilde, kitap tevrat incil kitap degilde ne o zaman . Atatürkü ve yaptiklarini hice sayan ahmak, yarin musayida inkar eder isayida , gider işde müslüman kerdesi esada savaş ilan ede, yahut gider hiristiyan isa ümmeti kardesini katleder.ahmak ahmak kocaaaaa ahmak hani peygamber dediya,bir gürültü duyduklarinda coktandir yuvarlanan koca daş cehhenimin dibini boyladi dedi. buda öyle koca daşlardan biri herhalde kendini tanri ilan etcek nerdeyse firavun köpek. kendi dedigi dedik caldigi düdük ellerinki fülüt. fiy fiy ediyo ellerinki, onunki borazan cart cart ediyor. amma elbet ahmaklarin yurdu cehennemdir.

Rabbi necini minel kavmizzalimiyn. bu birbirine katleden ahmaklar ve zalimlerden mümin kullarini kurtar ya Rabbi dedik her yeri sel kapladi gitdi. bir dahami diyelim ahmak akillanmiyonmu daha.

bizim milletimizde bir laf olmus üzümünü yede bagini sorma.

Be Adam o üzümü kim dikmiş kim sulamiş kimm budamiş kim aşilamiş kim koparmiş kim pazara getirmiş, bunlarin hicbiri kaleme gelmeycek sadece yiyecek olan adamin agiz tadi önemli haa.

Ulen ahmak bu vatani kuran var o kanunlari ilk türkyeye getiren var anayasa diye bir kurali yapan bunlarca sen o kanunlara uyan var iken şimdi dagdan gelip bagdakileri mi kovcan. türkün taaa kafkkaslardan inip gelen bir gecmişi varken sen gibi bir itmi silicek bu aziz milletin gecmişini.kafkaslardan inip gelmek demek taa şid aleyhisselama adem atamizin vefat etmeden önce tabutunu korumusi icin emanet etmesi ve sakin kabilin yanina inmen diye emrettigi şid aleyhisselam soyu oldugunun ispatidir. ve sen gibi ahmaklar ne habil dinler ne adem nede şid nede türk .

Kabil zalijmi kabil katili ne babasi ademi dinledi ne kardeş habili dinledi nede Allahin onun kurbanini kabul etmemesini dinledi ve habili öldürdü gecdi.

akilli insan elini yaktigi sobaya bir daha elini sürmez bu insanlik bu zalimlikden elini kac kere yakdi bu zalimler sadist yanmakdan zevk aliyorlar herhalde.

Allah zalimlere cehhenem var demiyormu kafirlere cehennem var demiyormu muhammed aleyhisselatüvesselamda aynini demedimi isa aleyhisselatüvesselamda aynini demedimi. öylese nedir bu ahmaklik ve cehennem sevdasi.

Suyun degerini susayan bilir.

vataninn degirinide vatansiz yahudiler sonrada vatan bulunca bakin nasil kiymetli ve degerli buluyorlar.bizimki haybeden bulmuş teröristlere satacak .

dünyada en degerli ne altin ne inci ne para ne petrol en degerli bir su bir de ekmek.

elbisen kirlenir su ile yikarsin ,altinla elbise yikanmaz, aşin pişcek yine su ile, abdest alcan su ile ,yikancan su ile, bahcen tarlan sulancak su ile,yandin susadin su icersin yemek yedin bulaşiklar yikancak yine su ile. o zaman altin niye elli kuruşda su on kuruş. cünkü rabbim rahmetim gazabimi koydu gecti buyuruyor. ve Kuranda en cok zikredilen ayet bismillahirrahmenirrahim. yani rahman ve rahim olan Allah ismi en cok Yani Allah en cok zikredilen isim sonra Rahman ve Rahim isimleri ikisinden rahmet meydana gelir ve yine en cok olan rahman yani babalar ve rahim anneler yine ikisinden rahmet meydana gelip, esirgeyen bagişlayan anne baba meydana gelir. yani cocuk dogar . ve cocugunu koruyup gözetleyen hatalarina göz yuman anne babalar olurlar esirgeyen bagişlayan gafururrahim.

oysaki şimdi insanlikda baba ve anneller kalmamiş herhalde misir suriye amerika rusya ve hepsi silahini cekdi bekliyorlar. ulen ahmak olmayin, Allah gafururrahimdir diyin ve silahlarinizi indirin hepiniz.

Allah esrigeyen bagişlayandir kullarinin kücük hatalarina göz yumandir.

diyecekler ki kuranda allah yolunda cihad edenlere ölüler demeyin onlar dirilerdir ve ve benzeri ayetler ile cihad üstündür diyecekler. peki atalar ne demiş su testisi su yolunda kirilir. Sadece savaşanlarmi Allah yolunda cihad edenlerdir. bir adam her gün sabah namazina kalkmak icin gayret etse ve uykuyla savaşip uykuyu yense ve sabah namazini kilsa bir gün kalkamayip namazsiz niyazsiz ölse o adam yine su yolunda kirilan testidir ve o adam sabah namazini kilar vaziyette haşrolur ve onun cihadi uykuyladir ve oda şehidler gibi sevap alir. bir digeri güzel ve güzel kadinlar ve kizlarin icinde, teklifede hazirlar, amma o cihad edip onlarla zina ertmemek icin kendinin tutar vaziyette ölse, oda su yolunda kirilan testidir oda yine yusuf gibi güzel bir surette haşrolur dirilir. ve bir kimsede bunlarin aksine zina etmeye giderken yolda kaza yapsa ölse o kimse zina eder vaziyette haşrolur ve hesabida zinakar olarak görülür. ve yine dananin kuyrugunun koptugu yere geldik neymiş acilimmiş barişmiş, ulen ahmak savaşan kim, sucsuz canlara kiyan kimde, biz onun emrine itaat etcez, aman bizi öldürme her dedigini yapalimdiyecegiz, işde cihad burda olur zalime boyun egmemekde, kafire ve kafirlige boyun egmemekde, yat yat diyen uykuya boyun egmemekde, bakkalda paralar acikda dururken bakkkal sahibide yok iken, o paralara el uzatmamak icin elini kismakda olur cihad, öyle duran insanlari öldürmekde cihad olmaz.

gazi goz anlayanlar denirya, lafi afedesiniz götünden anlayan ahmaklar gider terör estirirler, birde cihad ettik deyip allahu ekber nidalari atarlar. furkan suresinde ne buyuruyor rabbimiz onlar haksiz yere cana kiymazlar. bu zalim PKK ve muhalifler haksiz yere cana kiyarken, bunlara silah verende katildir. ey tayip! amerika ile bilrik olup, afyondan muahliflere silah ikmali yaparken, Allah başina doladi, patlama oldu ve askerler pisipisine gitdiler, ne yapiyorlardi? katile silah ikmali, ne oldular ? senin yüzünden katil olarak öldüler, ve katil olarak kalkarlar, bok yoluna gitti niyaziler, emir kimin emri? katil tayyibin.

öylese

esteuzubillah

festakim kema ümirte.

sadakallahul aziym

hud 112

ayeti hürmetine hüseyin efendimiz gibi zalimler önünde egilmeyen, cihad edendir. isa gibi kafirlerden zalimlerden aman dilemeyen, cihad edendir ve ölmez onlar diridir.

Ey Ahmak AKP liler ve Tayyip nerdeyse öcalanin g.. yalay.. bu kadar zalimin önünde egilen biri birde müslümanin ben cihad ediyonmu diycek ve bizde bunlar müslüman diye inancazmi , pis herif yaziklar olsun sana islamin zerresini anlamayn ahmaklar başimiza müslüman kesilir olmuşlar.

hani biz cok önceleri bir vaazimizda anlattik ya, bir evin bekci köpegi varsa dedik ,misafir gelince, o köpekden misafiri kacirip eve kuymak icin ev sahibi köpegin önüne ileriye dogru bir yere ekmek ve kemik atar ve köpek ekmekle meşgul iken ev sahibi misafiri eve kuyar dedik. ve bizden ögrendi bunu ve bunu kafirlikde kullanir oldu Akp. neymiş andimizi kaldiriyormuş. yani biz gibi kitmirin önüne atti bir kemik biz haf huf hir hur yalana yalana andimizi yemeye bakarkan onlar öcalanin ve amerikanin istedigi kahpelik yasalarini meclisden gecircekler afiyet olsun andimiz salak kitmirler, salak köpekler.

kendinden olanlarin önünede başörtüsü kemigini attilar doya doya yalayip yutun bunu gayri köpekler.

 

Haftanin Vaazi ve Duasi:

Elhamdü lillahillezi neccana minel kavmiz zalimiyn.

silahimiz tank tüfenk degil Dualarimiz.

Rabbim inanan mümin kullarinin savaşabilcegi bir cihadi önüne koymuşdur . sen senin cihadin ne bul ve o cihad üzere ölebilmeyi kendine düstür edin ve ölmeyenler zümresine, şehidller zümresine gir.l

Kücük cihad bitti büyük cihad başladi.

Elfatiha maassalavat.

Karoglan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 01.10.2013 Sali

Vaazi mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec

http://vaazlar.forceturk.de/mazlumlarin-duasi.mp3

 

 

 

karoglandesign

 
Copyright

karoglandesign