Unbenanntes Dokument
 
Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
uranyum-fazlasi

 

Uranyumun Fazlasi Vücuttan Atilmalidir Fazlasi Zararlidir - 4FAZ

(Kar©glanin 08.10.2014 Vaazi)

08 Ekim 2014 Carşamba

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim


Ey Adem oğulları! Her mescide gidişinizde güzel elbiselerinizi giyin.
Yiyin, için, fakat israf etmeyin. Muhakkakki Allah israf edenleri sevmez.

Kurandan Ayet

Akilli müslümanlar vaazlarimizi hepsini araştirip vücutta uranyum nerdeymiş bulur ve bilir.sonrada onu nasil atmasi gerektigini anlar. ve ve şimdi kafirlerin yeni tuzagi uranyum tuzagi oldugunu fisildayip, bütün müminlerin uranyum fazlasini vücutlarindan atmalarini tavsiye ediyoruz.

ve sessiz ölümü öldüren rehavetlik vaazimizi okuyun ve sonra kiyametten önceki müminleri uyutcak olan uranyum bombasi icad edildi ve onlari hafif bir rehavet bürüycek ve canlari salihlerle birlikte ucuvercek ondan sonra kiyamet kafirlerin üstüne kopuvercek ve mehdi onlarin başina kiyameti nasil koparcagini Allahin ve meleklerinin yardimi ile bilir ve bulur zaten.

Gayret gösterenler safini belli etmişdir. Arayan ve bulamayanlar icin, gözyaşi icindedir Uranyum maddesi ve size diyorumki : vallahi biraz aglayin , eger aglamasini bilmiyorsaniz yahut agliyamiyorsaniz baari agliyor gibi yapin diyorum. her bilenin üstünde büyük bilen Alim olan Allah vardir öyleyse, eger Allah bizleri aglar vaziyette görürse belki acirda biraz daha mühlet verir. ve aglamak ile vücuttan uranyum atilmiş olur . ve aglamak bir duygudur ve sizi duygulandiran ne var ise onu önünüze koyunda, amma Allah icin aglayin lütfen.

Amma kafirlerce bilerek, amma dünya kiyamet rayina girdigi icin sulara uranyum karişmiş, yani gözyaşi karişmiş eger yer gök agliyorda, insanoglu bunlarin neden agladigini bilmiyorda, aglamiyorsa. vallahi bu sulara karişan gözyaşi, bizleri helak eder. ve uranyum radyoaktif maddedir ve radyoaktif gezegen olan kutup yildizinin maddesidir. ve diyorki kutup yildizi bizlere : ey insanoglu artik sona yaklaşdiniz ve

sonda dedikya muavezeteyn sureleri var. Bu dünyanin ömrü bir gün ise ve bir gün bir mevsim demekdir. Mevsim bahar başlar fakat, tohum sonbaharda ekilir,ve sonbahardada hasat edilir.Yani bir sonbahar bu dünya hazan olcakdir, ve son kalan kiş coooook cetin olcakdir.

ve bu demekki, o arap yarimadasinda ve müslüman cephesinde olup, perişan durumdaki mümin ve müminelerin, müslim ve müslimelerin,ve dünyanin diger dört biryanindaki imanli olupda caresizlik icinde olanlarin acilari işde, aglamalari sel olup göge cikmiş, ve hakka vasil olmuş, ve sonrada yagmur olup sulara karişmiş, ve bu dahi bilerek yapilan zehirleme ilede dahada ziyadeleştrilmiş olabilir. ve bu radyo aktif madde insanda yani kainatta, kainatin haritasi insan bedeninde en fazla bir bardagin dibinde bir cizgi kadar olabilir, ve eger bütün insanlik agliyorda birileri gülüyorsa bu cenabi Azze ve Cellenin gadzabina sebeb olur. ve bu bolluk ve bereket icinde böyle ahmaklik yapilirsa azaba müstehak oluruz.

ve Radyoaktif madde selbs infilak icin gereklidir, yani kendi kendini yok etme fonktionu icin, yani hani uzay gemilerinde eski since fiction filmlerinde olurduya, uzay gemisi kendini yok etcek diye geri sayim başlardiya işde uranyum fazlalaşmasida bizede kiyamet rayine girdigimizi gösteriyor. ve kainatin diger ucundan bize sinyal gönderen kutup yildizinin bize gönderdigi radyoaktif maddeler artik dünyamiza kadar ulaşdi demekdir, ve bu fazla olursa tehlikelidir. ve bu kutup yildizinin son geri sayim icin hazirlandiginin alametidir.

o gün gözleri kan canagina döner yani

esteuzubillah

fekazzebuhu feagaruhe fedemdeme aleyhim rabbühüm bizenbihim fesevvahe.
vela yehafü ugbahe.

Şems Sûresi 14 -15

ve gözyaşi yani uranyum icmeye başladiklarinda olcak olanmiş bu yani

Esteuzubuillah

La yezukune fîha berden ve la şeraba.

İlla hamîmen ve gassaka.

Cezaen vifaka.

Nebe suresi 24 -25 - 26

Beyhakide gecen bir hadisi şerifde cenabi mevla Davud aleyshisselama buyururdugu

ümmeti muhammede alti haslet verip onu diger ümmetlere vermedigini, onlardan birisinin

Eger unutupda yada yanilipda bir hata işlerlerse onlara muahaze etmeyecegini

ve yine ikinciside ümmeti muhammedin hataen işledikleri icinde eger dönüp tevbe ederlerse mevlanin affedecegini bildirir.

ve gecen hafta başladigimiz ve bu haftada devami olan vaazdaki, sabah namazinin, şeytan ve ordusunca calinmasi bahsinde önemli hatirlatmada şudurki:

sabah namazi icin, eger uyur kalirda güneş dogmuş olursa onda size vebal yokdur, kalktikdan sonra o gün icin kazasini kilmaniz kifayet eder, yani hataen ve unutarak ve uyuya kalmak sebebiyle olan gecikme hatadan sayilmaz. amma siz namaza durupda namazdan calarsa o cok vahimdir yani. ve ordada işde muavezeteynin vestakbel oluşu bize yardim eder, ve birbirini tamam ederler, yani muhammedin koydugu sünnetler farzlara vestakbellik görevi üslenirler, ve eksigi olan farzlari sünnetler tamamlarlar.

Ve günahlarin büyügü kücük görülen günahda sakli olabilir,cünkü sen günahi kücük görme, kime karşi yaptigina bak .

ve cenabi mevlanin, sivrisinegin ve kara sinegin gözünün icine binlerce göz sigdirdigini bilir isen, rabbim kücüklerin icine büyükleri derceylemiş, ve sen sanirsin bir günahi kücük, ve eger o günahin icine cenabi mavla, gök kubbeyi yikcak günahi soktuysa, bilesinki sen o günahi işleyince, sanirsin kücük, halbuki o günah bakarsinki kiyameti koparcak olan günah oluvermiş.

Yani uranyum ve atom bombasi gibi.

Ve geri dürülme hem en dişdaki kutup yildizinda başlayacak, hemde en icdeki güneşimizde, ve böylece güneşimize en yakin olan merkür, yani mehdi muhammede karişinca, artik dürülme başlamiş olur yani. ve o kainat bombasi olan günah bombasinin tilsimi mehdide saklidir.

ne kücük koymuş nede büyük ayetinin hikmeti tezahür edince. yani küvvirat büyük kücük hepsini peşine takipda muhammedin icine girince, yani merkürü güneşin yuttugu zaman. şimdi insanlarin hepsini uyararak ondan kacar, amma birgün ondan kacamayip güneşin cekimine kapilcakdir. yani daha şimdi dünya dünya der, ve ölmek yerine yaşmayi tercih eder , ve bir gün ahiret istegi onda galebe calar ise, artik onu muhammedin yuttugu zamana geliriz.

Rabbena innesine ev eahte a na.

Rabbimiiiiz seni unutupda yaniliverdigimizde bizleri bagişla,

Elfatiha maassalavat.


Vaazi mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec

http://vaazlar.forceturk.de/uranyum-fazlasi.mp3


Kar©glan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems,08.09.2014 Carşamba

Original Kar © glan


 

 

Footer
AYNELYAKIN ©2009-2014 Design Karoglan
Copyright

karoglandesign