Unbenanntes Dokument
karoglandesign
Unbenanntes Dokument

!!...Arapca-Yazili-3D-Garfikler-Yeni Cok Güzel 12 paket Dini masaüstü Resimleri Paketleri eklendi- Photoshop icin Yeni arapca caligraphic burshes eklendi-Yeni E-Kitaplar eklendi-Png cercevler paketi eklendi-Mihalism resim upload scripti eklendi- 3adet toplist scripti eklenmdi-mysql dumper scripti eklendi-Yeni programlar eklendi-yeni Scriptler Eklendi-40Hadisde ve 40Ayette iyilik bölümü acildi -Yeni web Button paketleri eklendi - Gold ve , metalic efektli islami resimler eklendi- Animasyonlu Dönen Küpler eklendi hem resimler bölümüne hem downloaden bölümüne eklendi-Caligraphic arapca yazi yazmak icin photosop brushlar downloaden 17ci sayfada eklendi-Caner Taslaman kitaplari külliyati eklendi-Emre Dorman külliyati eklendi-Tuerkiye-Atatuerk-Bayrak-harita-yildiz-cami-Fircalari eklendi..!!

Aynel-Yakin-Sidebar

Aynel-Yakin

NAMAZ VAKITLERI

Viyana Namaz Vakitleri

GÜNES VAKITLERI

GÜNES VAKITLERI

AY VAKITLERI

AY VAKITLERI

 

TOPLIST

TOPLIST AYNELYAKiN

DiGER VAAZLAR

Karoglanin yazili ve sesli vaazlarinin bazilari burada

VAAZLAR

 

VAAZ - VIDEOLARI

Karoglanin Youtubedeki vaazlarinin tamaminI Buradan

seyredebilirsiniz

BURADAN

KISA RiSALELER

BURADAN

Tarikatı-Raşidi

BURADAN

 

TASAVVUF DERSLERi

Tasavvuf Dersleri Bölümü Actik

Sofiik Adabi, Zikir, Nefsin Halleri, Vahdeti Vücud Nedir? Letaifler Nedir? ilmelyakin,aynelyakin,hakkalyakin Nedir, ve Daha bircok konuyu acikliyoruz

BURADAN

40Hadisde ve 40Ayette iyilik

BURADAN

DUALAR

BURAYA TIKLA

SÖZLER

Karoglan Sözleri Özdeyişleri

BURADAN

GENEL BiLGiLER

Önemli Genel Kültür Bilgileri Bölümü actik Bölüme buradan ulaşabilirsiniz

BURADAN

ARAPCA KLAVYE

 

 

ONLINE FOTO EDITÖR

Photshop gibi Online Program ile Fotograflarinizi Editleyebilir yeni grafikler yapabilir, Flatcaast Temalar yapabilirsiniz

ONLINE FOTO EDITÖR

ONLINE - CANLI CANLI - BÖLÜMÜ

OnlinE olarak TRT Haberlerine,Hava Durumuna,Döviz Kurlarina Bakabilir,online simli bannerler yapabilir,3d yazilar yazabiliriniz, online byte converter

Online-Flash-Widgetler

3D - BAYRAK GIFLERI

3D - ATATÜRK GIFLERI

Bu ve onlarcasi

BURADAN

ETKiNLiKLERiMiZ

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz agiz ile Dua edin. Bizde Sayfamizi ziyaret edenlere ve bu bölümü ziyaret edenlerin kendilerinin Ruhaniyetine, geçmislerinin Ruhuna Yasin Okuyup hediye ediyoruz Tikla, ya sende oku yada okunmus Yasinlerden Nasibini Al

BURADAN

KADRANIMDAKiLER

Karoglanin Fotoğraf Makinesinin Kadranına Giren Resimler

BURADAN

RADYO KAROGLAN

RADYO KAROGLAN YAYINDA

Butona TIKLA ve

FLASH PLAYERDEN DiNLE

Butona TIKLA ve

MEDIA PLAYERDEN DiNLE

REKLAMLAR

SAYAC

Besucherzaehler

islami Buttonlar

BURADAN

3D - PNG

Alllah ve Muhammed

Yazilari

BURADAN

 

Hadisi Serif

Peygamber Efendimiz

(S.A.V.)

buyurdular:

"Allâhü Teâlâ yeryüzünde

akıldan daha az hiçbir şey

yaratmamıştır."

(Kenzü 'l-Ummâl)

Diger Hadisleri OKU

BURADAN

 

AYNEL YAKiN

 

ONLINE KURAN ÖGREN

Kuran dersi icin TIKLA

 

TOPLISTLER-2
yozlasmak
 

karoglandesign

karoglan design-radyokaroglan

YOZLAŞMAK TAŞLAŞMAK SABıTLENMEK

01. 12. 2012 Cumartesi

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmenirrahim

Allah bir şeye karar kildigi zaman ve onu Rasulune emrettiginde, (artik o emri ilahi tahkkuk etmişdir ve bunu sirtina yüklenenler mümin ve müminlerdir.Her kimde Allah ve rasulune bu emri ilahide karşi cikar isyan ederise emre ve emire isyan eder ise Herkesin bildigine karşi gelmek olan bir delalet icindedir. yani emre emire degil kendi bildine itat etmekdedir yani aklina güvenmekdedir.

sadakallahul aziym Ahzab suresi 36

Allahümme salli ala Rasulune Muhammed

Allahümme salli ala mutarikallah

Allahümme salli ala şefiallah

Allahümme salli ala şifaallah

Allahümme salli ala Hayrullah

Allahümme salli ala isa ve hizir hayyullah

Allahümme salli ala cebrail vahyullah

Allahümme salli ala azrail mumitullah

Allahümme salli israfil kiyametullah

Allahümme salli ala sura haşrullah

Allahümme salli ala saati ve zamani ve seneti ve şehri ve yevmu ve leyletu Mehdi Hidayetullah.

 

Yolculugumuza başliyoruz yolumuz uzun ince bir yol ve kainati alemin haritasi insan bedeninde yollar kac ceşittir bakar isek birinci yol nefes yolu agiz ve burundan cigerlere ordan kalbe kalpden bütün azalara organlara ve beyne kadar gider.

ikinci yol sistemi yemek yolu olup bu sefer sadece agizdan acilip mideye oradan cigere oradan dalaka ve oradan damarlara ve oradan kan ile kalbe ve oradan yine kalpden tekrar dönüp havayida alip bütün azalara organlara ve hatta beyne ve oradanda geri dönüp birisi karbon dioksit olrak buruna digeride böbreklerden gecip huseye ferc uzvu ile dişari ve digeri barsaklardan gecip mesane ile dişari acilir yani yollar üce ayrilir.

ücüncü yol sistemi kan yolu ve ilikden yola cikip cigere, cigerden yola cikip dalaka ve oradan kalbe kalpten bütün azalara ve organlara ve oradandan tekrar kalbe geri döner ölüleri ve atiklari icin ise ceşitli merkezlerden böbrege gider ve idrar olarak dişari atilir.kadinlarda ise birde süt yolu olan memelere gider ve süt olarak dişari cikarilir.

erkekde ise meni olarak husyede üretilip döl olarak dişari cikarilir.

dördüncü yol sitemi akil yolu olup bu yol herkesin cbilliyatina has bir akil yolu vardir ve mesela cibillyati at veya eşşek olan icin veya deve olan icin herşeye bakişi nakliyat olarak bakar ve calişir ve bu sayede herşeyi tartip tonajina göre tira veya yolcu ise otbüse trene ucaga yükleyip bir yerden bir yere götürmekdir emme bu meyva olur pazardan pazara nakliyat etmeyi düşünür emme bu yolcu olur köyden köye şehre taşir ve eger bu ilim ise ilmi birinden digerine aktaran ögretmen olur veya eger bu söz olursa telefon gibi mail gibi yahut nemmam gibi laf getirip götürür yani en aşagisi kötü olani laf getirip götürüp bir insani diger insanla düşman eder bir milleti diger milletle düşman eder yahut kari kocayi düşman eder en yüksek makamdaki mirac ettiren burak gibidir yani insanlari allaha vasil eden Rasuller alimler mürşidler de aynidir. ve yine cibilliyati köpek ise o zaman onu beklemek bunu beklemek yahut onu gütmek bunu gütmek ve bunlarin üstün olani kitmir gibi ashabi kehfi yani Allah adamlarini beklemek ondan bir üstün olani sevrde ebu bekrin ayagini istiran yilan gibi isa dan duyup muhammedi gelcek diye beklemek ondanda üstün olani uhudda tepeyi beklemek yani cephede vatan beklemek ondan bir üstünü israfil gibi hic uyumadan oturmadan yemeden icmeden gözünü kirpmadan emri ilahi ne zaman, kiyametin saatine emretcek diye beklemek.

beşinci yol bilgi yolu gözden ve kulakdan girip beyne giden ve beyinden cíkip girtlaga inen ve girtlakdan da ya ses olup agizdan cikan yahut da azalara gidip onlardaki amel ve fiil olarak bedenden dişari cikan.

altinci yol sistemi sinir sistemi ile beyinden cikip omurilik ile bütün bedene dagilip hareket olarak bedenden cikan yol eger bu hareket ibadet kasdiyla olursa salih amel veya bir yasak iş olursa ya günah ya mekruh yahut haram olan bir hareket olarak cikar.

altinci yol işik ve nur yolu olup gözden bedene girip beyne gider ve beyinden bütün hücrelere lamba ve işik olarak gider ve hücrelerden de auro cakra olarak dişari cikar.

yedinci yol ses ve frekans yolu olarak kulakdan bedene girer ve beyne gider ve beyinden kalbe gider, kalpden eger iyi sesler ise vicdan olarak yansir ve eger kötü sesler ve şeytan ve ordusunun igvasi ve vesvesesi ise yanimsama olarak yani delalet olarak akla gider ve aklin işigini kesip akli karartir ve karanlikda kalan akil yanimsama yapar ve dogru yerine yalnişi secebilir.

sekizincisi duyu yolu olup bütün bedeni kaplayan deriden iceri acilan yollar ile mevcudat ve nebatat hayvanat ve kainatdan hücreler yoluyla kemiklere gider ve kemiklerdende egilme tutma kaldirma birakma yürüme olarak fiiliyat olarak bedenden cikar.

cennetinde sekiz kapisi vardir ve bu sekiz kapidan bu sekiz yol ile cennete dahil olunur.

ve bu yollardan giren sekiz degişik şey eger dogru yolu yani sirati müstakimi secer ise o zaman insanda dogru ve güzel bir ahlak ve yaşayiş tarzi olarak insan olma vasfina erişir yok eger bu yollardan girenler eger o kimsede delalete gidiyor ise yaniltmaya gidiyor ise o zaman o kimseden günahlar ve küfür olarak yansir ve ve bu hal ile o kimsenin enerjisi kainata insanliga hayvanata nebatata ve mevcudata ve meleklere ya hayirli ve faydali bir fiil olrak yahut zararli ve azab edici ve yaniltici fiil olrak yansir.

mehdinin görevi ahir zaman insanina bu sekiz kapidan girenleri dogru cikiş kapisini buldurcak bir bilgiyle onlarin kurtuluşuna vesile olmak ve bunun adina hidayete vesile olmak denir yani dogru yolu göstermek yani Allahin hidayeti anlamina gelen mehdilik görevidir.

Başta yazdimigimiz ayeti kerimede Rabbimizin murad ettiklerin i rasulune bildirdigini ve ona ve onun emrilerini insanlara ögreten mehdiye itaatin bütün imanli kadin ve erkeklere alcaklari yük oldugu ve ve herkesin bu kendine ait yükünü alinca hidayet nasip olduysa varacagi mekan ise siratellezine enamte aleyhim diye buyrulan nimetler yoluna ulaşmakdir bu nimetlenen yolu hem bu dünyada hemde ahiret alemine göcünce o hayra dönüşmüş ve dogru cikişi bulmuş olan ya hayirli bir evlat yahut hayirli bir söz yahut hayirli bir ibadet yahut merhamet yahut ikram olrak devam eden enerji olur. ve o enrjide kainatda yolculuguna devam eder taaki bu cennete dahil oluncaya kadar.

işde insanin dogal yapisinda az olana ragbet vardir mesala dogada altin az herkes boynunda taşiyor altin eger, kömür gibi tonlarca ciksaydi yine boynuna takarlarmiydi acaba. ve yine herkes güzel kiz güzel oglanla evlenmek istiyor sen Allahin bir kulu iken güzeli temizi istersinde nasil olurda bizleri yaratan cenabi mevla kullarinin kendine temiz ve güzel amellerle gelmesini istemesin

Hakka giden yollar gökteki yildizlarin adedince cokdur ve insalarin sayisincada cokdur ve herkes kendi yolunu bulmak ile görevli işde mehdi burada insanlarin yol bulmalarinda onlara rehberlik edendir.

işde insanlarin mehdiye tabi olarak dogru yolu hidayet yolunu bulmalari demek, rabbimizin mehdiyi ahir zamanda göndermesi muradi ilahisinin tahkkuk ettigini gösterir.

Fakat nasil altin tonlaraca olunca degeri kalkar ise Rabbim, mehdinin bereketine islama verdigi üstünlügü keşfedenler cogalinca , bu sefer artik herkes mümin olunca, Allah muhafaza yozlaşma başlar aynen zengin olanin araba koleksiyon yapmasi yahut ev koleksiyaonu yapmasi gibi ifrat olur ve islamin ve imanin degeri düşer yozlaşirsa islami bu hale getirmekden mehdi ve tebasi Allaha siginir. o yüzden osmanlida herkes veren olunca yani zekat fitre veren olunca zekata muhtac kalmadi ve fitre sadaka taşlari icad edildi ihtiyaci olan alsin diye işde herkes kerim olursa ondan keramet dogar herkes imanli olursa ondan müminat ve ümmet dogar herkes merhametli olursa ondan rahmet dogar yani yagmur meydana gelir ve yine herkes adaletli olursa dogru yöneticiler başa gelir ve mehdi dünyanin hakimi olur,herkes faydali kimseler olursa yerüyüzü berketini cikarir

amma kimde bu imanin ve islamin degrini yozlaştirisa yani mesela Muhammed mustafa ve ashabi kurani yazabilcek bir kagitlari bile yokdu kimi deriye yazdi kimi kemige kimi taşa yani işde kagit yok idi o zaman bilgi degerli idi ve sonra kagit cikdi ve kagit da bollaşinca herkes kagitlari buruşturup atar oldular

kagit yozlaşdi.yine yiyecegi cok olanlar yemegi cöpe dökmeye başladilar yiycek cok ve yozlaşdi.

ve musa kavmi gibi herkes alim olursa bu sefer tevrat yazmaya başlarlar ve tevratin hükmü yozlaşir, allah muhafaza, yaptilar bunu musanin alimleri. ve rabbimiz musaya buyurdu topla o tevratlarti ve yak buyurdu. bu devirde herkes tefsir yazar oldu bre ahmaklar kurani yerüyüzünden kaldirmayami calişiyorsunuz tefsir cogalinca tevrat gibi olur kuranin hükmü yozlaşir degeri kalkar Allah muhafaza hangi tefisiri okucak insanlar binlerce tefsir olunca.

işde rabbim bir zaman olur kerimleri cogaltir başka sene merhemtlileri cogaltir başka sene müşfikleri coglatir başka sene muhlisleri cogaltir. bazende olur merhametliler cogalinca merhmetin degeri kalkar ise bu sefer merhametsizleri gönderirde merhamet arattiri insanlara.

Rabbime siginirimki mehdi görevini yapipda hidayet bulanlar cogalinca bu sefer herkes hidayet sahibi olunca herkes mehdi gibi olunca mehdinin degeri, bugün atatürkün ve komutanlarin degerinin kalkdigi gibi mehdinin de degeri kalkar ise o zaman hidayet yozlaşdi demedkir ve o zaman rabbim insanlara bidayet ve küfür ehlini gönderirde insanlar arasinda hidayet ehli aralar ve cobanlari başa gecirirler. işde o zaman kiyametin sabahini bekleyin.

işde rabbim bu devirde marketcilik sitemini cogaltdi ve alişverişdeki standarti getirdi ve sabit fiyat aliş satiş olmakda ve peygamberin sünneti olan pazarlik sünneti kaybolmak üzre yani cingene soyu kurumak üzere. neden evet romanya ve bulgaristan daha ayakda amma cingenler avrupaya ve ceşitli memleketlere göctüklerinden artik cingene ruhu kalkmak üzre oysaki peygamberimiz benim ümmetim 73,5 firkaya ayrilcak dedi veya 72,5 frikaya ayrilcak dedi yani dünyadaki 73,5 devletten veya 72,5 devletten müslüman olanlar olcak ve o bucuk ümmet cingene soyudur ve cingenlik dünyada pazarlik edenler devam ettikce var olcakdir ne zaman pazarlik etme sünneti kesildi o zaman cingene soyu tükenir ve cingenelik biter ve onlarda sen ben gibi sehirli köylü biri olurlar oysaki cingenler göcebedir.

o yüzden her memleketde halk pazarlari kurunuz ve pazalarda pazarlik yaparakdan alişveriş yapiniz ki peygamberimizin ve mehdinin cingeneleri mehdiye ve peygamberimize taabi olsunlar.mehdi cingenlerinide bucuklarinida kuruşlarinida bu dünyada delaletde birakmayacakdir.

Rabbim ahir zaman cingenlerinede hidayet nasip etsin inşallah.

ve ikinci olarak dünyada zemzem hacer ve kabak sevenler azaldi.

oysaki muhammed mustafa kabak severdi ve yüzden bu yeni sene bahardan önce dogan kiz cocuklariniza hacer ismi koyunuzki seneye yeryüzünde bal kabak cogalsin ve Ayşe koyunki kizartmalik kabaklar akkabaklar cogalsin ve fakat herşey karerince yani cogaltipda cöpe dökülcek kadanda degil yani her şehirden birkac tanesinin cocuklarina bu isimleri koymasi kifayet edecekdir. fakat ismi koymak yetmez ve onlari bir hacer gibi ve ayşe gibi yetiştirinki kabakarinin tadi, adi kapak tadida kabak olsunlar yoksa, adi kabak tadi fos olurlar yani adi hacer yaptigi hucer olurlar yani cöpe dökülcek kabaklarada koymayin ve baştaki ayetdeki gibi o yükü yüklenebilcek olanlar koysunlar bu isimleri ve kabak yemeklerini colugunuza cocugunza sevdiriniz.ve yien Allahin rahmetine hürmet etmesini ögretin cocuklariniza ve israfi önleyin her ne kadar su cok olsada israf edilmez ve bunu bilim adamlari ayarlanabilir kapatilabilir duş ahizeleri ve musluklar ile destekleyin suya hürmet suyun babasi zemzemede hürmeti gerektirir zemzeme ve suya hürmet rahmet meydan getirir ve insanlar işlerinde fiilerinde saf olurlar ise o bölgenin suyu yumuşak ve icimli olur hatta şifali olur. kimlerde karanlik işler yaparsa bir memleketde onlarin suyu kirli olur kimler adini akp koyuptda adini ak koyuptda birde gök gök işler yapar ve birde yakandan yikandan yanni olursa o bölgenin suyu kirecli olur ve insanlari yakar.

herşey aslina rucu eder velhasil kelam.

işde en yumuşak suyun kayalarin arasindan cikan su oldugu bilinir ve yalcin kayalar ülkesi iskocya en yumuşask icimli suya sahip olan memleketdir. yani orada dogruluk ve safiyet eskiden ahlak idi amma sularindan skaotc ürete ürete yani viski ürete ürete safiyetlerini bozdular öyle ve yumuşak ve kayalari delen suyu icki ve viski ile kariştirip, hidayet ile, hak yol ile bok yolunu kariştirdilar. ey iskoclar sizler uzunsacli adam yalcinin soyusunuz onun kuvveti saclarini beseldyen daglar gibi gücü saclarini belseyen dag suyundandi. artik bu viski işini birakip hidayet yerine bidayet ve küfür ehli olmayin herkes mehdi derken sizler son iskocyali demeyin. ve son iskocyalinin kilicini getirip mehdiye teslim edin.

Mehdi bütün emanetleri geri toplayan olcakdir o kilic yalcinin kilicidir ve onun emanetinide soyunuda yeniden topliyacak olan mehdidir.

Necm suresinin 43 . ayetinde (Allahu Tela icin) güldürende aglatanda odur buyruluyor.O ki Ahir zamanin tek ve KINSIZ yalin kilicidir.onun bu kilici insanlarin kafasindaki küfür ve cibilliyatini kesmeye, deccalin boynunu vuruncaya kadar devam edecekdir. ve bu görevi ahir zamanda Mehdiye vermişdir. ve Mehdi diyorki Ey iskocya sizin deccaliniz viskidir ve sitzin deccalinizin başini sizden olan son iskoyalilini kilici ile kesecekdir ve diyorki size kayalardan akip gelen yumuşak ve icimli bir suyunuz ve soyunuz var bundan böyle o suyu sertleştircek ve safiyetini bozacak işler yapmayin ve memleketinizde taşyüreklikler arasinda merhametli olunuz ve merhmet kayalardaki suyu bile aglatip cikarandir. O Mehdiki güldüren ve aglatan Rabbin son emiridir halifesidir.Ona tabi olunuz.Ve aranizda selami yayiniz ve selam verirkende selamizin sonuna rahmetullah ekleyiniz yani mesela esselemu alayküm verahmetullah deyiniz yani allahin selami ve safiyeti üzerine olsun deyiniz ve selami alanda yine ve aleyküm selam verahmetullah desin yani sonuna rahmetullah eklesin yani cevap olarak allahin selami ve safiyeti rahmeti sizlerinde üzerine olsun deyiniz ki o suyunuz tekrar eski safligina ve soyunuzda eski safligina dönsün ve son iskocyali geri gelsin. ve yine bunun icin arpa atlarin cerezidir atlarin cerezini insanlara icirmekden vazgecin ve herşey aslina rucu eder o yüzden arpa aslina rucu etmeden atlarin prensinin yurdu islah olmaz yani süleyman mabedi islah olmuşlarin mabedi olmaz ve israil islah olmaz.

rabbim iskoclari ve arpayi mehdiye tabi eyle ve arpa yem olunca atlarin prensinin mabedine mehidiyi imam eyle ve deccal ve küfriyatini yok eyle. Kudusun melikligini ve mülkiyatini Mehdi ve cemaatina nasip eyle.

ve son söz olarak islama yeni girenler icin namaz abdest cok ehemmiyetli ve sevimlidir. fakat bunlarca senedir müslümanlar icin artik namaz niyaz yozlaşmiş ve arabayla uzun yol giderken ayni tempoda gidince uyuklayanlar gibi müslümanlar namazda uyur olmuşlar ve ey küfürden hidayete ercek olanlar sizin hidayete ermeniz namaza yeniden can getircekdir ve sizler namazin tadini alcaksinizdir. kimin namazi yozlaşdi ve degeri düşdüyse yani namazi yatip kalkilcak birşey haline geldiyse ve namazi aadet olduysa ibadet degil günlük yaptigi aadet haline geldiyse onun namazi başina calinsin deyip onun namazini melekler birinci semadan döndürüp başina calarlar. o yüzden Rabbim, Mehdi ve cemaatini bütün haytinda yozlaşmakdan muhafaza buyursun

 

el fatiha maassalavat


Başagaçli Rasit Tunca

 

 

 

karoglandesign

 
Copyright

karoglandesign