Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
yiyeceklerde-sahtecilik
 

karoglandesign

Yiyeceklerde Sahtecilik ve Kasirga(tarumar edici)

(Karoglanin 17.10.2013 Persembe Vaazi)

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Ve tera ke*siran minhum yüseriune fil i*smi vel udvani ve eklihimüs suhte. Lebi se ma kanu yeamelun.

Lev la yenhahümür rabbaniyyune vel ahbaru an gavlihimul is*sme ve eklihimus suhte. lebi se ma kanu yesneun.

sadakallahul aziym (Maide Suresi 62 - 63 )

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Onlarin cogunu Düşmanlik icinde maddeden calar vaziyette görürüsün ve onlar yiyeceklerde sahtekarlik yaparlar(sahte yiyecekler yaparlar).Bu sizin yaptiginiz iş ne kötüdür.

Rabbine inananlar neden o kimseleri Dünyada yasaklamazlarki ve bunlarin yaptigi işin yani bu sahte sanayinin ne kötü bir iş oldugunu herkese haber vermezler.Sizin bu Sahte sanayi icadiniz ne kötü bir sanayidir.

sadakallahul aziym (Maide Suresi 62 - 63 )

Allahümme salli ala Muhammedin ve ala eeli muhammedin liennehüm hayri halkillah, hayrihim: li fi mevcudat, li fi nebatat, li fi hayvanat ,li fi Ademe ,li fi dünya ,li fi ahiret.

Yolculugmuza başliyoruz

Yolculugumuz Dogayi bozduklari yetmeyip şimdide sahte et icad bilim adamlari hakkinda olcak.

Hud aleyhisselam Ad kavmine peygamber oalrak gönderildiginde ve onlari hak tealaya itaate cagirinca, onlar hudu yalanladilar ve onlardan bazilari dediki sende bizler gibi birisin, bizim yedigimizden yiyip, giydigimizden giyiyorsun ve senin peygamber ve elci olduguna delilin nedir dediler. oda onlara gelecek olan bir azaptan onlari korumakla görevli oldgunu söyledi. ve onlar madem sen dogru sözlüsün hadi getir o azabida görelim dediler.

Hud Aleyhisselam: Rabbinsurni bima kezzebun. diye dua etdi ve Rabbimiz duasini kabul etdi ve Hud kavmine kuraklik verdi ve 3 sene süren kurakligin sonunda hud aleyhisselama geldiler ve ondan yagmur duasi etmesini istediler ve ve yagmur yüklü bulut istediler. ve Hud aleyhisselam dua edince iki bulut gözüktü biri beyaz biri siyah, ve dedi onlara birini secin. ve onlar siyah olanin yagmur yüklü oldugunu sandilar , ve siyahi istediler ve Rabbimiz hud aleyhiselama rüzgara gitmesi gereken yönü eliyle isaret etmesini emretti . ve hud aleyhisselam siyah renkli buluta ad kavimini gittikleri yönü gösterdi, ve o kara bulut yagmur degil onlari bekleyen azapti. ve onlarin yurduna gidip onlari ve yurdunu tarumar eden bir kasirga koptu ve ve onlari helak etdi.ki onlar esas olarak ahirete inanmayanalar idi yani Allahin elbais ismine inananmayanlar idiler. Yani allah öldükten sonra dirilen ve diriltendir.la mevcuda illa hu.

işde baştaki ayette gecen lebi *se demek yani ne kötüdür kelimeside işde Allahin elbai*s ismine inanamayanlarin sonu ne kötüdür manasinadir.

Rabbim her ne yarattiysa ona bir kafa ve baş vermiş: mesela bibere baksan bir başi var, kaleme baksan bir başi var, süpürgeye baksan bir başi var, hakeza hakeza öyle ise rabbim koca koca ümmetler milletler yaratirda hic onlara baş ve başkan vermezmi. işde hud aleyhisselam ve ümmetinin cibilliyatinadan baş olarak HUD aleyhiselami vermiş, ve hud kavmi olan AD kavminden kafir olanlar Allahin Elbais ismini inkar edenlermiş, inananlarin ise elbais ismini taniyip bilenlerrmiş yani.

ve Ad kavminin en son kalintilari yine isa efendimizi katletmeye kalkan ahmaklarin zamaninda gözükmüş yine.

ve 14 Ekim bayram günü Allahi öldürdük diyen ahmak Friedrich Nietzsch e nin günüymüs:Ey ahmak gebermis Nietzsch ve ona inananlar toplulugu : La mevcuda illa hu demek ondan gayri hicbirsey yokdurki, O da Allah olmasin.Yani her gördügün her duydudugun her, her,... Allah ise

o zaman senin öldürdük dedigin, isa, Allah oldugu gibi isayi öldürmeye kalkanlarda Allah idi.Sende Bende Allahin ruhu var iken,

Ruhu tenden alan Azrail denen ölüm meleginide yaratan Allah , öylese yaşatan Allah oldugu gibi öldürende Allah. ölümü Allah yarattiysa, sen Allahi Allahin yarattigi şey ile öldüremezsin ahmak köpek, Allah evveldir vede ahirdir, Allah haydir yani diridir.

yine Baki olan Allahdir yani, ölmeyen Allahdir. yine öldükden sonra dirilende Allahdir yani elbais Allahdir.

sen Allahin elbais olduguna bile iman etmemişsin ahmak köpek.

erkek organi , kadin organini görünce kalkar ayaklanir iste hayat demek bu ikisinin biribirine olan hareketidir.

+1 allah oldugu gibi yani erkekler: (1,2,3,4,5,6,7,...)Rahman olan Allah oldugu gibi. -1 de(-1,-,2,-3,...) rahim olan Allahdir, yani kadinlar.

peki o zaman sen isanin sikini kestiginizi söylüyon ve öldürdügünüzü söylüyon, amma, arada neutron denen birşey yaratmiş Allah,

ne erkek nede dişi neutral, O da Allahdir. anlayamadinizmi ahmak angut Friedrich Nietzsche takimi nichilisler.

sen Allahi öldüreceksin haa gülerim ben ona, ki, degil Allahi öldürmek, sen onun yakinina bile varamazsin hatta tahayyül bile edemezsin ahmak

Az önce felsefenin anasini .... dava acmayin felsefeden cocugum olursa benimdir tecavüz eden bendim.

Günaydin Ey uyuyan insanlik Bütün insanlgin can alma bayrami kutlu olsun. ölüm kutlu olsun herkese.

bizzat Allah can alin diyor müslümanlara, Allah icin kurban edin diyor. Anladinizmi ahmak nicilistler.

Ya Azrail aleyhiselam dogum günün kutlu olsun selam olsun sana.Ölüm ve ölümün dogumu ve ölüm melegi.

Elmümitu Allah (Can Alanda Allahdir).

+1000000..... Allah oldugu gibi -1000000... de Allahdir.

varlik Allah oldugu gibi yokdan var eden de Allahdir.

ahmak vatikan sik kesmek(sünnet olmak) ibrahimden bu yana müslüman adetidir hiristiyan adeti degil esas sik kesen müslümanlardir ahmak köpek.

sen isanin sikini falan kesemezsin anladinmi ahmak köpek.

am kesmekde (kadin sünnet etmek) de ibrahimin karisi Sare annemizden bu yana müslümüman adetidir yine, kafir adeti degil ahmak vatikan.

Tabiki kurban kesmekde taa habilden bu yana müslüman ve mümin adetidir.

satanistlerin ve ulluminatinin adeti degildir. ve onlarin insan kesmesiyle falan allah olunmaz, anladinmi ahmak Tom jery Cruise.

Herkes tatli yemek mecburiyetinde degildir seven yemekden sonra tatli alir yer yani herkes bayram namazi, cuma namazi kilmaya mecbur degildir.

asil olan ana yemekdir.cuma icinde Allah buyuruyor bilirserniniz bu sizin icin hayirli olandir diyor.yani tavsiye niteligindeymiş farz degilmiş.yani isterseniz baska secimidie secebilirsiniz demek.

+1 yani protonu yaratan Allah oldugu gibi -1 yani elektronuda yaratan Allahdir.onlardan öte atomun icine 0 yani neutron koyanda Allahdir.

Bismillahirahmneirrahim:Allah Rahman Rahim:Babalar, Anneler ve yoktan cocuk meydana getiren Allah. yani yoktan var eden Allah(ALLAH)

benligini yok et demek budur sen seni yok etme den ona varamazsin.

sen ve ben gidince işde o kalir ortada ve (küllü men aleyhe faan ve yebga vechi rabbüke zülceleli velikram.) budur.

işde senelik müslümanlar vardir bayramdaaan bayrama müslüman olur kurban keser bayram namazi kilar ondan sonra, Allah aklina ya gelir yada gelmez.

yine aylik müslümanlar vardir: ickici kumarcidir onlar zinakardir onlar ve ramazan geldimiydi tövbe ederler ve oruc teravih namaz niyaz derken müslüman olurlar, ramazan bittimiydi yine icki yine kumar,..

Haftalik müslümanlar vardir bir hafta namaz yok, niyaz yok, allah demek yok, kitap yok , cuma geldimiydi hemen camiye koşarlar onunda iki rekatini kilnca kacarlar namaz zor gelir. cumadan cikinca yine dünya işlerine dalarlar kari, kiz,mal,mülk, evlat diye oyalanirlar.

ve ömürlük müslümanlar vardir ve onlar ömründe bir hac yapinca tertemiz olunuvercek diye inanirlar yani piyangocular ömrünce yat sen agustos böcükleri agustos, ömrünce yat bir hac et bir evliyaya veya türbeye git her şey tamam olsun düzelsin. ulen ahmak piyonga kac kişiye vurar görmedinmi. dünya piyongo oynar amma piyongoyu 10 kişi 100 kişi kazanir güvenilirmi piyangoya falan ahmak.

ve birde normal müslümanlar vardir onlar beş vakit akillarindan Allahi cikarmazlar herşeyin önünde Allah vardir.

ve birde Anlik müslümanlar vardir, her dem ayri bir demde yaratişda Allahin yaratişlarina mazhar olurlar.

ve bir de nefes gibi müslümanlar vardir birinci nefesi Allah deyip alinca ikincisini Allahsiz almayan yani azrail gibi müslümanlar , işde kurban kesmek esas onlarin hakkidir, ve onlarin makamina cikabilmek icin, bu kurban sünneti icra edilir.

işde dünyaya verilen deger göre insanin müslümanligi tartilir.

Bu dünya ne sana ne de bana kalmaz,...

bizans impratorunun elsicisi hz ömer haliferyekn ömere gelince ömer efendimiz o sirada cübbesini yamiyordu ve ve ona dediler onun karşisina cikarken üstüne yeni bir elbise alsaydin diye.Hz ömer buyurdu: Biz müspümanlara Allahin giydirdigi, müslümanlik ve islam cübbesimi güzel cübbe, yoksa

ahmaklarin sirltarina aldigi, dünya cübbesimi güzel cübbe dedi.

Ey inanan kardeşler daha bizler islamin bizlere verdigi şan ve şerefi anlamaycakmiyizki dünya debdebesinde şan şöhret ariyor insanlar.

Dinginlik yani deli deli akan su , ve deli deli esen rüzgari dindiren, durgun ve sakin hale getiren tek şey, yalniş yoldakilerin, Hak tealanin muradini anlamalari olcakdir.

 

Peygamberimizi buyurmuşlar : Benim Ashabimdan bir yerde vefat eden kimse, orada bulunanlara

şefaatci olur.

Ey eyyub el ensarinin şefat edecekleri istanbul ehli, daha sizin onlara layik olma zamaniniz gelmedimi.

Allah Bela ve musibet göndermezki, o insanlar ve milletler kendileri yaptiklari günahlar ile o musibeti ve belayi celbetmiş olmasinlar. yani Bela ve musibet öyledirki eksi yüklü miknatisin demirleri tenekeleri cektigi gibi, işde günahlar ve isyanlar ve şeytana uymalar, işde şeytanin maddesi olan demirleri kendine ceker. ve böylece miknatisin yüzü civi teneke dolar igne dolar. yani ey insanlik

şura suresi 30. ayetde Rabbimiz ne buyuruyor:Sizin başininza gelen belalar kendi elinizle işlediginizin cazasidir.

işde ahmak bilim adamlari aşi yapiyoz diye dogayi katletdiler klonlama yapiyoz diye hayvanlari katlettiler. bomba yapiyoz diye dünyayi katlediyorlar, ve en sonunda bu seferde dananin ense sinir etinden, hücreden et üretmeyi başarmişlar, ve böylece danasiz sigir eti, tavuksiz tavuk eti, baliksiz balik eti icad edip dünayaya sunmaya calişiyorlar.

Ne dedik Rabbimiz her ne yarattiysa ona bir baş vermiş ve biz insanlara uyarici göndermeden katletmeyiz buyuruyor ,ve milletlere hep peygamberler nebiler göndermiş yani birer baş. ve ahir zaman ümmetininn başi ve imami mehdidir her kim mehdinin imetini kabul etzmez ise, onun imametini kabul eden isanin cazasina maruz kalcakdir. onun cezasida, diyetide, elbais ismine inanmayanlarin cazasidir yani. Bu ahmaklar: Allahi öldürmeyi planlaliyan ahmak köpeklerdir.

ve bu yüzden onlar öldükten sonra dirilmeye iman etmeyenlerdir ve eger sizler o danasiz eti yerseniz vucudunuzda hangi hücreler olcak, yani başinin inkar eden ahmaklar toplulugu yani ad kavmi gibi bu ahirzaman kavmide mehdiye: sende bizden sin biz gibi yiyon biz gibi iciyon ve biz gibi günah işlylion o zaman bunlarin hepsi yalan diyenler olcak. ve böylece başsiz etler, danasiz etler mehdiyi kabul etmedikleri gibi , Allahida inkar ederler, kitaplarida, peygamberleride ve böylece miknatsin belalari cektigi gibi demirleri cektigi gibi bunlarin bu hali, dünyanin ad kavminin tutuldugu cazaya carpilmasina sebeb olur. ve onlarin ceazasi tarumar eden firtinalar ve seller felaketler, sonra semudiler ve onalrin cezasida depremler. ve bunlar yeryüzünü tutunca dünya sarsildikca sarsilinca kiyameti bekleyin.

Rabbim inanan mümin kullarini ahir zaman fitnelerinin belasindan, muhafazasinda bulundursun.

Elfatiha maassalavat.

 

Karoglan
Başağaçlı Raşit Tunca

Schrems, 17.10.2013 Persembe

Vaazi mp3 olarak indirmek icin linke sag tikla farkli kaydeti sec

http://vaazlar.forceturk.de/yiyeceklerde-sahtecilik.mp3

 

 

 

karoglandesign

 
Copyright

karoglandesign