Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
megaliyd-tuuba
 

karoglandesign

 

Megaliyd Yani Yerin gögün sesi, Yani Ses Telleri

(Lied, Sing a song) Mega Lied veya megaliyd ve Tuuba

(Kar©glanin 07.05.2014 Vaazi)

07 Mayis 2014 çarşamba

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Lehü megaliydüs Semavati vel ardz, Velleziyne keferu bieayetillahi ülaaaaike hümul haasiruun.

sadakallahul Aziym.

Zümer Suresi 63

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Yerin ve gögün sesi ve solugu ondan gelir, Ve onlar bunu (Allahin bu yasasisini kanununu) inkar ettiler,onlar varya onlar işde gercekten zarara ugrayacak olanlar onlardir.

sadakallahul Aziym.

Zümer Suresi 63

Allahümme salli ala Muhammedin ve ala eeli muhammedin ve selamen ila bilal habeşi ve selaman ila israfil ve selamen ila bütün beyaz horuzlar ve selamen ila bütün kara horuzlar ve selamen ila bütün cilli horuzlar ve selaman fi cenneti ile şeceretül tuba. bülbülü şeyda.

Peygamberimiz buyurdu :

Tuba cennette bir ağaçtır Büyüklüğü yüz yıllık yer tutar Ve cennet elbiseleri de onun tomurcuklarından yapılır
[Ramuz el-Ehadis-2, s 313/7]

Yolculugumuza başliyoruz

dünyanin en uzun şarkisi kac dakikadir diye sorsak en uzun senfoni 74 dakikaymiş galiba.

işde cennette bir dal vardir ismi tuba dir ve o yaratilalidan beri şarki söyleyip calar ve hic bir caldigini tekrar etmeden hep yeni notalar calar ve haala calmakdadir, ve kiyametten sonra, herkes cennete cehnememe gidincede, inşallah orda olcak, ve müminlere yine şarki caliyor olcak. ve onun bu bitmeyen notalarina ve birbirine benzemeyen notalarina megaliyd denilir ayette gecen, yani türkce manasi bitmeyen şarki demekdir.

yani burdan kafirlere göz dagi veriyorumki herşeyi cözseniz tubayi cözemezsiniz cünkü siz "bizde bunu yapariz deseniz " ve bugün bir şarki yazmaya başlasaniz ve bitirmeseniz yine olmaz. yani o taa yaratilalidan beri başlamişdi, siz ona nasil ulaşcaksiniz, sizin başlangiciniz yalniş birkere, onun sizden evvel evvelleri var, taaa ilk melek yaratildiginda ilk melegin ilk gezegen yaratildiginda ilk gezegenin ilk yildiz yaratildiginda ilk yildizin ilk agac yaratildiginda ilkagacin ilk oksijen yaratildiginda ilk oksijenin ilk hayvan yaratildiginda ilk hayvanin ve Adem aleyhisselam yaratildiginda adem ve ademin bütün cocuklarinin şarkisi sözleri ondaydi, ondan gelmişdi. ve o, onun kiyamete kadar olcak olan sözlerini nota olarak şarki olarak calmişdi ve caliyordu, sen nasil bu seviyeye ulaşabilceksin, yine denizin dibindeki bir mantarin sesi bir mercanin sesi ondan gelir, o, onun sözlerini önce calarda, sonra o mercan dilllenebilir söyleyebilir, yani velhasil kelam bütün sesler ondan gelir, sen böyle bir seviyeye nasil cikbilceksin ahmak kafir .

yani burdan korkutuyorumki bütün herkesi, sizin icinizden gecen bir fikir bile, onun notasinda kayitlidir ve o megaliydir Bitmeyen şarkidir, ve sakin o kötü fikirleriniz, kötü sözlerinizi, kötü fiilleriniz,i kimse görmedi duymadi sanmayin, siz daha yaratilmadan ademde iken, sizin sözlerinizin notasini tuba calmişdi, ve yarin ben yapmadim söylemedim diyecek bir durumunuz yok, cünkü onda şarkinin tamaminin notasi mevcut.o nota ona, rabbimiz tarafindan verilirde o, o notalari öyle calabilir işde. ve yarin ruzu mahşerde ne yaptiginiz ne söleyip ne söylemediginiz sizin önünüze, ses kaydi olarakda gelecekdir, ve eliniz diliniz, o notalari calip söylecekdir, cönkü tuba kola cal bu notayi derse, o notayi kol calabilir, göze sen cal derse göz dile gelip yaptiklarini bir bir söyler.

ve onun kainattaki yeri yani kainati alemin haritasi insan bedenine bakarsak işde ses tellerinin oldugu yerden ta dil damak ve dişler ve dudaklara kadar olan yerdedir.ve taa cigerden gelen nefes ve cigerlere taa semadan gelen bir oksijen ve karbon dioksite verilen hareket ile vücuda girişi ve vücuda dagilişi ve ve vücudun o oksijen ile yaptigi ibadet caldigi cirptigi yahut zikrettgi hayir işlerle meşgul oldugu veya dövdügü sövdügü fiilin hareketin cani olan oksijenin o hareketi ve sonrada vücudu terkedişi ve yerine geri dönüşü vücüttan cikiş halinde yaptigi ses ve elde kolda gözde ayakdada yaptigi fiil olarak anlam gösterir.kalbinde ve aklindada tefekkür ve fikir ve düşünce olur.

işde ney ondan öyle insan olarakm kabul edilir ve onun icin giren nefes ve delikleerden cikişi kutsal bir ayini harelkte geciri ve o insanin dile gelmiş hali gibidir ve ney işde o tubanin seslerinden sadece bir sesdir ve bazi insanlarin sesi neyden gelir, ve bazilari zurna calar, bazilirinin trompet, bazilirida zil , düşünün 8 milyar insan varsa herkesin ses frekansi farkli, ve calgisi farkli demekdir. ve bir o kadar hayvan ceşidi ve onlarin sayisi adedi ve bitkiler maddeler melekler cebarut lahut ve ve cinler şeytanlar hepsinin ayri birer caligisi ve frekansi ear ve bu seslerdenve calgilardan oluşan orkestra müzigini cok güzel bir şarki halinde cennette dallari sallandikca caliveren tuba dallari.

Tuba yi youtuba sanmayin ahmaklar Tuğba dir onun asli. tabiki youtubede onun dallarindan bir daldir sadece. youtebe demek sanki bircok dili bilen ve müzigi yani tube(Tuğba) müzigini calabilen bir dal demek. yani herksin videosu var şarkisi varsesi var balik videosu var aslan videosu var,... cok dil bilen bir dali saadece onun dallarindan bir dal, marifetli dal, mehdi icin özel icad edilmiş hünerli bir dal sadece. teşekkürler youtube, teşekkürlerr rabbim bizim icin youtube dalinida halkeden rabbe hamd olsun.mehdi icin olduguna inanmayan, neden isanin youtubesi yokdu veya musanin harunun ibrahimin youtubesi yokduda mehdinin zamaninda var diye bir kendine sorsun, kimin hayri ve yardimcisi olmak icin halkolmuş cevabi bulcakdir.

Tubaya ve dallarina selam olsun, rabbim ses tellerinizi muhafaza etsin, onlari hayir amelde ve hayir zikirlerde ibadetlerdede kulanmak nasip etsin inşallah.

işde kiyamette SUR anin üfürülmesi demekde o herkesin son notalarina kadar hepsi icinde olan calginin üflenmesi ve bütün söyledikleri ve yaptiklarinin tekrar yerinden cikip bedenlerine girmesi ve yaptiklarini etiklerini haber vermesi icin yapilmiş calgi aleti aynen huni gibi ve cok delikli bir calgi ve her yaratilanin adedince deligi var ve o delikden o nota ile cikar dişariya ve kendi bedenini arar bulur ve ona tekrar girip onun notasi ve sesi ve cani olur.

diyorlarki o zaman mesela bir insan ayni kelimeyi tekrar eder durursa tugba da ayni notayi tekrar etmiş olmazmi burda bir yalniş var diyorlar dikkat!!

aaa ahmak sen desenki devamli "ahmet ahmet ahmet" amma sen ahmet derken kalbin ne diyor dinledinmi ,sonra aklin ne diyor dinledinmi sonra arada su icecen, arada yemek yiyecen bunlarda bir ses degilmi nasil ayni ses olabilir, cünkü senin sesin ayn i olsa bile kulagina gelen seslerlede sende bir fikir ve düşünce ve ses bir nota oluşturuyor .sana deseler hadi yemek hazir sende bir fikir oldumu oldu yemek yeycen diye icinden gecdimi dilin her ne kadar ahmet dese dursada aklin yemek demiyormu yani tugba ayni sesini tekrar etmez ahmak köpek anladinmi .yani bir hücren diyorki bana oksiojen gönder diyeri şeker gönder sen sadece kulaginin duydugu sesleri biliyon ya cigerin ne diyor ciger hücrelerin ne diyor duyuyonmu nasil ayni nota ses olur ahmak koca aAHMAAAAAK.

yine seslerin kendi bedenini arayip bulmasi demek: insan uyuyunca bir cesit ölüm olur, ve ruh bedenden cikabilir illa olcak diye birşey yok, amma bazi kimselerde olabilir. yani ruh rüya görüyorsa o zaman cikmişdir, ve diger ruhlar ile alaka halindedir. ve beden uykudan uyanmadan bedene dönmesi lazimdir. ve koma demek ruhun bedene gircegi yeri kaybetmesi demekdir. yani nasil hani asanasör motorlari veya bilgisayar hard disklerini eger herunterfahrene gitmeden fişden kapatirsaniz ve bunu bir kac kere yaparsaniz artik o hard disk başlangic noktasini kaybeder yahut hard disk sert bir sallanti gecirirse başlangic nokatasi kayar ve okuyucu laser onun başlangic nokatasini bulamaz yine asnsörde genellikle olan cikdimi inmeyivermesi yahut ortada kalivermesi işde motorun kaldigi noktayi unutmasi sonucu, sagami gitrcen solami gitcen bilmez ve ortada kaliverir . işde koma denen durumda ayni ruh bir kaza veya kisa uyuklamalarda olur genellikle vücut derin uyku moduna gec emri verince ruh bedeni terkeder veya kaza aninda ruha bedeni terket emri gelir otapilot sistemi eger böyle tam terkettigi sirada bir sebeble uyanma ve uyarilma olursa ruh bedene giriş nokatasini kaybedebilir ve onun döndürülmüş olmaasi da ayni hard disk gibi giriş noktasini kaybetmesinie benzer yine arilarin kovaninin yerinden alinmasi arilarin kovana girememelerine sebebdir. ve böyle olunca ruh bedene giremeyince koma olur ve bilinciz ruhsuz halde yatar o kimse. meger ulvi bir ruh ona yasin okuyada yasin sayesinde giriş noktasi nerde kalmiş göre ve bile ve tekrar bedenine girebile.

işde seslerin aramasida bedeni bulmasida, herkes ayri bir ses frekansina sahiptir. yani vidasinin evi farkli, herkes illa kendine denkgelen somununu bulur. cünkü başka somun ona uymaz, illa kendi somununa gircekdir. ve sur üflenince bedenini şaşirmaz ve bilir ve somununa girer.

nitekim yedi uyuyanlarda ve üzeyir aleyhisselamda bu bizzat yaşatildi ve kuranda yer alir bakara suresi 259. da.

size hem komik hem ibretli bir kissa anlatayim :

horuzun birinin ayagina diken batar hemen firinciya gider hem dikenini cikrttirir hemde dikenini firinci yaksin diye bir dilim peynire satar. hani masal bu ya dikenin alevinden ne olcak demeyin. ordan cikar, gider bir dala cikar başlar ötmeye bir dikeni bir peynire degişdim diye öter, bir yandan peyniri yer. sonra peynir bitince tekrar firincinin yolunu tutar firinciya varir benim dikenimi geri ver der firinci yakmişdir amma ordan verir samanlarin arasindan bir dikeni söyletmez horuzu. horuz gider bu sefer bir cobanin yaninda ötmeye başlar bir dikeni bir dilim peynire degişdim degişdim sonra gittim bir peyniri bir dikene degişdim der. coban bunu duyunca ona sora kimden degişdin firincidan cobanin katigi yokdur alir bir ekmegi varir peynire satmak ister firinci alir ekmegi peynir verir. bu seferde coban ekmeksiz kalir. buseferde gider peyniri ekemege degişmek ister firinci ben ekmegi verdim birine der.coban ekmeksiz kalir.

ben kara horuz Raşit hoca, dün pazartesiden carşambaya kadar peynirler peny markette ucuzladi reklami geldi. pazertesi sabah unutmuşum öglen saat ikide gittim peynir falan kalmamiş yarin yine gelcek dediler. iyi dedim yarin erken giderim ve sali erkenden peny nin yolunu tuttum vardim alti tane peynir koymuşlar dördünü bir türk almiş bende boş dönmiyen diye hemen iki tanesini kaptim aldim. siz bekleyin hele bu kara horuz dikeni peynire degişdi. peyniri nasil dikene geri degişdi. aldim eve geldim ordan yakin başka bir köyde daha var peny market oraya teefon ettim elinizde varmi diye var dediler benim icin ayiriverin dedim. ve bindim arabaya 14 kilometre gittim. vardim aldim 12 tane varmiş hepsini aldim kasada ödedim birde baksamki aktion fiyatindan yazmamiş pahali yazmiş geri döndüm kasaciya peynir aktion degilmi reklamda daha indirimli fiyat yaziyor dedim kasaci bakdi reklam kagitlarina evet amma dur ben şefe soran diye gitti ve şef kadinla döndü geldi dediki bu ucuz olan peynir dedi 800 grm lik peynirmiş bu senin aldiklarini eski orjinaller 1500 gramlik dedi.ondan pahali dedi.

haaaa anladim türk kazigi yedik yine. peyniri dikene degişdik yani, önce sannettiki dikeni peynire deigişiyoruz karli iş megerse Türk kazigiymiş ayni daha önce tweterde yazdigim aycekirdeklerine yaptiklari oyunu bu sefer gazipeynire yapmiş 1500 grami 800 gr a düşürmüş birde ucuzlattik diye mileti kazikliyor. allah cezani versin seninde firmaninda inşallah, türk milleti ekmegi bir kilodan 400 grama düşürür, ayni fiayata satan vatandaş almiyor diye. bu avrupalilarada ögretmişler ayni türk domuzlugunu penydeki ekmekleri önce 800gr a düşürdüler şimdide 400gr a düşürmüşler kardeşim buu türk domuzlari varya bütün dünyayi bozuyor işde tyb domuzu ve askerleride suriyeyi misiri israili filsitini libayayi iraki karişdirdi. Soyun kurusun emi domuz, ey türk domuzlari soyunuz kurusun inşallah.şiumdide ermeni kürt derken türkiye karişdircan diye ugraşiyor. fetullah hoca diye diye amerikayida karişdircak bu gidişle soyun kurusun türk domuzu. sahtekar hilekar haydut kalpazan türk domuzu. hem müslüman hem domuz olunurmu evet hem namaz kilip allah deyip, birde böyle calip cirpip hile ile mileti kandirirsan türk domuzu olursun ne yapalim türkiyedede domuzlar var kesip bu domuzlari gavurlara satmak lazimki kurtulalim. gavurlara teslim etcen bu domuzlari.

sakin ola altin gibi olan imaninizi üc kuruşa satmayin peyniri dikene degişmeyin.

Cennet vatanimizida bu sahtekar domuzlarin gavur ermenelere, zerdüşt dinsiz allahsiz kitapsiz kürtlere paylaştirmasina müsade etmeyiniz.

Allah herkesin sesini sözünü duyar ve duyurur, Rabbim; tuba agacina söylede, bizim sözümüzüde duymasi gerekenlerin kulagina iletiversin.

Amiyn.

 

elfatiha maassalavat

Kar©glan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 07.05.2014 çarşamba

Original Kar © glan

Vaazi mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec

http://vaazlar.forceturk.de/megaliyd-tuuba.mp3

 

 

 

 

 

karoglandesign

 
Copyright

karoglandesign