Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
Allahin ipine Sarilin, Birlik Olun Ayrilmayin
 

karoglandesign

 

aynelyakin

Allahin ipine Sarilin, Birlik Olun Ayrilmayin

14. 05. 2013 Sali

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

 

En tahsebu enne ekserehüm yesmeune ev yeagilun, in hüm illa kel en ami bel hüm edzallu sebiyla.

Sadakallahul aziym. Furkan Suresi 44

Allahümme salli ala Muhammed Rasullalah

Allahümme salli ala Muhammed Habiballah

Allahümme salli ala Muhammed Azizallah

Allahümme salli ala Muhammed şefiallah.

Yolcugumuza başliyoruz:

Peygamberimiz buyurmuşlarki:

Ahmak o kimsedirki Nefsine taabi olur (uyar) ve heves sahibidir (zevkperesttir) sonra Allaha yalvarir temenni eder ve Allahdan diledim de oldu der.

Bu nekadar güzel tarifdirki mesela birisi zina etmeyi murad etse bir kizi sevse ve onunla birlikte olmayi istese ve birde bunun icin allaha dua etse ve olurda olur o kimse o kizi elde etse ve birlikte olsa ve allahin haram kildigi zinayi yapsa sonra kalksa deseki o kiza ben seni hakdan diledimde öyle oldu bu birliktelik dese bu kimseden ahmagi olurmu sizce.

yahut zengin olmayi istese rabbimize niyaz etse ve önüne bir adet para kasasi ciksa para kasasi dolu amma paralar onun degil ve o bunu haa ben rabbime dilemisdim isde bana firsat verdi deyip kasadan calsa bu Adama Allah yardimmi etmiş olur duasini kabulmu etmiş olur yoksa o ahmagi denemek icin önüne yemmi koymuş olur.

ve yine Ahmagin biri devlet başkani olsa ve ona devletin hazineleri verilmiş olsa o bu hazinleri halka harcasin diye verilmiş iken o bu hazinleri kendinin sanip kendi keyfi icin ve eşi dostu icin harcasa bu kimse birde ben Allahin bana verdigini harciyorum. sen layik olsaydin Allah sana verirdi dese bu davasinda haklimi olur yoksa milletin malini calan hirsizmi olur.

Yine bir hakim olsa ve ona gelen bir davada iki hirsiz olsa biri adamin birinin evinden altin para mal calsa ve ikinci hirsizda o hirsizin caldiklarini o hirsizin evinden calsa ve calan hirszimi hakkli calinan hirsizmi hakli yoksa hizir ile musanin buluştugu yer gibi iki denizin birleştigi yeremi bakmak lazim yani olayin evveline bakipda bu mali zaten sen calmişsin birde ne davasi aciyon demekmi lazim. Eger olayin birinci kismi bilinmez ise o davaya bakan hakim birinci hirisizin lehine karar verir ve ikinci hirsizi tutuklar. ve sonra yine esas mal sahibi dava acsa yahut sikayetde bulunsa benim evimden malimi caldilar diye o malin o adama ait olduguna kim karar verecek. polise yapilan şikayetden az önce ikinci hirsizi tutuklayan hakim nerden haberdar olcak. ve esas mal sahibi adam şikayet etikden sonra ölse ve mirasi üc cocuga kalmiş olsa bu cocuklarin davasina kim inancak. ve kanunda, o üc cocugun bu calinan mal hakkinda, yeniden hukuken şikayetde bulunmalari gerekir.Davaci esas mal sahibi ölünce davaya takip olmazsa, davada düşer. eger o üc cocuk gidip tekrar şikayetde bulunurlar ise babalarinin davasini takip ederler. ve oldu şimdi iki hirsiz ve dört davaci taraf ve birinci hiriszda mali satsa savursa yese harcasa artik dava neyin davasi olcak mal artik ücüncü el degiştirdi ve hangi hakim bulupda o calinan mali bu hisrisizlik maldi deyipde alan adamdan alip getirip o üc öksüze verecek. mal gitti heba oldu ve o mal o hiriszin önüne cikan kasadaki para senet olsa ve birinci hirsiz hem airiszilik edip hemde zengin olmayi Allahdan dilemiş olsa ve önüne cikan kasadaki mali almiş olsa ve diyebilirmiki ben allahdan diledimde allah benim karşima bu sandik dolusu kasa dolusu parayi cikardi. ve kendi hirsiz iken kendinden calinan icin dava acip diger hirisizi yakalatti. kendi adaletli degil iken birde adaletden yardim aldi ve diger hirisizi tutuklatdi. ve böylece Adalet denen merci haklinin davasina degil hakisizin davasina bakti.ikinci hirisizi tutukladi fakat birinci hirsiz dişarda ve bu davalar görlürken bütün mali mülkü calinan adamin cocuklari zor durumda parasiz pulsuz davayi takip edecekde paralari yok ve cocuklarda kücük yaşdalar ise kim takip etcek bu davayi. ve bu dava senelerce sürecek bir dava olur cikar.

işde Kabil habili öldürdü ve Kabil yaşli bir adam olunca onu oglunun oglu öldürmüş ve ogluda ogluna niye öldürdün diye tokat atmiş oda ölmüş ve bu zincir hep öldüre öldüre taa bu günümüze gelmiş ve katiller diger katili öldürür olmuşlar ve arada işin icine habil karişmiş ve esas mal sahibi gibi esas mal sahibi madur durumda fakat adalet iki katilin hukukuna bakmakla meşgul.

yine hirsizlar, o ondan calar, o ondan, esas mal sahibi ve öksüzler madur durumda.

ve gelelim devlete Devletimizin başina hirsizlar gecmiş fakir fukaranin parasini bölüşürler birde o parti bu parti diye birbilerinden kiskanirlar.hak davasina gelincede bizi halk secdi siz layik olsaydiniz halk sizi secerdi deyip Adalertden demokrasiden bahsederler.halkin parasini halka rüşvet olarak kömür makarna olarak verip rüşvet yedirirler. müslümanim deyip, rüşveti helal ederler. ve Rüşvet haram iken,

halka verdikleri üc kuruş rüşvet ile başa gecip, birde biz müslamaniz davamiz hak davasi derler. biz Allahdan isdedikde Allah duamizi kabul etdi derler. Nefislerinin hevalarinin peşinde koşarken birde hak adamligi davasi sürerler.bunlardan daha büyük ahmak olurmu ulen koca ahmak eger senin davan hak davasi olsaydi önce sen rüşveti millete layik görmezdin rüşvetin haram oldugunu bilirdin. birak rüşveti, muhammedin sadaka bile kabul etmedigini bilirdin ve milletin maliyla mileti kandirip birde müslümanlik taslamaz idin. ulen ahmnak kimin malini kime rüşvet veriyon sen. o mal mülk sana zaten halk icin harcaman icin verilmişken sen niye halki rüşvete aliştiriyon.

Senin icin Rüşvet helal ise o zaman senin devlet başkanliginda milletvekilliginde helaldir. ve rüşvet helal olmadigina göre yukarda yazdigimiz peygamberin hadisinde gecen büyük ahmaklar sizlersiniz Ey tayyip ve AKP. esas mal sahibinden mali calipda elinden caldirinca birde calan hirsiza dava acan ahmak gibi. ulen pislik mal kimin para kimin devlet kimin bu millet kim milletin parasiyla millete dava acip milletin malini mülkünü elinden alan, milletin mecilisinde oturupda birde ben türk milletyiciligini cignyiorum deyip millete söven. sen kimin milletvikiliydin unuttun herhalde esas mal sahibini aradan cikaran ahmak : haa davasida hak davasi unutman ha yaptigida adalet oluyor birde. haa o hakdan isdemişde duasi kabul olmuş başa gecmiş. halk onu secmiş, bunun adi demokras, sen secileydinde sen yiyeydin ben secildim, ben yerim ben sicarim.

Dogrularin arkasinda dogurlar olur egrilerin arkasinda egriler olur.

Tayyibin arkasinda necmettin erbakan var o degilmiydi cadir agasiyla ilk görüşmeye giden parti.

egri cetvelden dogru cizgi cikmaz egrilerin arkasindada egriler vardir.

onun parti degilmi milletinn zakatini, zekatatini zakatini fitresini bosnaya götürcez deyipde yiyen mercimek, deniz feneri deyipde millete yardim ediyoz deyipde milletden toplayipda kendileri yutanlar. birde hocalari ders verir hirsizilik haram, nasil haramsa, onlara helal oluyor amma.

Terörislteri beslemek icin pirinclere el koydu diye ilk biz twittere yazdik sözümüzün dogrun oldugu cikdimi ortaya cikdi ve neymiş pirincler gdo lu degilmiş gdo lu diyen doktur tutuklanmiş. iyi peki pirincler ne oldu peki onlarinan suriyeli mülteci teröristleri besleyceklerdi amerikan yardimi teröre destek, yeterki suriye ve esad haklansin, gaye, orta dogu amerikanin elinde olsun. bu dava tutmadi bu sefer de hatay meselesi daha ilk dakikadan biz twittere yazdik bu bir yalan şener şenin göbek depremi filimdeki gibi yalanci seneryo seneryoyuda mükremin citir yazdi herhalde dedik. ve olay yerine vinclerle getirilmiş 60 tane hurda araba, ulen orasi şehir degil kasaba degil 60 tane arac ne ariyor o köyde. herkes o kadar zenginmiymiş sonra patlayan arac taa gitmiş en hurdalik yikilvercek evin önüne parketmiş. ondan sonra haberlerde bir ahşap ev yikildi diye haber veriyorlar icindende kara duman cikiyor ulen ev zaten ahşap ev, ne yaniyoda kara duman cikariyor o ahşap ev.

yani velhasil seneryo ucuz bütceşi düşük gelmiş bira.z biz yutmayiz tayyip bey biz yutmayiz. ne oldu haber yasagi geldi neden cünkü foyalari cikacak meydana.

işde böyle gavurla gavurluk eden ahmak AKP bir de davalri hak davasi gibi söz ediyor. senin derdin para olmasayid o milletvekillerine kiyak yapan kanunu cikarmazdin yani derdin nefsine hevana uymak iken birde Alallah demeniz sizin peygamberin hadisinde yer alan ahmaklar oldugunuzu gösteriyor. kimde bu ahmaklarin peşine takilirsa onlarda ahmaklardan olcakdir.Menfeati icin adam öldürebiliyorsa artik bundan herşey beklenir daha bunlara inanan ahmak degilde nedir.

Amerika bunlari başkan yapicak zannediyorlar vaadler onu gösteriyor ve hedefe giden bütün yollar mübah cünkü davalarai hak davasi adamlarin.

TÜÜÜÜÜÜ Allah cezanizi versin emi kahpe köpekler.

Ey insanlar: kala kala insanlik böylelerinin eline kalmiş vayki ne vay.onlarin insanligina kaldiysak yanmişiz bizler. Adalet hirsizlerin davasini görmekle meşgul (yani milletvekillerine kiyak yasasi) madur durumdaki öksüzlerin davasi yine yarim kalmakda.

Amerika suriyeye cikarma yapsin diye kendi vatandaşina kiymayida göze almiş.

yikilmiş yenilmiş islamin başinami baş etcekler seni.

Nerde islam kaldida nereye baş olcan ahmak. suriye gitdi, irak gitdi, libya gitdi ,misir gitdi ,türkiyeyide sana böldürcez diye ugraşiyorlar, anannin a.. kaldida ananin a. na başkanlik edersin gayri o.. cocugu

yikiklarin üstünde baykuş öter sen ne pis bir baykuşmusun ki iragi yikdin misiri yikdin libyayi yikdin doymadin şimdide suriyeyi yikican türkyeyi yikican diye ugraşiyon. naha o boynun dönmez olsun inşallah, gözlerin görmez olsun inşallah. evleri viran edenTayyip baykuşu kendi yuvan viran olsun inşallah. zaten sen viranelerde ötersin nereye gitdin ötdün ise oralar isyan cikardi viran oldu. sesin solugun kesilsin inşallah ey tayyip baykuşu kendi başini ye gitde milletimizin devletimizin başini derde sokma.

Bir millete tefrika girmedikce o milleti hicbirşey yikamaz.

milletin icine tefrika sokan bu ahmaklar baykuşluk edip devletimizin başinda ötmeye başladilar gayeleri bu milleti yikmak.

Tefrika demek: firka demek, yani bölünmek demek, firka firka ayrilmak demek. ve bu kahpe cocuklari devletimizi firklaştirmayi hedef almişlar, ilk olarak kürt türk davasi cikardilar. bizim şimdiye kadar kürt türk diye bir davamiz varmiydi.

daha sonra eyaletleşme diye adini süslediler. Firka firkadir nasil firka olursa olsun.

Kuranda Allahin ipine sarilin firkalaşmayin yoksa kokunuzda sizi birakip giderde yok olursunuz buyruldugunu bunlar hicmi duymadilar, nasil müslaman bunlar. eger müslamanlar ise firkalaşmanin haram oldugunu bilmiyorlarmi . Allahin ipine sarilin birlik beraber olun emrini bilmiyorlarmi. ki öyle bir davalari yok cünkü bunlar müslüman falan degiller.

kim kime benzemek isterse ondandir kuaarli geregi, amerikaya benzemeyi ele aliyorlar. ulen ahmak her ramazanda bir müslüman devletine savaş acan amerika bu senede suryiye savaş acmayi kafaya koymuş sende buna alet oluyon görmüyonmu. görüyor amma o zaten onlardan olmuş. suriyede tefrika cikardilar firkalaşdi esad ve muhalifler ne oldu yikilmadik yer kalmadi .Allahin sözü hakmi hak yani Allahin ipine sarilin firkalaşman yoksa yikilirsiniz yenilirsiniz. şimdi neyin nesi kürt türk bölünmesi yine firkalaşma sonunda ne var yenilme yikilma.

Uyan Ey milletim başina baykuşlar tünemiş yurdunu viran etmeye calişmakdalar.

Mehdiyi bulun ve Allahin ipine sarilin. yoksa bu baykuşlara kalirsaniz ,o baykuş viran olan devletinizin başinda da ötecekdir.

bu baykuşu, ya yurdumuzun başinda kovalaycaksiniz, yahutda o sizin yurdunuzu viran edesiye kadar ötecekdir.

Rabbim Cennet vatanimizi Baykuşlar yurdu (viranesi) olmakdan muhafaza buyursun.

Peygamberimizin Hz Aliye ettgi tavsiyelerden ikisi:

1-Ey Ali ilimsiz ibadet edenin zarari faydasindan cokdur. gitigi yolu dumanli yoldan farksizdir. ve bu yoldan iken şaşirir ve bir batakliga düşer.

2- Ey Ali günahkar kullar Allahdan dilenince, Allahu Teala şunlarin istediklerini verinde seslerini duymayan der. ve böylece o kullarin istekleri olur ve onlar böylece dünyayi severler ve dünyalari memur, ahiretleri viran olur. ve bunlarin sözleride Allah Rahmandir Rahimdir derler Allah kullarina merhmet edip acir bagişlar derler.

bu iki hadis göteriyorki Bu Akp ve Tayyip ilimsiz amel etmekdeler. Rüşvet haram iken onlara göre helal oldu, tefrika haram iken onlara helal oldu, katillik haram iken onlara göre güzel oldu, bagişlanmali affedilmei oldu, zina helal oldu, devletin malini calip birde halka caka satmak helal oldu, devletin malini millete rüşvet olrak yedirmek helal oldu,say sayabildigin kadar. bunlar ilmiyle amel etmeyen münafiklar zümresi.

ikinci olarak her istedikleri oluyor ve böylece dünyayi ve koltugu cok sevdiler. balin tadina varan nasil baldan gecmez ise bunlar devletten yemeye alişdilar ve kiyak kanununu cikardilar.

fakir fukara 5 liraya talim ederken bunlar ömür boyu o yüksek maaşi alcaklar. biz şimdiden biktik gitsinler derken bunlar yasa cikardi ömür boyu devletin parasina talip oldular.öksüzlerin davasi davadan düşer iken bunlarin kiyak davasi meclisden kiyak gibi gecdi yani hirsizlarin davasi görülür olmuş öksüzler yine garip yine fakir.baştaki yazdigimiz iki hirsizin davasi o caliyor benim diyor berikide ondan caliyor o diyor benim, beriki diyor benim, halbuku mal devletin hazinesi, o ayagimin altina aliyon dedigin milletin parasi. bunlar birde müslaman parti, davasida hak davasi haaa, sakin unutman.

Musaya Rabbimiz o elindeki asani yere at buyurdu. yere atinca asasi ejderha oldu, ve sonra buyurdu elini agzina sok ve o elini agzina sokunca tekrar asa oldu. ve firavunun büyücülerinin yilanlarini, musanin asasi yedi.

yani bu kissa gösteriyorki Firavunun büyücüleri ortada yilan yok iken yilan gösteriyorlar. yani işde kahpe amerika ortada yilan yok iken yani düşman yok iken tayyibe suriye yi düşman göstertmeye calişiyor ve amerikaain yillardir yaptigi siyaset bu birilerini yilan göstermek ve yani düşman göstermek ve bu sayede silah satip pirim yapmak firavun büyücülerinin sonu ise musasinin asasi onlarin büyülerini bozdu. yani Mehdi beni israile benzeycek demiş peygamberimiz aleyhisselam.

öyleyse musanin asasi Mehdidir ve bu yilanlarin oyununu musanin asasi bozduysa ahir zaman yilanlarini büyücülerinin oyununu firavunlarin oyununuda, yine mehdi, yani eli musanin eli gibi olan mehdi bozackadir. ve Mehdi insanlari birleştirip insan hayvan madde yildizlar aylari bitkiler hepsi dost halde bulunsun diye gayret etmekde ve dostlugu pekiştirmeye calişmakda.eger yalanci yilanlar yalanci düşmanlar yok olursa ortada milleti büyüleyen korkutan bu büyücülerde kalmaz.

Bu AKP ve Tayyibe, bütün müslüman devletleri yikanlar dost oldu, devletler ve başkanlari düşman oldu kime Akp ye ve Tayyibe.firavunun yillanlari dostlari bunlarin. Mehdi ise bu yilanlari öldüren onlarin yalanini yilanini ortaya koyan kimse.

Alim kimse Varliginin cirkin sifatlarini yok eden kimsedir. yoksa Peygamberin dedigi gibi yetimin başini okşmak sadece görünürde olan bir fiil degil ahlakdir. yoksa yetimin başina elinin dokunmasi hicbirşey ifade etmez. islami kiciyla anlayanlar işde böyle yetimin başina el degdirme davasinda olurlar. islam yetimi okşa diyorsa onun haline bak ac ise doyur ciplak ise giydir ne ihtiyaci varsa ihyitacini gider demek.

işde mehdiligide böyle kicindan anlayan ahmaklar, bir yandan teröre destek cikip, bir yandan can alinmasina göz yumcaklar, birde gelip milleti birleştiriyoz diycekler. bir yandan bölcekler, kürt türk diycekler, biryandan mehdilik davasi gütcekler. bir yandan tefrika sokcaklar milleti firkalara ayircaklar, bir yandan birlik davasi gütcekler, mehdilik davasi gütcekler.

Ulen ahmak, parmaklarin elinin ayasindan beşe ayrilmiş. amma bilekde birleşip, bilek nasil hareket ederse, eller öyle hareket etmek zorundadir. bilekdende yukari, dirsekde yine dirsek nasil hareket ederse, dirsekden aşagisi öyle hareket eder. daha yukari omuzda, ondan daha yukari kafada, yani kafa nasil hareket etmesini ister ise, kollar ayaklar öyle hareket eder. öylese birlikte bereket var. kollar bacaklar bir olan kafanin emrine uymaz ise, vucut hareket edemez. yine eller parmaklar yine kafanin emrine uymaz ise, parmaklar görev göremez. yani işde felc olmuş uzuv kafanin emrini duymayan uzuvdur. Mehdi hayatta ise ve bu ümmetin emiri ise, ona uymak gerekirken, nedir bu firkalaşma ayrişma cabasi. Ya mehdiye tabi olcaksiniz , yahutda bu ahir zamanda, ahir zamanin emirine karşi gelenler olcaksiniz ve tüm bölünmeden yani olanlar mehdiye karşi gelenlerdir. ister bu sureyede olsun ister misirda ister türkiyede ister rusyada. bütünü bölen bizden degildir.

Ey insanlar veatesimu bihablillah.

Avrupa birlige dogru yolculuk ederken birlige bereberlige dogru hareket ederken ahmak müslümanlar tefrikaya firklaşmaya ayrişmaya dogru hareket ediyor yani demekki medhinin keremeti hak olcak ve birleşenler, şimdi hiristiyanlar avrupalilar birleştigine göre, gelecegin mehdi cemaati de onlar olcak. ve müslümanlar kafir, kafirler müslüman olcak. müslümaniz diyenler kopmakda ayrilmkada diger milletler birleşmekde. birde Tayyip ahmagi, avrupa birligine gircen diye ugraşiyor, ahmak oraya girse, orayi da dagitir bu, cünkü baykuş ocak dagitan ahmak.

Rabbim müslümanlarin ocagina baykuşlari tünetmesin

 

Elfatiha Maassalavat


Başağaçlı Raşit Tunca

 

 

 

karoglandesign

 
Copyright

karoglandesign